Volby 2002 volební rubrika listu
Chotěbořský Courier Harry

Zpět na rubriku
Volby 2002

Volební program Sdružení Nezávislí Chotěbořska

Volební program
Sdružení nezávislých kandidátů - Nezávislí Chotěbořska

Kandidujeme do Městského zastupitelstva v Chotěboři jako nezávislí kandidáti ve složení zástupců města a spádových obcí různých profesí a zájmové činnosti. V minulém volebním období jsme vystupovali jako nezávislí kandidáti "Hokej veřejnosti". Po získaných zkušenostech a předpokladech dalších úkolů jsme se rozhodli neustat v započatém úsilí zlepšování našeho Chotěbořska. Našim kandidátům nejde o prosazování osobních zájmů v podnikatelské sféře, ale svoje úsilí chceme zaměřit na oblasti veřejného života k prospěchu občanů, ať se bude jednat o podmínky vybavenosti města a okolí, kulturu, sport a jiné činnosti.

Chceme prosazovat především :

1) Dostupnost sportovní a kulturní činnosti pro všechny občany města a okolí, tím zabezpečit zdravotní, výchovné a kulturní vyžití mládeže, relaxační a regenerační možnosti pro dospělé umožňující kompenzaci stresů moderního života.Vést mladé sportovce k dodržování stanovených pravidel, ke správnému vztahu k životu, městu a okolí.

2) Podílet se na všech důležitých činnostech vedoucích k rozvoji města a spádových obcí.

3) Posílit technické služby a prostředky pro zlepšování stavu a vybavení veřejných prostor a prostranství, ekologii a životní prostředí, vybudování obřadní smuteční síně pro poslední rozloučení.

4) Podporovat aktivity "ZA PARDUBICKOU SPÁDOVOST".

5) Úzkou spoluprací s drobnými a středními podnikateli vytvořit podmínky ke snižování nezaměstnanosti Chotěbořska.

6) Zkvalitnit úroveň státní správy odpovídající významu "malého okresu" ve prospěch občanů Chotěbořska.

7) Budeme podporovat činnost občanských společenství.

Zpět na rubriku Volby 2002
Hlavní strana Chotěbořského Couriera * Harryho Poslední Novinky