Chotěboř - HFK Třebíč B
St 16.6. 15.15 st. a 17.00 ml
H. Brod - Chotěboř

Tuto stránku četlo od 25.3.2004 čtenářů:
Výsledky nám ochotně sdělují Jan Bělovský st., trenéři a vedoucí mužstev. Přehled výsledků jednotlivých soutěží a tabulky poskytuje ČMFS a KFS Vysočina. Děkujeme.

*

Novou stránku otevřeme v sobotu

V sobotu 14. srpna otevřeme na místě této stránky novou, věnovanou fotbalu podzimní sezóny. Rozlosování nové sezóny najdete již zde níže.

Poslední přípravný s Havl. Borovou

Chotěboř A - Havlíčkova Borová 4: 3 (3:1)

Góly: Vítek, Moravec, Bílek, Provazník.
Chotěboř: P. Doležal - J. Mudruňka, Polák, Novotný, Hospodka (46. Málek) - Křivský, Vítek, Sobotka, Provazník - Bílek (46. Andres), Moravec (46. Marek).
Místo tréninku si domácí fotbalisté pozvali soupeře z okresního přeboru a teď už trenér Jaroslav Žejdlík spolu se svými svěřenci myslí na nedělní nelehký vstup do krajského přeboru na hřišti janovického nováčka.

Turnaj v Chotěboři a Béčko ve Rváčově

O víkendu v sobotu 7.8.  byl turnaj v Chotěboři za účasti Tesly Pardubice, Valů, Přibyslavi a Chotěboře A.
Chotěboř vyhrála s Valy 3:0 (Tůma 2, M. Doležal) a ve finále zdolala Teslu 3:0 (Tůma 2, Moravec)
Sestava: Fiala (P. Doležal) - J. Mudruňka, Polák, Novotný, Hospodka - M. Doležal, Tůma, Sobotka, Provazník - Holý, Moravec. Střídali  T. Marek, Benák, Křivský.

Béčko dostalo "dardu" v neděli ve Rváčově 7:3 (2:1)
Góly: Pfeffer 3.
Sestava 1. poločas: Štefánek - R. Mudruňka (23. Šimon), Jávorka, Žemlička, Haltuf - Nejedlý, Holas, Tížek (23. Sobotka), Křivohlavý - Holý (23. P. Marek), Pfeffer
2. poločas: Štefánek - R. Mudruňka, Jávorka, Žemlička, Haltuf (68. Šimon) - Nejedlý, Holas, Sobotka, Tížek (Pfeffer) (68. Křivohlavý) - Holý (68. P. Marek), Nepokoj.
Totální propadák před prvním mistrákem! Snad se výkon zlepší hned proti Štokům příští týden.
Referuje: Pavel Marek

Trenér Žejdlík o soustředění A mužstva v Třemošnici

Síla mužstva pro nastávající sezonu zůstává asi stejná, na posily nejsou finance. Není dosud dojednáno hostování Máši, Novotného a ještě jednoho hráče. Šestnáctičlenný kádr včetně dorostenců a některých hráčů B mužstva je příliš úzký. Šimon se Sobotkou na tréninku dosud nebyli, ostatní se připravují čtyřikrát v týdnu. Na soustředění budeme pilovat především herní styl a absolvujeme nejméně čtyři přípravná utkání.

Příprava: Malín - Chotěboř A 1:2, Třemošnice - Chotěboř B 5:0

V sobotu 24.7. hrálo áčko v Malíně u K.Hory
vyhrálo 2:1,  góly: P. Holý z pen., Moravec

Béčko v neděli 25.7.  v Třemošnici dostalo nářez 5:0 (3:0)
sestava: D. Hospodka - Málek, Jávorka, Žemlička, R. Mudruňka - Nejedlý, Sobotka, Pfeffer, Křivohlavý - P. Marek, Holý
2. poločas - Štefánek - Šimon, Jávorka, Žemlička, R. Mudruňka - T. Marek, Nejedlý, Křivohlavý, Pfeffer (65. Sobotka) - Nepokoj (80 Č.K.), Holý (70. D. Hospodka)

Příprava: Chotěboř A - Rváčov 3:2

Ve středu 21.7. hrálo áčko v Sobiňově s Rváčovem 3:2.
góly: Tůma, M.Doležal, Moravec z pen.
1.poločas
P.Doležal -J.Mudruňka, Hospodka, Novotný, M.Mudruňka - Doležal, Bílek, Tůma, Křivský - Bílek, Andres
2.poločas
Fiala - Málek, Novotný, Nejedlý, Haltuf - Pfeffer, Tůma, Krivohlavý, M.Doležal (67.Křivský) - Andres(67.Moravec), Bílek

Příprava: Hlinsko - Chotěboř 4:2 (1:1)

Góly: M. Doležal, Tůma. Poločas 1: 1. Chotěboř: Fiala (50. P. Doležal) - J. Mudruňka (70. Křivský), Novotný, Polák, Hospodka - Vítek, Tůma, Provazník, M. Doležal - Bílek, Andres (46. Moravec).

Hrálo se v Holetíně na nepříliš kvalitním hřišti. Domácí šli do vedení po chybě Poláka, do přestávky stačil po akci Bílka vyrovnat M. Doležal. Potom hosté neproměnili tři vyložené šance a po změně stran domácí utekli na dvougólový rozdíl, který se ukázal jako rozhodující.

Co nového v B - týmu

Začíná nám fotbalové léto!! Kádr "béčka" doznal několika změn. Tak Vám zasílám všechny zatím známé informace.
Po loňské sezoně došlo k zásadní změně v "béčku" a to na postu trenéra. Staronovým trenérem se stal Jiří "Horác" Horák. Jeho asistentem bohužel nebude Karel Mrtka jak bylo plánováno (je pro vedení "údajně" nežádoucí) ale zřejmě Jiří Turek. Z hostování v Jeřišně se vrací univerzál Jirka Haltuf. Po delší pauze se vrací i veterán Petr Žemlička. K dispozici by měli střídavě být i někteří hráči "áčka" včetně nadějných mladíků přicházejících z dorostu Palána a Marka T., což bude opět záležet na domluvě trenérů. K dispozici by tedy měl být kádr ve složení: brankáři: Štefánek, Hospodka obránci: R.Mudruňka, J.Jávorka, J.Haltuf, R.Hruška, P.Žemlička, Šimon, záložníci: P. Křivohlavý, J.Nejedlý, J.Holas, L.Pfeffer, P. Drápalík, Útočníci: L.Nepokoj, P. Marek, P.Holub, pendlujícími hráči mezi "áčkem" a "béčkem" by měli (mohli) podle situace být: obránci J.Mudruňka, K.Křivský, M.Málek, záložníci M.Sobotka, M.Moravec, Palán, útočníci I.Andres, T.Marek, případně i někdo další, ale to se asi vše teprve uvidí.
Plán přípravných zápasů "béčka" je následující: 17.7.2004 17:00 Rozhovice venku 1:1 25.7.2004 17:30 Třemošnice venku 31.7.2004 16:00 Prosetín venku 8.8.2004 17:00 Rváčov venku.

První přípravný zápas dopadl nerozhodně! Rozhovice - Chotěboř B 1:1 (1:0),
gól: Pfeffer,
sestava: Fiala - R.Mudruňka, Hruška, Žemlička, Haltuf - Pfeffer, Sobotka, Holas, Křivský - Marek P.,Moravec. sřídání - Ledvinka, Málek.
Kvalitnímu utkání dominovali především neproměněné šance. Domácí šli do vedení po hrubce Fialy, který podcenil střelu z dálky. Chotěboř chtěla vyrovnat, ale nastřelila jen břevno Pfeffrem a dorážka Marka šla vysoko nad. V druhém poločase pokračoval koncert neproměněných šancí. Fiala několikrát famózně chytil gólovky domácím. Na druhé straně pokračoval v zahazování šancí Marek a po něm i Moravec. Nakonec zaslouženě vyrovnal Pfeffer. Jediným stinným okamžikem utkání bylo zranění stopera Hrušky, jenž si ošklivě vyhodil rameno a až další vyšetření ukáží jak vážné zranění to je.
Pavel Marek

Los I. B třídy, skupiny A:

1. kolo: neděle 15. srpna v 16:30: Chotěboř B - Štoky, Černovice - Budíkov, Radostín n. O. - Pohled, Herálec (ZR) - Humpolec (0: 3, 6: 4), Nový Rychnov - Lučice, Veselý Žďár - Vrchovina B (7: 1, 1: 0), Habry - Okrouhlice.

2. kolo - neděle 22. srpna v 16.30: Chotěboř B - Černovice (1: 3, 4: 1), Vrchovina B - Habry, Lučice - Veselý Žďár (1: 3, 1: 7), Humpolec - Nový Rychnov, Pohled - Herálec (ZR), Budíkov - Radostín n. O., Štoky - Okrouhlice.

3. kolo - neděle 29. srpna v 16.30: Černovice - Štoky, Radostín n. O. - Chotěboř B (0: 3, 0: 0), Herálec (ZR) - Budíkov, Nový Rychnov - Pohled, Veselý Žďár - Humpolec (2: 4, 1: 2), Habry - Lučice, Okrouhlice - Vrchovina B (4: 1, 1: 4).

4. kolo - neděle 5. září v 16.00: Chotěboř B - Herálec (ZR) (0: 0, 1: 3), Černovice - Radostín n. O. (3: 0, 2: 4), Lučice - Okrouhlice (2: 2, 0: 1), Humpolec - Habry, Pohled - Veselý Žďár, Budíkov - Nový Rychnov, Štoky - Vrchovina B.

5. kolo - neděle 12. září v 16.00: Radostín n. O. - Štoky, Herálec (ZR) - Černovice (0: 0, 2: 0), Nový Rychnov - Chotěboř B, Veselý Žďár - Budíkov, Habry - Pohled, Okrouhlice - Humpolec (1: 1, 2: 3), Vrchovina B - Lučice (1: 2, 3: 0).

6. kolo - neděle 19. září v 15.30: Chotěboř B - Veselý Žďár (1: 1, 1: 0), Černovice - Nový Rychnov, Radostín n. O. - Herálec (ZR) (0: 0, 2: 2), Humpolec - Vrchovina B (2: 3, 2: 3), Pohled - Okrouhlice, Budíkov - Habry, Štoky - Lučice.

7. kolo - neděle 26. září v 15.30: Herálec (ZR) - Štoky, Nový Rychnov - Radostín n. O., Veselý Žďár - Černovice (4: 0, 0: 2), Habry - Chotěboř B, Okrouhlice - Budíkov, Vrchovina B - Pohled, Lučice - Humpolec (0: 3, 2: 2).

8. kolo - neděle 3. října v 15.00: Chotěboř B - Okrouhlice (2: 2, 2: 6), Černovice - Habry, Radostín n. O. - Veselý Žďár (2: 2, 0: 0), Herálec (ZR) - Nový Rychnov, Pohled - Lučice, Budíkov - Vrchovina B, Štoky - Humpolec.

9. kolo - neděle 10. října v 15.00: Nový Rychnov - Štoky, Veselý Žďár - Herálec (ZR) (1: 0, 1: 1), Habry - Radostín n. O., Okrouhlice - Černovice (0: 4, 1: 0), Vrchovina B - Chotěboř B (2: 1, 2: 3), Lučice - Budíkov, Humpolec - Pohled.

10. kolo - neděle 17. října ve 14.30: Chotěboř B - Lučice (1: 1, 2: 0), Černovice - Vrchovina B (2: 1, 0: 7), Radostín n. O. - Okrouhlice (0: 0, 6: 0), Herálec (ZR) - Habry, Nový Rychnov - Veselý Žďár, Budíkov - Humpolec, Štoky - Pohled.

11. kolo - neděle 24. října ve 14.30: Veselý Žďár - Štoky, Habry - Nový Rychnov, Okrouhlice - Herálec (ZR) (1: 2, 3: 4), Vrchovina B - Radostín n. O. (1: 4, 1: 0), Lučice - Černovice (2: 3, 4: 0), Humpolec - Chotěboř B (2: 0, 0: 3), Pohled - Budíkov.

12. kolo - neděle 31. října ve 14.30: Chotěboř B - Pohled, Černovice - Humpolec (2: 0, 1: 4), Radostín n. O. - Lučice (3: 1, 3: 1), Herálec (ZR) - Vrchovina B (4: 2, 1: 3), Nový Rychnov - Okrouhlice, Veselý Žďár - Habry, Štoky - Budíkov.

13. kolo - neděle 7. listopadu ve 14.00: Habry - Štoky, Okrouhlice - Veselý Žďár (2: 2, 1: 0), Vrchovina B - Nový Rychnov, Lučice - Herálec (ZR) (1: 1, 2: 4), Humpolec - Radostín n. O. (2: 1, 0: 2), Pohled - Černovice, Budíkov - Chotěboř B.

Los Krajského přeboru dorostu

1. kolo - neděle 29. srpna v 9.00: Velké Meziříčí - Třebíč B, Velká Bíteš - Chotěboř, Humpolec - Ledeč, Bedřichov - Okříšky, Žďár - Vrchovina.

2. kolo - neděle 5. září v 9.00: Velké Meziříčí - Velká Bíteš, Okříšky - Žďár, Ledeč - Bedřichov, Chotěboř - Humpolec, Třebíč B - Vrchovina.

3. kolo - neděle 12. září v 9.00: Velká Bíteš - Třebíč B, Humpolec - Velké Meziříčí, Bedřichov - Chotěboř, Žďár - Ledeč, Vrchovina - Okříšky.

4. kolo - neděle 19. září v 9.00: Velké Meziříčí - Bedřichov, Velká Bíteš - Humpolec, Ledeč - Vrchovina, Chotěboř - Žďár, Třebíč B - Okříšky.

5. kolo - neděle 26. září v 9.00: Humpolec - Třebíč B, Bedřichov - Velká Bíteš, Žďár - Velké Meziříčí, Vrchovina - Chotěboř, Okříšky - Ledeč.

6. kolo - neděle 3. října v 9.00: Velké Meziříčí - Vrchovina, Velká Bíteš - Žďár, Humpolec - Bedřichov, Chotěboř - Okříšky, Třebíč B - Ledeč.

7. kolo - neděle 10. října v 9.00: Bedřichov - Třebíč B, Žďár - Humpolec, Vrchovina - Velká Bíteš, Okříšky - Velké Meziříčí, Ledeč - Chotěboř.

8. kolo - neděle 17. října v 9.00: Velké Meziříčí - Ledeč, Velká Bíteš - Okříšky, Humpolec - Vrchovina, Bedřichov - Žďár, Třebíč B - Chotěboř.

9. kolo - neděle 24. října v 9.00: Žďár - Třebíč B, Vrchovina - Bedřichov, Okříšky - Humpolec, Ledeč - Velká Bíteš, Chotěboř - Velké Meziříčí.

Krajský přebor začne 15. srpna - rozlosování všech podzimních kol

1. kolo - neděle 15. srpna v 16.30:Vrchovina - Třebíč B (2: 1, 1: 1), Velké Meziříčí - Doubravník, Bystřice n. P. - Pelhřimov (1: 1, 3: 1), Ledeč n. S. - Havlíčkův Brod (0: 1, 1: 1), Hartvíkovice - Náměšť n. O.(3: 1, 2: 0), Humpolec - Žirovnice (2: 0, 2: 1), Janovice - Chotěboř.

2. kolo - neděle 22. srpna v 16.30: Vrchovina - Velké Meziříčí, Žirovnice - Janovice, Náměšť n. O. - Humpolec (1: 1, 1: 2), Havlíčkův Brod - Hartvíkovice (0: 1, 2: 1), Pelhřimov - Ledeč n. S. (2: 1, 3: 1), Doubravník - Bystřice n. P., Třebíč B - Chotěboř (4: 0, 0: 2).

3. kolo - neděle 29. srpna v 16.30: Velké Meziříčí - Třebíč B, Bystřice n. P. - Vrchovina (1: 2, 2: 1), Ledeč n. S. - Doubravník, Hartvíkovice - Pelhřimov (0: 0, 0: 2), Humpolec - Havlíčkův Brod (0: 0, 0: 1), Janovice - Náměšť n. O., Chotěboř - Žirovnice (3: 3, 1: 2).

4. kolo - neděle 5. září v 16.00: Vrchovina - Ledeč n. S. (4: 0, 1: 2), Velké Meziříčí - Bystřice n. P., Náměšť n. O. - Chotěboř (3: 2, 2: 2), Havlíčkův Brod - Janovice, Pelhřimov - Humpolec (0: 0, 3: 5), Doubravník - Hartvíkovice, Třebíč B - Žirovnice (1: 2, 1: 5).

5. kolo - neděle 12. září v 16.00: Bystřice n. P. - Třebíč B (3: 5, 2: 1), Ledeč n. S. - Velké Meziříčí, Hartvíkovice - Vrchovina (0: 0, 0: 2), Humpolec - Doubravník, Janovice - Pelhřimov, Chotěboř - Havlíčkův Brod (1: 0, 0: 2), Žirovnice - Náměšť n. O. (0: 1, 2: 0).

6. kolo - neděle 19. září v 15.30: Vrchovina - Humpolec (1: 1, 1: 3), Velké Meziříčí - Hartvíkovice, Bystřice n. P. - Ledeč n. S. (0: 0, 1: 2), Havlíčkův Brod - Žirovnice (2: 3, 0: 1), Pelhřimov - Chotěboř (6: 0, 3: 4), Doubravník - Janovice, Třebíč B - Náměšť n. O. (2: 2, 3: 2).

7. kolo - neděle 26. září v 15.30: Ledeč n. S. - Třebíč B (2: 2, 0: 0), Hartvíkovice - Bystřice n. P. (1: 2, 0: 1), Humpolec - Velké Meziříčí, Janovice - Vrchovina, Chotěboř - Doubravník, Žirovnice - Pelhřimov (2: 0, 2: 2), Náměšť n. O. - Havlíčkův Brod (1: 1, 0: 2).

8. kolo - neděle 3. října v 15.00: Vrchovina - Chotěboř (1: 2, 3: 0), Velké Meziříčí - Janovice, Bystřice n. P. - Humpolec (3: 1, 2: 1), Ledeč n. S. - Hartvíkovice (1: 3, 0: 5), Pelhřimov - Náměšť n. O. (3: 0, 1: 2), Doubravník - Žirovnice, Třebíč B - Havlíčkův Brod (0: 0, 2: 1).

9. kolo - neděle 10. října v 15.00: Hartvíkovice - Třebíč B (0: 3, 1: 1), Humpolec - Ledeč n. S. (2: 2, 1: 3), Janovice - Bystřice n. P., Chotěboř - Velké Meziříčí, Žirovnice - Vrchovina (2: 1, 1: 3), Náměšť n. O. - Doubravník, Havlíčkův Brod - Pelhřimov (1: 1, 1: 1).

10. kolo - neděle 17. října ve 14.30: Vrchovina - Náměšť n. O. (1: 4, 3: 3), Velké Meziříčí - Žirovnice, Bystřice n. P. - Chotěboř (2: 3, 0: 1), Ledeč n. S. - Janovice, Hartvíkovice - Humpolec (2: 3, 0: 2), Doubravník - Havlíčkův Brod, Třebíč B - Pelhřimov (1: 0, 2: 2).

11. kolo - neděle 24. října ve 14.30: Humpolec - Třebíč B (2: 1, 1: 2), Janovice - Hartvíkovice, Chotěboř - Ledeč n. S. (1: 1, 2: 1), Žirovnice - Bystřice n. P. (0: 2, 2: 2), Náměšť n. O. - Velké Meziříčí, Havlíčkův Brod - Vrchovina (1: 0, 2: 1), Pelhřimov - Doubravník.

12. kolo - neděle 31. října ve 14.30: Vrchovina - Pelhřimov (2: 0, 0: 3), Velké Meziříčí - Havlíčkův Brod, Bystřice n. P. - Náměšť n. O. (1: 1, 2: 2), Ledeč n. S. - Žirovnice (0: 6, 4: 2), Hartvíkovice - Chotěboř (1: 1, 8: 0), Humpolec - Janovice, Třebíč B - Doubravník.

13. kolo - neděle 7. listopadu ve 14.00: Janovice - Třebíč B, Chotěboř - Humpolec (0: 0, 2: 1), Žirovnice - Hartvíkovice (0: 1, 2: 3), Náměšť n. O. - Ledeč n. S. (0: 2, 2: 0), Havlíčkův Brod - Bystřice n. P. (1: 2, 0: 0), Pelhřimov - Velké Meziříčí, Doubravník - Vrchovina.

Poslední, 26. kolo 19. a 20.6.:

20.6.: Áčko na závěr prohrálo a skončilo sedmé 20.6.: Béčko na závěr vyhrálo a je rovněž sedmé
SFK Vrchovina A - FC Chotěboř A 3:0 (1:0)
Góly:

V duelu druhého týmu s prvním se podařilo hostujícímu Žďáru zakončit úspěšnou sezonu vítězstvím. Bedřichov a Světlá, dva týmy, které soutěž opouštějí směrem dolů, nedokázaly v posledním kole bodovat, přestože zejména Bedřichov měl k tomu blízko.
Bilance 26. kola krajského přeboru mužů: 3 ­ 0 ­ 4.
PELHŘIMOV ­ ŽĎÁR N. S. 1:2 (1:2) Vedoucí branku utkání, v němž již oběma týmům takřka o nic nešlo, dal v 10. minutě Růžička, který prošel kolem pěti statických domácích hráčů a do prázdné branky skóroval. O pět minut později sice jeho spoluhráč Chmelíček nastřelil tyč, ale ve 24. minutě již zamířil do černého. Domácím se sice před přestávkou podařilo snížit, to ale bylo z jejich strany vše. Branky: Adamec ­ Růžička, Chmelíček. Rozhodčí: Sojka, 151 diváků.
HUMPOLEC ­ HFK TŘEBÍČ B 1:2 (1:1) Z úvodního náporu vytěžili domácí vedoucí branku, když se v 9. minutě trefil Holoubek. Vedoucí gól jakoby domácí ukolébali a přenechali iniciativu soupeři. Ten je za to potrestal ve 21. minutě první brankou a dvě minuty po změně stran i gólem na 1:2. Humpolec se pak sice snažil s výsledkem něco udělat, jeho převaha ale byla neplodná. Branky: Holoubek ­ Ošmera, Vodička. Rozhodčí: Straka, 70 diváků.
HAVL. BROD ­ ŽIROVNICE 0:1 (0:0) Ve vyrovnaném utkání měli více štěstí na svých kopačkách hosté, jmenovitě Horký, který brankou v 75. minutě rozhodl o jejich vítězství. Zoufalý nápor Havlíčkova Brodu vyrovnání nepřinesl, naopak po vyloučení Mišty pět minut před koncem bylo o výsledku prakticky rozhodnuto. Branka: Horký. Rozhodčí: Rosický, čk: Mišta (HB), 200 diváků.
BYSTŘICE ­ SVĚTLÁ 2:1 (1:0) Oběma týmům již v posledním kole o nic nešlo. Třetí Bystřici byl postup vzdálen, sestup Světlá již byl také neodvratný. Domácí se ujali vedení ve 25. minutě díky Veselému, v 60. minutě zvýšil jejich náskok v 60. minutě proměněnou penaltou Zeman. Hostům se sice za dalších deset minut podařilo snížit, na body ale i kvůli vyloučení nedosáhli. Branky: Veselý, Zeman ­ Čihák. Rozhodčí: Jurka, čk: Motejl (S), 150 diváků.
BEDŘICHOV ­ LEDEČ 3:5 (3:3) Domácí Bedřichov se v utkání dvou posledních týmů dostal do vedení 2:0, ale brzy o něj přišel a prohrával 2:3. Do přestávky se mu sice podařilo vyrovnat, ale po ní již byli jasně lepší hosté a zaslouženě zvítězili. Branky: Procházka 2, Škoda ­ Milichovský 2, Pechovec, Procházka, Šulc. Rozhodčí: Knězů, 150 diváků.
HARTVÍKOVICE ­ NÁMĚŠŤ N. OSL. 2:0 (1:0) Domácí Hartvíkovice si v minulém kole s chutí zastříleli v Ledči, tentokrát ale proti nim stál houževnatější soupeř. Náměšť jim stačila v nasazení i fotbalových dovednostech a proto mohou být domácí s výsledkem spokojeni. Branky: Novotný, Kouřil. Rozhodčí: Šoustar, 180 diváků.
VRCHOVINA ­ CHOTĚBOŘ 3:0 (1:0) Domácí novoměstský tým měl po celé utkání mírnou převahu, kontroloval jeho průběh. Ve slušném klání se domácím podařilo vstřelit důležitou vedoucí branku, další dvě po přestávce znamenaly utvrzení jejich zaslouženého vítězství. Branky: Šustáček, Plhal, Čurda. Rozhodčí: Švec, 100 diváků.

Oficiální tabulka KFS:

Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
1. Žďár nad S. 26 19 5 2 63: 31 62 ( 23)
2. Bystřice nad P. 26 12 6 8 39: 35 42 ( 3)
3. Hartvíkovice 26 12 4 10 55: 32 40 ( 1)
4. Žirovnice 26 12 4 10 53: 40 40 ( 1)
5. Pelhřimov 26 11 7 8 53: 34 40 ( 1)
6. Havlíčkův Brod 26 10 8 8 31: 23 38 ( -1)
7. Chotěboř 26 10 7 9 41: 52 37 ( -2)
8. Třebíč 26 9 9 8 48: 45 36 ( -3)
9. Náměšť nad O. 26 9 7 10 42: 45 34 ( -5)
10. Ledeč nad S. 26 9 6 11 38: 50 33 ( -6)
11. Humpolec 26 8 9 9 37: 38 33 ( -6)
12. Vrchovina B 26 9 6 11 36: 40 33 ( -6)
13. Světlá nad S. 26 7 5 14 37: 49 26 (-13)
14. Bedřichov 26 3 1 22 33: 92 10 (-29)

Start Lukavec - FC Chotěboř B 1:2 (1:0)
Góly: 34. Kozojed - 71. Křivohlavý, 80. Nepokoj.
Rozhodčí: Hašek. ŽK: 1: 1. Diváci: 30. Poločas: 1: 0.
Chotěboř B: Hospodka - Heřmánek, Holas, Hruška, Mudruňka - Sobotka, Křivohlavý, Odvářka - Andres, Zvolánek, Nepokoj.
Domácí vedli do přestávky zásluhou Kozojeda, ale chotěbořská rezerva po obrátce výsledek otočila a rozloučila se s letošním ročníkem soutěže výhrou.

Tři z postupujících celků, Herálec, Bohdalov a Lukavec, se sezonou loučily na domácím hřišti. Zatímco první dva jmenované celky derniéru zvládly, Lukavec přenechal všechny body Chotěboři. O druhém sestupujícím, který do okresního přeboru doprovodí Ledeč, ještě není rozhodnuto. Na sestupové pozici jsou sice Lučice, ale Jiřicím hrozí, že jim bude za inzultaci rozhodčího odebráno šest bodů. V tom případě by I. B třídu opustily ony.
Bilance 26. kola I. B třídy mužů, skupina A: 4 ­ 0 ­ 3.
LUKAVEC ­ CHOTĚBOŘ B 1:2 (1:0) Rezerva Chotěboře byla po celé utkání fotbalovější, běhavější a zaslouženě zvítězila. Domácí šli sice ve 34. minutě Kozojedovou střelou do vedení, v závěru ale hosté výsledek zvrátili. V 71. minutě Křivohlavý vyrovnal a v 80. minutě Nepokoj rozhodl. Branky: Kozojed ­ Křivohlavý, Nepokoj. Rozhodčí: Hašek, 30 diváků.
JIŘICE ­ VRCHOVINA B 1:2 (0:0) Po vyrovnané poločasové partii šli domácí v 52. minutě díky využité brejkové situaci Petrem Příhodou do vedení. Pak ale chybovali v obraně a hosté toho Buráčkem využili k vyrovnání. V závěru domácím došly síly a osm minut před koncem rozhodl Michal Fagula o výhře Vrchoviny. Branky: Příhoda Petr ­ Buráček, Fagula Michal. Rozhodčí: Beseda, 80 diváků.
OKROUHLICE ­ HERÁLEC (HB) 2:3 (1:1) Pohledné utkání mělo v prvních pětačtyřiceti minutách vyrovnaný průběh i skóre. Po změně stran se hosté ujali vedení, když Vašák proměnil penaltu. Tentýž hráč poté kopal ještě jednu, tentokrát již však neúspěšně. Domácím se po~dařilo vyrovnat, všudybyl Vašák ale svou třetí brankou odčinil své předchozí zaváhání. Branky: Dolejší, Kotěra ­ Vašák 3 (1 z pen.) . Rozhodčí: Šenigl, 150 diváků.
BOHDALOV ­ LEDEČ B 2:1 (1:1) Oba týmy nenabídly dvěma stovkám diváků příliš pohledný fotbal. Po vyrovnané první půli se více štěstí přilepilo na kopačky domácích, kteří šťastným gólem v posledním utkání zvítězili. Branky: Procházka, Promberger ­ Jindra. Rozhodčí: Petr ml., 200 diváků.
RADOSTÍN ­ LUČICE 3:1 (2:0) V duelu průměrné úrovně se na konci radovali domácí, jejichž brankář Bílek vychytal již třináctou nulu v sezoně. Radostín měl bleskový vstup do utkání, neboť z branky se radoval hned v první minutě, druhou branku přidaly v minutě dvacáté. Hostům se sice skóre podařilo zkorigovat, ale domácí odpověděli stejnou mincí. Branky: Fabík J., Fabík A., Kozel ­ Zadina. Rozhodčí: Talpa, 50 diváků.
ČERNOVICE ­ V. ŽĎÁR 2:0 (1:0)
Domácí měli po celý zápas převahu, kterou se jim dvakrát podařilo vyjádřit přesnou střelou. První branka padla již v 8. minutě, kdy se z trestného kopu trefil Tille, ve druhé půli stanovil konečný výsledek Biro. Branky: Tille, Biro. Rozhodčí: Janko, 70 diváků.
HERÁLEC (ZR) ­ HUMPOLEC B 6:4 (2:1) V utkání bohatém na branky se v koncovce dařilo více domácím, kteří jich nastříleli rovný půltucet. Z jejich převahy se hosté dokázali vymanit vždy jen na chvíli, snížili, ale vzápětí opět inkasovali. Branky: Kučka 2, Beneš 2, Teplý, Ptáček ­ Vincenc, Hájek, Slavík, Marousek. Rozhodčí: Homolka, 180 diváků.

1. Herálec (HB) 26 21 5 0 85: 29 68 ( 29)
2. Bohdalov 26 14 6 6 51: 37 48 ( 9)
3. Lukavec 26 12 5 9 48: 37 41 ( 2)
4. Radostín nad O. 26 11 8 7 48: 32 41 ( 2)
5. Herálec 26 10 8 8 45: 43 38 ( -1)
6. Vrchovina B 26 12 1 13 52: 53 37 ( -2)
7. Chotěboř B 26 10 7 9 40: 45 37 ( -2)
8. Černovice 26 11 4 11 39: 47 37 ( -2)
9. Humpolec B 26 11 2 13 51: 52 35 ( -4)
10. Veselý Žďár 26 10 5 11 52: 41 35 ( -4)
11. Okrouhlice 26 8 7 11 43: 49 31 ( -8)
12. Lučice 26 6 5 15 36: 58 23 (-16)
13. Jiřice 26 6 5 15 30: 63 23 (-16)
14. Ledeč nad S. B 26 4 4 18 20: 54 16 (-23)

*
19.6.: Dorost - starší i mladší shodně vyhráli16.6.: Žáci

FC Chotěboř - HFK Třebíč B starší 3:2 (2:1), mladší 3:2 (0:1)

Starší: Výsledky ostatních utkání kola a tabulku najdete zde

Mladší: Výsledky ostatních utkání kola a tabulku najdete zde

26. kolo krajského přeboru starších dorostenců:
ŽĎÁR N. S. ­ POLNÁ 6:1 (3:0) Branky: Volženěk 3, Hlavatý, Bojda, Hajný ­ Fuit, CHOTĚBOŘ ­ HFK TŘEBÍČ B 3:2 (2:1) Branky: Odvářka, Palán, Novotný ­ Špaček, Jirásek, V. BÍTEŠ ­ VRCHOVINA 0:3 (0:3) Branky: Suchý, Smetana, Šustáček, BEDŘICHOV ­ LEDEČ 2:1 (2:0) Branky: Mráka, Nováček ­ Mikula, BYSTŘICE ­ HUMPOLEC 2:4 (0:2) Branky: Sedláček, Špatka ­ Jůzl 2, Časar 2, V. MEZIŘÍČÍ ­ JIHLAVA B 1:2 (0:1) Branky: Nováček ­ vlastní, Halámek z pen.

26. kolo krajského přeboru mladších dorostenců:
ŽĎÁR N. S. ­ POLNÁ 2:1 (1:1) Branky: Machatka, Hanák ­ Hanus, CHOTĚBOŘ ­ HFK TŘEBÍČ B 3:2 (0:1) Branky: Bárta 2, Hlaváček ­ Novák, Novotný, V. BÍTEŠ ­ VRCHOVINA 3:3 (0:2) Branky: Macholán, Láznička 2 ­ Šustáček, Dvořák, Šandera, BEDŘICHOV ­ LEDEČ 1:1 (0:0) Branky: Kuřítko ­ Vrána, BYSTŘICE ­ HUMPOLEC 0:2 (0:2) Branky: Vondra, Žáček, V. MEZIŘÍČÍ ­ JIHLAVA B 3:8 (0:4) Branky: Pokorný 2, Vacula z pen. ­ Tlačbaba 4, Čop 3, Smejkal.

Havl. Brod - FC Chotěboř 1:0 a 0:0

26. kolo krajského přeboru starších žáků:
HAVLÍČKŮV BROD ­ CHOTĚBOŘ 1:0 (0:1)
Branka: Hejkal, VYSOČINA JIHLAVA B ­ MORAVSKÉ BUDĚJOVICE 5:0 (3:0) Branky: Kavka T. 2, Denev, Vacek, Kavka D., VEL. BÍTEŠ ­ TELČ 0:1 (0:1) Branky: Bodlák M., HFK TŘEBÍČ ­ BEDŘICHOV 2:0 (1:0) Branky: Ostrý 2, HUMPOLEC ­ V. MEZIŘÍČÍ 4:0 (3:0) Branky: Štěpán 3, Ehrlich, NÁMĚŠŤ ­ BYSTŘICE 1:7 (0:3) Branky: Valšín ­ Nemrah 2, Víšek 2, Hřebíček, Prášil, Havel, PELHŘIMOV ­ ŽĎÁR N. S. 1:2 (1:1) Branky: Musil ­ Pátek, Moravec.

26. kolo krajského přeboru mladších žáků:
HAVLÍČKŮV BROD ­ CHOTĚBOŘ 0:0,
VYSOČINA JIHLAVA B ­ MORAVSKÉ BUDĚJOVICE 3:0 (2:0 Branky: Zeman 2, Göth, VEL. BÍTEŠ ­ TELČ 4:1 (1:0) Branky: Dvořák 2, Suchomil 2., HFK TŘEBÍČ ­ BEDŘICHOV 12:0 (6:0) Branky: Novotný 9, Kostelecký 2, Ondráček, HUMPOLEC ­ V. MEZIŘÍČÍ 1:4 (1:0) Branky: Trechta ­ Malec, Liška, Krištod, Karninadas, NÁMĚŠŤ ­ BYSTŘICE 0:4 (0:2) Branky: Šnajdr, Pečínka, Rejda, Stehlík, PELHŘIMOV ­ ŽĎÁR N. S. 2:0 (1:0) Branky: Starý, Rejzek J.