I v letošní sezóně zůstal jako vedoucí mužstva u starších žáků Chotěboře Fanďas Musil, který se sice na konci minulé sezóny s mužstvem rozloučil, ale odejít od svých hochů se mu stejně nepovedlo. Fanďas Musil:

Mužstva starších a mladších žáků po posledním utkání sezóny 25.2.2001
(foto pro Chotěbořského Couriera: Bohouš Baumgartner, Olympus C-900 Zoom)

Starší žáci: ležící zleva: Tecl, Slanař, sedící zleva: Dušek, Ronovský, Perka, trenér Hospodka, Odvářka, Hospodka J., Ondráček, stojící zleva: asist. vedouciho mužstva Paul, Paul ml., vedouci mužstva Musil, Novotný, Čermák, Kolouch, Hospodka V., Baumgartner, Bílek, Pelouch

Mladší žáci: ležící zleva: Bořil, Burýšek, klečící zleva: Rychlý, Zohorna, sedící zleva: Ledvinka, Bělohlávek, Hájek, Neubauer, Odvářka, Dvořák, Meloun, stojící zleva: Cempírek, Pešek, asist. trenéra Ressl, Zadina, Vosička, Pokorný, Gura, Říčan, ved. mužstva Burýšek, Klement, Šimoňák, trenér Souček, Kadlec

24. a 25.2.2001

Po dvouletém působení v nižší soutěži se chotěbořští žáci vrací zpátky do 1. Vč ligy !

24.2.2001*
Starší žáci: Chotěboř - Hlinsko 2:1

Třetiny: 2 : 0, 0 : 0, 0 : 1

Střelci branek Chotěboř: Havlíček, Kolouch.

Sestava: Slanař, Tecl - Bílek, Ondráček, Dušek, Odvářka, Paul, Čermák, Hospodka V., Baumgartner, Havlíček, Novotný, Kolouch,Pelouch, Perka.

Za mohutné podpory diváků byla v bojovném utkání s postupovým rivalem na domácích znát nervozita, protože výsledek rozhodoval o postupu do 1.Včl. Chotěboř hrála opatrný hokej, se snahou nedělat chyby v obraně, což se ovšem podepsalo na na ofenzívě. Pochvalu za dobrý výkon zaslouží brankář Slanař.

25.2.2001*
Světlá - Chotěboř 2:9

Třetiny: 1 : 3, 0 : 2, 1 : 4

Střelci branek Chotěboř: Kolouch 3, Havlíček 2, Hospodka V., Dvořák, Ondráček, Čermák.

Sestava: Stejná + Dvořák.

Poslední utkání sezóny Chotěboř zahrála ve vlažném tempu s vědomím, že o první příčku v tabulce již nepřijde.
(Harryho pozn.: kéž by v takto vlažném tempu
hráli dospělí !)

Celému kolektivu starších žáků patří uznání za skvěle odehranou sezónu.

24.2.2001*
Mladší žáci: Chotěboř - Hlinsko 2:4

Třetiny: 2 : 1, 0 : 3, 0 : 0

Střelci branek Chotěboř: Odvářka 2.

Sestava: Burýšek , Bořil - Pokorný, Meloun, Hájek, Neubauer, Bělohlávek, Dvořák, Pešek, Říčan, Odvářka, Ledvinka, Šimoňák, Vosička, Rychlý, Gura, Zadina, Zohorna, Kadlec, Klement.

Hostujícímu Hlinsku stačilo několik úvodních minut druhé třetiny na smazání jednobrankového vedení domácích z první třetiny. Zlom v utkání nastal, když domáci inkasovali v téže třetině dvě branky při vlastní přesilovce.

25.2.2001*
Světlá - Chotěboř 1: 5

Tretiny: 0 : 0, 1 : 2, 0 : 3

Střřelci branek Chotěboř: Dvořák 2, Vosička 2, Odvářka.

Sestava: stejná - bez elévů Zohorny, Klementa a Kadlece.

Po bezbrankovém oťukávání v první třetině otevřeli skóre na začátku druhé třetiny domácí skláři. Chotěboř na to odpověděla korekcemi v sestavě a povedlo se jim ještě druhou třetinu vyhrát. Ve třetí třetině dali chotěbořští třemi brankami skóre konečnou podobu.

25.2.2001* Elévové: Chotěboř - Světlá 11:1  Třetiny: 2 : 1, 5 : 0, 4 : 0

Střelci branek Chotěboř: Zohorna 6, Novotný, Bukáček, Nožka, Klement, Kadlec.

Sestava: Škaryd, Novák - Zohorna, Nožka, Bukáček, Jelínek, Balada, Novotný, Tecl, Klement, Ptáček, Kadlec, Ondráček, Paul, Veselý.

Trenér: Turek. Ved. mužstva: Kadlec

Chotěboř v posledním zápase sezóny nedala sklářům žádnou šanci a pohodě vyhrála. Pochvalu zaslouží nejlepší střelec Zohorna i celý kolektiv.

17. a 18.2.2001

18.2.2001*
Starší žáci: Skuteč - Chotěboř 1:17

Třetiny: 1 : 6, 0 : 6, 0 : 5

Střelci branek Chotěboř: Bílek 4, Hospodka 3, Paul 2, Baumgartner 2, Odvářka 2, Ondráček Čermák, Dušek, Havlíček.

Sestava: Tecl, Slanař - Bílek, Ondráček, Dušek, Odvářka, Paul, Čermák, Hospodka V., Baumgartner, Havlíček, Pelouch, Kolouch, Novotný.

Chotěboř byla od začátku zápasu jednoznačně lepší.

18.2.2001*
Mladší žáci: Skuteč - Chotěboř 0:5

Třetiny: 0 : 1, 0 : 2, 0 : 2

Střelci branek Chotěboř: Vosička, Hájek, Neubauer, Rychlý, Pokorný.

Sestava: Burýšek - Pokorný, Meloun, Hájek, Dvořák, Říčan, Odvářka, Rychlý, Ledvinka, Šimoňák, Vosička, Neubauer, Bělohlávek, Cempírek.

V zápase slabší úrovně měla Chotěboř po celý zápas převahu.

17.2.2001* Elévové: Chotěboř - Hradec Králové 5:2  Třetiny: 1 : 0, 1 : 2, 3 : 0

Střelci branek Chotěboř: Kadlec 2, Zohorna,Veselý, Klement.

Sestava: Škaryd - Zohorna, Nožka, Bukáček, Novotný, Tecl, Klement, Kadlec, Paul, Ondráček, Veselý.

Po špatném výkonu v první a druhé třetině Chotěboř zabojovala až v poslední části hry.

18.2.2001* Elévové: Chotěboř - Pardubice 1:13  Třetiny: 1 : 3, 0 : 4, 0 : 6

Střelci branek Chotěboř: Tecl.

Sestava: stejná.

Průměrně hrající Chotěboř na dobře hrající hosty herně vůbec nestačila.

10. a 11.2.2001

Harryho pozn.: Takhle kdyby si z následujících výsledků starších žáků vzali příklad dospělí v A mužstvu, to by bylo hned všechno jinak!

10.2.2001*
Starší žáci: Chrudim - Chotěboř 1:18

Třetiny: 0 : 3, 0 : 7, 1 : 18

Střelci branek Chotěboř: Bílek 4, Ondráček 3, Čermák 2, Baumgartner 2, Pelouch 2, Odvářka 2, Havlíček 2, Paul.

Sestava: Slanař, Tecl - Bílek, Ondráček, Dušek, Odvářka, Paul, Čermák, Hospodka V., Baumgartner, Havlíček, Dvořák, Pelouch.

Chotěboř zahrála pěkný kombinační hokej s maximálni důslednosti před brankou domácích.

11.2.2001*
Chotěboř - Moravská Třebová 16:1

Třetiny: 7 : 0, 6 : 0, 3 : 1

Střelci branek Chotěboř: Havlíček 3, Hospodka V. 3, Paul 2, Bílek 2, Čermák, Pelouch, Baumgartner, Odvářka, Ondráček, Dušek.

Sestava: Stejná .

Chotěbořští měli po celý zápas převahu, dařilo se jim kombinačně i střelecky.

10.2.2001*
Mladší žáci: Chrudim - Chotěboř 2:4

Třetiny: 0 : 0, 2 : 2, 0 : 2

Střelci branek Chotěboř: Dvořák 2, Odvářka, Pokorný.

Sestava: Burýšek - Pokorný, Meloun, Hájek, Dvořák, Pešek, Říčan, Odvářka, Ledvinka, Šimoňák, Vosička, Cempírek.

Ve vyrovnaném zápase Chotěboř rozhodla až ve třetí části hry, kdy po mírné převaze vstřelila dvě branky.

11.2.2001*
Chotěboř - Moravská Třebová 2: 3

Tretiny: 2 : 0, 0 : 1, 0 : 2

Střřelci branek Chotěboř: Dvořák 2.

Sestava: stejná - nehrál Hájek, navíc Rychlý.

Po první půli zápasu, kde hosté měli více ze hry, ale domácí dávali branky, se domácí plně odevzdali soupeři. Nechali ho vyrovnat a nakonec nezabránili ani vstřelení rozhodující branky do domácí sítě.

10.2.2001* Elévové: Chotěboř - Litomyšl 3:3  Třetiny: 1 : 2, 1 : 1, 1 : 0

Střelci branek Chotěboř: Zohorna 2, Nožka.

Sestava: Škaryd - Zohorna, Nožka, Bukáček, Jelínek, Balada, Novotný, Tecl, Klement, Ptáček, Veselý.

Po vyrovnaném zápase si oba soupeři připsali jeden bod.

11.2.2001* Moravská Třebová - Chotěboř 0:4  Třetiny: 0 : 2, 0 : 1, 0 : 1

Střelci branek Chotěboř: Zohorna 2, Veselý, Kadlec.

Sestava: stejná - navíc Kadlec.

Chotěboř byla po selý zápas lepší a zaslouženě vyhrála. Pochvalu za oba zápasy zaslouží nejlepší střelec Zohorna.

3. a 4.2.2001

3.2.2001*
Starší žáci: Chotěboř - Světlá 10:1

Třetiny: 0 : 0, 3 : 1, 7 : 0

Střelci branek Chotěboř: Bílek 2, Baumgartner 2, Havlíček, Perka, Hospodka V., Čermák, Kolouch, Paul.

Sestava: Tecl - Bílek, Dušek, Paul, Čermák, Baumgartner, Perka, Havlíček, Hospodka V., Ondráček, Kolouch, Novotný, Odvářka, Dvořák.

V průměrném zápase na zasněženém ledě Chotěboř zlepšila střelbu až v poslední třetině, což se projevilo i na celkovém skóre.

4.2.2001*
Chotěboř - Kutná Hora 9:7

Třetiny: 3 : 3, 4 : 4, 2 : 0

Střelci branek Chotěboř: Bílek 2, Ondráček 2, Paul 2, Kolouch.

Sestava: Stejná.

Chotěboř zahrála pod své možnosti.

3.2.2001*
Mladší žáci: Chotěboř - Světlá 4:1

Třetiny: 1 : 0, 2 : 0, 1 : 1

Střelci branek Chotěboř: Zadina, Meloun, Dvořák, Neubauer.

Sestava: Burýšek - Neubauer, Pokorný, Meloun, Rychlý, Hájek, Dvořák, Hajšman, Šimoňák, Zadina, Pešek, Říčan, Ledvinka, Vosička, Cempírek.

Domácí v zápase se slabším soupeřem potvrdili roli favorita a zaslouženě vyhráli.

4.2.2001*
Chotěboř - Kutná Hora 2: 1

Tretiny: 2 : 1, 0 : 0, 0 : 0

Střřelci branek Chotěboř: Dvořák, Vosička.

Sestava: stejná, navíc - Odvářka.

Ve vyrovnaném zápase, za stavu 2:1 v první třetině, chytil domácí brankář Burýšek trestné střílení, a protože v dalších dvou třetinách již branky nepadly, rozhodl o výsledku zápasu. Pochvalu za bojovnost zaslouží celý kolektiv.

3.2.2001*
Elévové: Polička - Chotěboř 9:4
Třetiny: 3 : 1, 2 : 1, 4 : 2

Střelci branek Chotěboř: Bukáček, Zohorna, Klement, Ptáček.

Sestava: Škaryd - Zohorna, Tecl, Novotný, Balada, Kadlec, Klement, Ondráček, Ptáček, Nožka, Bukáček, Jelínek.

Polička byla po celé utkání lepší a zaslouženě vyhrála.

27. a 28.1.2001

27.1.2001*
Starší žáci: Chotěboř - Skuteč 17:1

Třetiny: 7 : 1, 4 : 0, 6 : 0

Střelci branek Chotěboř: Bílek 4, Ondráček 3, Čermák 2, Perka 2, Havlíček 2, Baumgartner 2, Paul 2 .

Sestava: Slanař - Bílek, Dušek, Paul, Čermák, Baumgartner, Perka, Havlíček, Hospodka V., Polívka, Ondráček, Kolouch.

Přes velkou marodku byla Chotěboř po celý zápas lepší.

28.1.2001*
Hlinsko - Chotěboř 6:5

Třetiny: 1 : 1, 2 : 2, 3 : 2

Střelci branek Chotěboř: Kolouch 2, Bílek 2, Odvářka.

Sestava: Stejná - navíc Odvářka.

Ve vyrovnaném utkání vstřelili domácí vítěznou branku až 2 min. před koncem.

27.1.2001*
Mladší žáci: Chotěboř - Skuteč 5:3

Třetiny: 2 : 0, 1 : 1, 2 : 2

Střelci branek Chotěboř: Odvářka 2, Rychlý 2, Pokorný.

Sestava: Burýšek - Neubauer, Pokorný, Meloun, Rychlý, Hájek, Dvořák, Hajšman, Odvářka, Zadina, Pešek, Říčan, Šimoňák, Cempírek.

Za stavu 3:0 domácí soupeře pustili do zápasu. Nakonec byli rádi, že dvěmi brankami v závěru zápasu stáhli výhru na svou stranu.

28.1.2001*
Hlinsko - Chotěboř 8: 4

Tretiny: 3 : 0, 3 : 3, 2 : 1

Střřelci branek Chotěboř: Odvářka 3, Dvořák.

Sestava: stejná, navíc - Šutka.

V polovině zápasu domácí vyhrávali již 6:0 a vypadalo to pro Chotěboř na vhození ručníku. Potom ale chotěbořští začali bruslit se soupeřem a třemi brankami za sebou se vrátili do hry. Na zvrat v utkání jim však již síly nestačily.

27.1.2001* Elevové: Hradec Králové - Chotěboř 6:1  Třetiny: 2 : 1, 3 : 0, 1 : 0

Střelci branek Chotěboř: Klement.

Sestava: Škaryd - Novotný, Balada, Kadlec, Klement, Ondráček, Ptáček, Nožka, Bukáček, Paul, Jelínek, Veselý.

Hradečtí předčili Chotěboř bojovností.

20.1.2001

20.1.2001*
Starší žáci: Moravská Třebová - Chotěboř 3:10

Třetiny: 0 : 1, 2 : 4, 1 : 5

Střelci branek Chotěboř: Bílek 3, Hospodka V. 2, Baumgartner 2, Pelouch, Kolouch, Ćermák.

Sestava: Slanař - Novotný, Bílek, Dušek, Paul, Čermák, Baumgartner, Perka, Havlíček, Dvořák, Hospodka V., Pelouch, Kolouch.

Po nepřesvědčivém výkonu v první třetině, kdy se Chotěboř nemohla dostat do tempa, zahrála zbývajíci dvě třetiny bojovný hokej s plným nasazením.

20.1.2001*
Mladší žáci: Moravská Třebová - Chotěboř 2:1

Třetiny: 1 : 0, 0 : 1, 1 : 0

Střelci branek Chotěboř: Odvářka .

Sestava: Burýšek - Bořil, Bělohlávek, Neubauer, Pokorný, Meloun, Gura, Rychlý, Hájek, Dvořák, Hajšman, Odvářka, Vosička, Cempírek.

Proti lepšímu soupeři zahráli chotěbořští vyrovnaný zápas. Cenný bod za remízu jim domácí však nedopřáli a brankou v druhé polovině třetí třetiny zvrátili zápas ve svůj prospěch.

20.1.2001* Elévové: Chotěboř - Chrudim 3:2  Třetiny: 0 : 0, 2 : 1, 1 : 1

Střelci branek Chotěboř: Zohorna 2, Klement.

Sestava: Škaryd - Zohorna, Tecl, Novotný, Balada, Kadlec, Klement, Ondráček, Ptáček, Nožka, Bukáček, Veselý, Paul.

Trenér: Turek. Ved. mužstva: Kadlec.

Vítězství Chotěboře zajistil až v poslední třetině Zohorna přesnou střelou z trestného střílení.

13. a 14.1.2001

13.1.2001*
Starší žáci: Kutná Hora - Chotěboř 2:8

Třetiny: 0 : 2, 2 : 2, 0 : 4

Střelci branek Chotěboř: Odvářka 2, Havlíček 2, Dušek 2, Paul, Dvořák.

Sestava: Slanař, Tecl - Novotný, Bílek, Dušek, Odvářka, Paul, Čermák, Hospodka J., Baumgartner, Perka, Havlíček, Dvořák, Hospodka V., Pelouch, Javorka.

Po matném výkonu v první a druhé třetině Chotěboř zahrála hokej až v posledních deseti minutách.

14.1.2001*
Chotěboř - Chrudim 9:2

Třetiny: 2 : 0, 3 : 2, 4 : 0

Střelci branek Chotěboř: Baumgartner 2, Hospodka J., Odvářka, Pelouch, Havlíček, Hospodka V., Bílek, Čermák.

Až na menší výpadek ve druhé třetině hrála Chotěboř kolektivní a zodpovědný hokej.

13.1.2001*
Mladší žáci: Kutná Hora - Chotěboř 3:4

Třetiny: 2 : 0, 1 : 3, 0 : 1

Střelci branek Chotěboř: Odvářka 2, Pokorný, Meloun.

V zápase, kde domácí již vedli 3:0, hosté zmobilizovali síly a třemi rychlými brankami vyrovnali. Dokonale otočit zápas se jim povedlo vítěznou brankou osm vteřin před koncem.

14.1.2001*
Chotěboř - Chrudim 2: 3

Tretiny: 0 : 0, 2 : 2, 0 : 1

Střřelci branek Chotěboř: Odvářka, Rychlý.

Sestava: stejná, navíc - Říčan, Pešek, Šutka.

Ve vyrovnaném zápase měli hosté v závěru více štěstí.

13.1.2001* Elevové: Skuteč - Chotěboř 4:2 Třetiny: 1 : 1, 0 : 0, 3 : 1

Střelci branek Chotěboř: Zohorna, Klement.

Sestava: Nonák - Zohorna, Tecl, Novotný, Balada, Kadlec, Klement, Ondráček, Ptáček, Nožka, Bukáček, Veselý.

Špatný výkon hostí na domácí hráče nestačil.

6. a 7.1.2001

6.1.2001* Starší žáci: Chotěboř - Hlinsko 4:1
Třetiny: 1 : 0, 1 : 1, 3 : 0

Střelci branek Chotěboř: Havlíček 2., Bílek, Hospodka.

Sestava: Slanař, Tecl - Kolouch, Bílek, Ondráček, Dušek, Odvářka, Paul, Čermák, Hospodka V., Novotný, Baumgartner, Hospodka J., Havlíček, Javorka, Perka, Dvořák, Pelouch.

Po vánoční přestávce se domácí nemohli dostat do herní pohody. Mírné zlepšení přinesla až poslední třetina.

7.1.2001* Světlá - Chotěboř 1:12
Třetiny: 0 : 4, 1 : 5, 0 : 3

Střelci branek Chotěboř: Baumgartner 3, Bílek 2, Hospodka J. 2, Čermák, Dvořák, Novotný, Odvářka, Havlíček.

Chotěbořští měli po celý zápas převahu, kterou vyjádřili i počtem nastřílených branek.

6.1.2001* Mladší žáci: Chotěboř - Hlinsko 0:2
Třetiny: 0 : 0, 0 : 2, 0 : 0

Střelci branek Chotěboř: -

Sestava: Burýšek,Bořil - Bělohlávek, Pokorný, Meloun, Rychlý, Hájek, Dvořák, Pešek, Říčan, Hajšman, Odvářka, Ledvinka, Neubauer, Šimoňák, Vosička, Cempírek, Šutka.

Zápas o první místo v tabulce domácí psychicky neunesli a po nepřesvědčivém výkonu zaslouženě prohráli.

7.1.2001* Světlá - Chotěboř 2: 4
Tretiny: 0 : 1, 1 : 3, 1 : 0

Střřelci branek Chotěboř: Neubauer, Rychlý , Dvořák, Pešek.

V zápase se slabším soupeřem Chotěboř svým výkonem opět nepřesvědčila, ale povinnost zisku dvou bodů ze světelského ledu splnila.

29.12.2000* Elévové: Hlinsko - Chotěboř 3:3  Třetiny: 0 : 1, 1 : 1, 2 : 1

Střelci branek Chotěboř: Zohorna 2, Ptáček.
Sestava: Škaryd - Zohorna, Nožka, Bukáček, Jelínek, Balada, Novotný, Tecl, Klement, Kadlec, Ptáček, Ondráček, Paul.
Herně velmi vyrovnaný zápas skončil dělením bodů. Pochvalu za dobrý výkon zaslouží všichni hráči.

6.1.2001* Světlá - Chotěboř 1:3  Třetiny: 0 : 1, 0 : 1, 1 : 1

Střelci branek Chotěboř: Zohorna , Klement, Kadlec.
Sestava: stejná - Škaryda zastoupil Novák, navíc Veselý.
Chotěboř měla po celý zápas převahu a po zásluze odvezla domácím dva body.

Vánoční prázdniny 2000

Hokejové mužstvo starších žáků Chotěboře se o vánoční přestávce v rozehrané soutěži zúčastnilo dvou turnajů.

V turnaji 27.12.2000 na domácím ledě vybojovali první místo za účasti mužstev Kutné Hory, Chrudimi a Chocně. Pořadí: 1. Chotěboř, 2. Choceň, 3. Chrudim, 4. Kutná Hora. Pořadatelé děkují všem sponzorům, kteří umožnili pořádání turnaje.

Ve druhém turnaji 30.12.2000 na ledě HC Choceň skončili po výborném výkonu a bez porážky na místě druhém. Pořadí: 1. Nové Město, 2. Chotěboř, 3. Choceň, 4. Nová Paka.

Na prvním snímku přebírají z rukou prezidenta HC Chotěboř Zdeňka Drahoše cenu za první místo v chotěbořském turnaji kapitán Pavel Bílek a Aleš Baumgartner.

Na druhém snímku je mužstvo starších žáků.
Harryho pozn.: Obě foto: Bohouš Baumgartner

16. a 17.12.2000

17.12.2000 Starší žáci:
Skuteč - Chotěboř 0:15
Třetiny: 0 : 5, 0 : 4, 0 : 6

Střelci branek Chotěboř: Baumgartner 3, Ondráček 3, Čermák 3, Hospodka V., Kolouch, Bílek, Dvořák, Pelouch, Odvářka.

Sestava: Slanař, Tecl - Kolouch, Bílek, Ondráček, Novotný, Baumgartner, Čermák, Perka, Pelouch, Hospodka V., Odvářka, Javorka, Dvořák, Dušek.

I přes průměrný výkon hostů dostali domácí slušný vánoční příděl. Chotěboř byla po celý zápas lepší a celkem se dařilo i v zakončení.

17.12.2000 Mladší žáci:
Skuteč - Chotěboř 0:4
Třetiny: 0 : 1, 0 : 3, 0 : 0

Střelci branek Chotěboř: Rychlý 2, Neubauer 2.

Sestava: Bořil, Šutka, Bělohlávek, Neubauer, Rychlý, Šimoňák, Pokorný, Meloun, Hájek, Dvořák, Pešek, Říčan, Ledvinka, Gura, Cempírek.

V zápase slabé úrovně mohou být chotěbořští spokojeni pouze se ziskem dvou bodů.

16.12.2000 Elévové: Chotěboř - Moravská Třebová 3:3 Třetiny: 0 : 1, 1 : 1, 2 : 1

Střelci branek Chotěboř: Kadlec 2, Zohorna.

Sestava: Škaryd, Zohorna, Klement, Novotný, Kadlec, Balada, Nožka, Ptáček, Ondráček, Bukáček, Tecl.

Domácím se i přes velké úsilí větší část zápasu nedařilo. V posledních minutách dvakrát skóroval Kadlec a tím zajistil rovnou dělbu bodů.

17.12.2000 Elévové: Pardubice - Chotěboř 4:7 Třetiny: 1 : 4, 2 : 1, 1 : 2

Střelci branek Chotěboř: Klement 4, Zohorna 2, Kadlec.

Sestava: stejná

Chotěboř již od začátku zápasu hrála s velkým nasazením a zaslouženě vyhrála. Pochvalu za bojovnost zaslouží všichni hráči.

9. a 10.12.2000

9.12.2000 Starší žáci:
Chrudim - Chotěboř 6:6
Třetiny: 4 : 2, 1 : 2, 1 : 2

Střelci branek Chotěboř: Hospodka V., Bílek, Kolouch, Paul, Odvářka, Čermák.

Sestava: Slanař, Tecl - Kolouch, Bílek, Ondráček, Dušek, Odvářka, Paul, Čermák, Hospodka V., Novotný, Baumgartner,Havlíček, Javorka, Perka, Dvořák, Pelouch.

Chotěboř zahrála jedno z nejhorších utkání sezóny.

10.12.2000 Starší žáci:
Chotěboř - Moravská Třebová 7:2

Třetiny: 2 : 1, 2 : 1, 3 : 0

Střelci branek Chotěboř: Ondráček 3, Baumgartner 2, Čermák, Paul.

Domácí pokračovali ve špatném výkonu, mírné zlepšení přinesla až poslední třetina.

9.12.2000 Mladší žáci:
Chrudim - Chotěboř 4:5
Třetiny: 2 : 1, 2 : 3, 0 : 1

Střelci branek Chotěboř: Odvářka 3, Rychlý, Meloun.

Sestava: Bořil, Šutka, Bělohlávek, Pokorný, Meloun, Rychlý, Hájek, Dvořák, Říčan, Hajšman, Odvářka, Ledvinka, Neubauer, Šimoňák, Gura, Cempírek.

Vyrovnané utkání rozhodli hosté ve svůj prospěch až v poslední části hry. Celý kolektiv zaslouží pochvalu za bojovnost.

10.12.2000 Mladší žáci:
Chotěboř - Moravská Třebová 5: 1

Tretiny: 0 : 0, 1 : 0, 4 : 1

Střřelci branek Chotěboř: Rychlý 2, Odvářka 2, Šimoňák.

Po zbytečně nervozní první třetině začali domácí hrát hokej s velkým nasazením, což potvrdili i brankami. Pokračovali tak ve vítězné sérii a patří jim poděkování trenérů za předvedené výkony.

9.12.2000 Elévové: Chotěboř - 1:7 Třetiny: 0 : 3, 0 : 0, 1 : 4

Střelci branek Chotěboř: Jelínek. Sestava: Škaryd - Zohorna, Nožka, Bukáček, Turek, Jelínek, Balada, Novotný, Klement, Kadlec, Ptáček, Ondráček. Herně slabší Chotěboř na soupeře nestačila.

10.12.2000 Elévové: Litomyšl - Chotěboř 5:4 Třetiny: 1 : 1, 1 : 0, 3 : 3

Střelci branek Chotěboř: Zohorna 3, Klement. Sestava: stejná - nehrál zraněný Turek. Ve vyrovnaném utkání se z bodového zisku nakonec radovali domácí.

2. a 3.12.2000
Chotěboř vyhrála všechny zápasy s Kutnou Horou. Tečku za černým víkendem Kutné Hory udělalo chotěbořské “áčko”.

2.12.2000 Starší žáci:
Chotěboř - Světlá 14:2

Třetiny: 6 : 0, 5 : 1, 3 : 1

Střelci branek Chotěboř: Čermák 4, Ondráček 3,Bílek 2, Paul 2, Hospodka J., Baumgartner, Odvářka.

Sestava: Slanař, Tecl - Kolouch, Bílek, Ondráček, Dušek, Odvářka, Paul, Čermák, Hospodka J., Novotný, Baumgartner,Havlíček, Javorka, Perka, Dvořák, Pelouch.

Chotěboř přehrála soupeře po všech stránkách.

3.12.2000 Starší žáci:
Chotěboř - Kutná Hora 9:1

Třetiny: 3 : 0, 3 : 0, 3 : 1

Střelci branek Chotěboř: Hospodka J. 2, Odvářka 2, Kolouch 2, Paul, Čermák, Bílek.

I přes průměrný výkon byla Chotěboř po celý zápas lepší.

2.12.2000 Mladší žáci:
Chotěboř - Světlá 13:0

Třetiny: 0 : 0, 9 : 0, 4 : 0

Střelci branek Chotěboř: Odvářka 3, Rychlý 3, Dvořák, Hájek, Pokorný, Vosička, Belohlávek, Ledvinka, Gura.

Sestava: Burýšek, Bořil, Bělohlávek, Pokorný, Meloun, Rychlý, Hájek, Dvořák, Říčan, Hajšman, Odvářka, Ledvinka, Vosička, Šimoňák, Gura.

Po bezbrankové první třetině, a domluvě trenérů v kabině, se domácí střelecky probudili a zápas se slabším soupeřem bez problémů dotáhli do vítězného konce.

3.12.2000 Mladší žáci:
Chotěboř - Kutná Hora 5: 1

Tretiny: 0 : 1, 2 : 0, 3 : 0

Střřelci branek Chotěboř: Rychlý 3, Odvářka, Meloun.

Sestava: stejná, navíc Cempírek.

Opět byla nutná domluva trenérů po první třetině, která skončila jednobrankovým mankem domácích. Ve zbývajících dvou třetinách se zlepšilo zakončení a Chotěboř zaslouženě vyhrála. Za dobrý výkon je třeba pochválit celé mužstvo.

3.12.2000 Elévové: Kutná Hora - Chotěboř 2:3  Třetiny: 0 : 1, 1 : 1, 1 : 1

Střelci branek Chotěboř: Zohorna 2, Turek.

Sestava: Škaryd - Zohorna, Nožka, Bukáček, Turek, Jelínek, Balada, Novotný, Klement, Kadlec, Ptáček, Ondráček.

Z vyrovnaného zápasu si body nakonec odvezla Chotěboř.

3.12.2000 Přípravka “A”: Kutná Hora - Chotěboř 4:5

Střelci branek Chotěboř: Jureček 2, Piskač, Žemlička L., Eis.

Sestava: Novák - Žemlička T., Piskač, Jureček, Eis, Plutnar, Krejčí, Pfeffer, Žemlička L..

3.12.2000 Přípravka “B”: Kutná Hora - Chotěboř 2:7

Střelci branek Chotěboř: Čermák 2, Navrátil, Dvořák, Ledvinka, Chudoba, Šrámek.

Sestava: Šutka - Chudoba, Šrámek, Dvořák, Navrátil, Čermák, Ledvinka...

Je třeba pochválit výkon nové posily - brankáře Jana Šutky.

25. a 26.11.2000

25.11.2000
Starší žáci: Chotěboř - Skuteč 9:0

Třetiny: 5 : 0, 4 : 0, 0 : 0

Střelci branek Chotěboř: Bílek 2, Paul 2, Pelouch 2, Ondráček, Novotný, Kolouch.

Sestava: Slanař, Tecl - Kolouch, Bílek, Ondráček, Dušek, Odvářka, Paul, Čermák, Hospodka J., Novotný, Havlíček, Javorka, Perka, Dvořák, Pelouch.

Za stálého deště podala Chotěboř průměrný výkon. Zápas byl po dvou třetinách ukončen pro nepřízeň počasí.

26.11.2000
Starší žáci: Hlinsko - Chotěboř 3:6

Třetiny: 0 : 2, 2 : 1, 1 : 3

Střelci branek Chotěboř: Ondráček 2, Hospodka J., Paul, Čermák, Bílek.

Zápas velmi kvalitní úrovně. Pochvalu zaslouží celý kolektiv, zejména brankář Slanař a obránce Odvářka. Obě mužstva starších i mladších žáků děkují asi 50-ti divákům, kteří je přijeli podpořit.

25.11.2000
Mladší žáci: Chotěboř - Skuteč 16:0

Třetiny: 10 : 0, 6 : 0, 0 : 0

Střelci branek Chotěboř: Odvářka 4, Rychlý 3, Pokorný 2,Dvořák 2, Vosička 2, Říčan 2, Belohlávek.

Sestava: Burýšek , Šutka , Bořil, Bělohlávek, Neubauer, Pokorný, Meloun, Rychlý, Hájek, Dvořák, Pešek, Říčan, Hajšman, Odvářka, Ledvinka, Vosička, Cempírek.

Proti slabšímu soupeři se střelecky prosadili domácí a výsledek hovoří za vše.

26.11.2000
Mladší žáci: Hlinsko - Chotěboř 3: 5

Tretiny: 1 : 1, 2 : 1, 0 : 3

Střřelci branek Chotěboř: Odvářka 2, Pokorný 2, Vosička.

Ve vyrovnaném zápase, kdy domácí ze začátku stále dotahovali a nakonec otočili vývoj zápasu na 3:2, chotěbořští v poslední třetině zabrali a konečně protrhli střeleckou nemohoucnost. Pochvalu zaslouží celý kolektiv.

18. a 19.11.2000

18.11.2000
Starší žáci: Moravská Třebová - Chotěboř 2:10

Třetiny: 0 : 5, 0 : 1, 2 : 4

Střelci branek Chotěboř: Hospodka J. 3, Čermák 2, Paul 2, Bílek, Odvářka, Ondráček.

Sestava: Slanař, Tecl - Novotný, Bílek, Ondráček, Dušek, Odvářka, Paul, Čermák, Hospodka J., Polívka, Kolouch, Perka, Javorka, Havlíček, Dvořák, Pelouch.

Zápas se odehrával za stálé převahy Chotěboře, pouze ve druhé třetině se hostům střelecky nedařilo. Pochvalu zaslouží druhý útok - Hospodka J., Paul, Čermák, který vstřelil sedm branek.

18.11.2000
Mladší žáci: Moravská Třebová - Chotěboř 3:1

Třetiny: 0 : 0, 1 : 0, 2 : 1

Střelci branek Chotěboř: Vosička.

Sestava: Burýšek , Bořil, Bělohlávek, Neubauer, Pokorný, Meloun, Hájek, Dvořák, Vosička, Pešek, Říčan, Hajšman, Odvářka, Ledvinka, Šutka.

Po vyrovnané bezbrankové první třetině se domácí ve druhé třetině ujali vedení a na začátku třetí třetiny zvýšili na 3:0. Čestnou brankou Chotěboře zmírnil prohru ke konci utkání Vosička.

18.11.2000 Elevové: Chotěboř - Kutná Hora 6:2, 19.11.2000 Chotěboř - Hlinsko 0:10
Podrobnosti nehlášeny.

Přípravka A: Chotěboř - Kutná Hora 4:2, Chotěboř - Hlinsko 3:2

11. a 12.11.2000

11.11.2000
Starší žáci: Kutná Hora - Chotěboř 4:11

Třetiny: 0 : 2, 1 : 7, 3 : 2

Střelci branek Chotěboř: Čermák 2, Ondráček 2, Baumgartner 2, Bílek, Kolouch, Hospodka J., Polívka, Odvářka.

Sestava: Slanař, Tecl - Novotný, Bílek, Ondráček, Dušek, Odvářka, Paul, Čermák, Hospodka J., Baumgartner, Polívka, Kolouch, Perka, Havlíček, Dvořák, Pelouch.

Trenér: Hospodka. Ved. mužstva: Musil.

Začátek ze strany Chotěboře byl nejistý. Ve druhé třetině se zlepšil celý kolektiv a hra dostala spád. Ve třetí třetině přestali chotěbořští hrát kolektivně a tím dali zase více prostoru domácím.

12.11.2000
Starší žáci: Chotěboř - Chrudim 10:1

Třetiny: 5 : 0, 3 : 1, 2 : 0

Střelci branek Chotěboř: Hospodka J.2, Paul 2, Ondráček 2, Baumgartner, Čermák, Bílek, Odvářka.

Sestava: Stejná - nehrál Havlíček.

Celý zápas hrála Chotěboř kolektivní, zodpovědný hokej a proto obdržela pouze jedinou branku. Na hře mužstva je však stále co zlepšovat.

11.11.2000
Mladší žáci: Kutná Hora - Chotěboř 4:2

Třetiny: 2 : 0, 1 : 1, 1 : 1

Střelci branek Chotěboř: Dvořák 2.

Sestava: Burýšek , Šutka - Bořil, Bělohlávek, Neubauer, Zadina, Pokorný, Meloun, Gura, Rychlý, Hájek, Dvořák, Pešek, Říčan, Hajšman, Odvářka, Ledvinka, Šimoňák, Vosička.

Trenéři: Souček . Ved. mužstva Burýšek

Po dvou třetinách, kdy domácí utekli na 3:0 se chotěbořští probudili a dvěmi brankami se dostali do hry. V závěru utkání však při zbytečném vyloučení znovu inkasovali a bylo royhodnuto.

12.11.2000
Mladší žáci: Chotěboř - Chrudim 1: 2

Tretiny: 1 : 1, 0 : 0, 0 : 1

Střřelci branek Chotěboř: Odvářka.

Sestava: stejná, nehrál Bořil a Zadina.

Ve vyrovnaném zápase tahali domácí za kratší konec díky neproměńování gólových šancí.

11.11.2000 Elévové: Chotěboř - Skuteč 5:3