Jak si žije Harry

Harry nejevil zájem ani o stromeček, ani o dárky
Harryho pán referuje o vánocích

O životě Harryho se můžete dozvědět také zde:
Harry se musí česat, Harry je občas fujpes, Harryho třetí narozeniny, Harry má svůj denní režim

Tradice velí dávat vánoční dary také zvířátkům. Chléva ani králíkárny nemaje, nasypali jsme ptáčkům a přizvali Harryho pod vánoční stromeček.

harryvanoce1.jpg (20332 bytes)

K našemu překvapení si letos Harry vánočního stromku nepovšiml, ač svítil barevnými žárovkami. To by až nebylo tak divné, umělý stromek nevydává žádné libé vůně. Ale že si Harry nevšiml ani věnečku krátkých libových párečků, který ležel stočený před dárky, to jsme nečekali. V bílém balíčku zcela vpravo je ještě nerozbalený Harryho dárek od Čtyřlístku. Pes jako Harry musí cítit i dárek zabalený. Nebylo tomu tak. Stále se rozhlížel a jeho pohled říkal, tak co bude páni moji?

harryvanoce2.jpg (22788 bytes)

Balíček rozbalen, byla v něm superobří umělá kost, jakou dosud Harry nežral.

harryvanoce3.jpg (20376 bytes)

Bylo to jasné, Harry byl právě po své obvyklé večeři, takže jej moc nezajímaly ani nabízené párečky. Všimněte si, že nekouká na ně, ale stranou. Přesto usedl očekávaje, co bude dál.

harryvanoce4.jpg (22892 bytes)

Když nebylo u stromečku nic zajímavého, skočil Harry k našemu překvapení na gauč (to normálně nedělá, čeká na pokyn) a vyzýval paničku, aby si šla sednout za ním.

harryvanoce5.jpg (21112 bytes)

Pak teprve byl spokojen a s několika párečky na předních tlapách se dával fotografovat, když si k nim občas přičichl, aby se ujistil, jakáže to bude dobrota. Celou dobu zíval (otevřenou tlamu vám raději neukážeme) a čekal, kdy se mu po dobré večeři zamane spát.

harryvanoce6.jpg (22176 bytes)

Vzal si však několik kousků vánočního cukroví a pak spokojeně odešel ven na balkon zalehnout k vánočně večernímu spánku.

Abych pravdu řekl, párečky sežral hned druhý den a obří kost jsme se mu zatím neodvážili předložit. Asi ji budeme muset přeříznout, celou by ji nesežral, nosil by si ji s sebou a výhružně vrčel na všechny, kteří by právě šli okolo, včetně nás. Když má Harry kost, byť umělou, není s ním prostě žádná legrace.

 

Zpět na hlavní stránku