Výsledky fotbalových a hokejových utkání

HC Chotěboř
I. Východočeská liga - finálová skupina 1999/2000

Chrudim vyhrála, ale neoslnila

12.1.2000:  HC Chotěboř - Chrudim 3:4 (0:1, 0:2, 3:1)
V poslední třetině se na to Chrudim vyflákla a kdyby bylo ještě trochu času, mohli domácí uhnat remízu. Poslední branka domácích padla 3 sekundy před koncem.

Chotěboř venku vyhrála první utkání finálové skupiny I. Východočeské ligy!

9.1.2000:  Spartak Nové Město  - Chotěboř 2:3 (1:0, 1:3, 0:0)
Výhra nad vítězem skupiny Sever a ještě venku, to potěší! Ve vyrovnaném utkání rozhodla lepší hra hostí ve 2. třetině. Branky hostí: Martin Kubát 2, Marek.

7.11.: Chotěboř - Pardubičky 2:0 (1:0)
Bodovali Žemlička a Javorka, ten z penalty. Chotěboř je na 2.místě tabulky za Věžnicí.

31.10.: Chotěboř - Chroustovice 0:2
Po prohře doma (D.Mudruňka kopl trestňák nad) klesla Chotěboř na 4. místo v tabulce (Chroustovice jsou 10.). Poločas 0:0.

Fotbal 24.10.: Stolany - Chotěboř  0:0
(bez ukradeného ferneta to holt moc nešlo). David Mudruňka v předposlední minutě nedal penaltu. Chotěboř ztratila vedoucí místo v tabulce a je druhá za Teslou.

Fotbal 17.10.: Chotěboř - Tesla Pardubice 1:1. Chotěboř stále vede tabulku I.B třídy, ale už jen o bod před Věžnicí.

Fotbal 10.10.: Rváčov - Chotěboř 1:1

Fotbal 3.10.: Chotěboř - Věžnice 2:2

Fotbal 26.9.: Veselý Žďár - Chotěboř  0:4, Chotěboř vede stále tabulku I.B třídy s náskokem 5 bodů.

Fotbal 19.9.: Chotěboř - Přibyslav 3:0, Chotěboř stále vede tabulku

Fotbal 12.9.: Lípa u H.Brodu - Chotěboř 2:1, Chotěboř však stále vede tabulku s náskokem 2 bodů.

Fotbal 5.9.: Chotěboř - Rozhovice 3:1,
Chotěboř vede tabulku I.B třídy (pobyt v této třídě ovšem dost potupný, proto rychle z ní nahoru)

Fotbal 29.8.: Rosice - Chotěboř  0:1

Fotbal 22.8.: Chotěboř - Moravany  3:1

Fotbal 15.8.: V zahajovacím utkání nového ročníku I.B třídy vyhrálo fotbalové áčko Chotěboře v Práchovicích  0:2. O víkendu hraje doma, přijedou Moravany.

22.12.
Chotěboř postoupila
do finálové skupiny První východočeské ligy  !!!

Bylo to napínavé, ale vyšlo to. Litomyšl prohrála doma s Chrudimí 4:8, takže díky lepším výsledkům je Chotěboř před ní na 4. místě tabulky a postupuje do finále I. Východočeské ligy. Tam se střetnou první čtyři z dosavadní skupiny Jih (Chrudim, Choceň, M. Třebová, Chotěboř) s prvními čtyřmi ze skupiny Sever. První utkání hraje Chotěboř venku v neděli 9.ledna 2000 s vítězem skupiny Sever, pak hraje ve středu 12.ledna doma s Chrudimí.

22.12. Chotěboř - Hlinsko 10:1 (3:0, 7:1, 0:0)
V derby měli převahu domácí, druhá třetina rozhodla jasně, třetí třetinu už hráli pod dojmem dosavadního výsledku. Během utkání se horečně telefonovalo, jak hrají ostatní, zvláště Litomyšl s Chrudimí, pokud prohraje, Chotěboř postoupí. Za domácí skórovali Švec 2, Kubát Martin 2, Suchý 2, Preisler, Čelanský, Novotný, Košmider.

Po předchozím utkání je Chotěboř v tabulce stále pátá s 12 body (finálová však bude čtyřka prvních). Vede Chrudim (23), další jsou Choceň  a M. Třebová s 16 body, Litomyšl (14).
Ve středu 22.12. končí první část soutěže, Chotěboř hraje doma derby s Hlinskem.

19.12. Chrudim - Chotěboř 5:1 (0:1, 3:0, 2:0)
Rovnocennou hru s jasným favoritem soutěže drželi hosté do poloviny utkání, pak přišly branky domácích z přesilovek a bylo hotovo. Hosté hráli ve slátané sestavě, jejich branku dal Nečas.

15.12. Litomyšl - Chotěboř 2:2 (1:1, 1:1, 0:0)
Ve vyrovnaném utkání byli hosté rádi za bod. Branky hostí: Kubát David, Čelanský.

Po předchozím utkání je Chotěboř v tabulce na 5.místě s 11 body, což je málo radostné (postupují první čtyři). To patrně bylo důvodem výměny trenéra Velíška. První je Chrudim (19), druhá Litomyšl (13), třetí Choceň (12), čtvrtá M.Třebová (12).

12.12. Chotěboř - Světlá n.S. 10:2 (1:1, 4:1, 5:0)
Když pět minut před koncem dali domácí sedmou branku, skandovali diváci, že chtějí deset. To se jim splnilo minutu před závěrem utkání, v němž hosté hráli rovnocenně jen v první třetině (dali první branku), v poslední byli již zcela rozloženi. Branky domácích:  Švec 2, Suchý, Šotola, Koubek, Hart, Košmider, Marek, Jar. Žák, Nečas. 500 diváků.

8.12. Choceň - Chotěboř 2:5
Marná sláva, domácí jsou lepší a hostům se postup do čtyřky nejlepších opět vzdálil.

5.12. Chotěboř - Mor. Třebová 4:7 (1:2, 1:1, 2:4)
"Přehlídka ztracených příležitostí", postěžoval si trenér Velíšek Harryho pánovi po utkání, viditelně nespokojen a smutný ze slabého výkonu mužstva, které nedalo ani jasné tutovky. Branky domácích M.Kubát 2, Čelanský, Novotný Nepokoj dostal 10 min OT. Chotěboř je v tabulce pátá s 9 body za Chrudimí (15), M.Třebovou (12), Litomyšlí (11) a Chocní (10). Ještě žije naděje dostat se do vedoucí čtyřky....

1.12. Kutná Hora - Chotěboř 2:5 (2:1, 0:2, 0:2)
Cenné body zvenku přivezla slátaná sestava, řada hráčů neodjela, naštěstí domácí jsou stále výrazně slabší, hostům pomohly přesilovky. Branky hostí dali M.Kubát, Nepokoj, Švec, D.Kubát, Hart

24.11. Hlinsko - Chotěboř 5:1 (1:0, 4:0, 0:1)
Hrálo se mimořádně nikoli v Chotěboři a vypadalo by to na jednoznačnou převahu domácích, nebylo tomu ale tak. V první třetině zcela vyrovnaná hra, v poslední minutě však rozhodčí Horák nasadil kurs proti hostům:  vyloučil Košmidera na 2 + 2 + 10 a vzápětí Novotného na 2 + 2 (rozdával minuty za sebemenší projev nesouhlasu). Na začátku 2. třetiny dostala tedy Chotěboř v oslabení 5 na 3 během 4 minut 3 branky a bylo to 4:0 (byl vyloučen ještě další hráč hostí). Za tohoto stavu těžko hrát, ale v poslední třetině uspěl aspoň Nečas jednou brankou hostí.
Před tímto utkáním byla Chotěboř třetí se 7 body za Chrudimí (11) a Chocní (8), Hlinsko mělo 4 body.

21.11. Chotěboř - Chrudim 1:3 (0:0, 0:2, 1:1)
Jasně lepší Chrudim měla navrch, v poslední třetině se podařilo chotěbořským dát branku, ale až v 56. minutě a to bylo pozdě na vyrovnání, i když se o něj snažili odvoláním brankáře.
Branku domácích dal Kubát Martin.
Domácí zranění: Šotola do hlavy a Dundáček vyražený dech s lékařským zákrokem.

17.11. Chotěboř - Litomyšl 3:1 (2:0,0:0,1:1)
Hokej se hrál prvních 7 minut, kdy jasně lepší domácí vedli 2:0. Pak začalo chumelit, domácí tím vyvedeni z konceptu. V poslední třetině ještě zvýšili na 3:0, ale těsně před koncem utkání zaznamenali hosté čestný úspěch. Škoda pro diváky, mohli vidět pěkný boj. Chotěboř zdá se v nepříznivých podmínkách nezahraje.
Branky domácích Kubát Martin, Novotný, Švec.

14.11. Světlá n.S. - Chotěboř 5:6 (1:2, 3:0, 1:4)
Okresní derby, vzniklé odstoupením Articoloru Pardubice a jeho nahrazením Světlou n.S. mělo napínavý průběh. Chotěboř nejprve vedla 0:2, pak prohrávala až 5:2 (ve 44. minutě), v polovině poslední  třetiny to bylo 5:4, pak srovnáno na 5:5 (v 53. min.) a v 55. minutě otočila na výhru 5:6. Pak pečlivě pět minut bránila a vítězství, z něhož byli světelští na mrtvici, už Chotěboř uhájila. Pro diváky z Chotěboře lahůdka.
Branky hostí: Kubát Martin 3, Nepokoj, Košmider Jan a Novotný.
Chotěboř je v tabulce třetí za Chrudimí a Chocní.

10.11. Chotěboř - Choceň 4:4 (0:2, 2:1, 2:1)
Hrálo se opět za deště, než se domácí rozkoukali, prohrávali 0:2, v druhé třetině dotáhli na 2:2, ale než skončila, zase hosté vedli 2:3, ve třetí třetině domácí nejprve srovnali na 3:3, ale hosté zvýšili na 3:4, domácí stačili 4 min před koncem dotáhnout na remízu, ale na další branku to už za sílícího děště nevyšlo. Utkání skončilo až ve 20:30, 400 diváků sledovalo utkání pod širým nebem v dešti. Branky domácích: Marek, Čelanský, Košmider a Švec.

7.11. Moravská Třebová - Chotěboř  6:4
Za stálého deště se hosté vzpamatovali až v poslední třetině (2:0, 3:1, 1:3), domácí hráli hrubě a zlikvidovali hostům 4 hráče. Branky Kubát D., Kubát M., Koubek a Nečas. Chotěboř je v tabulce na 3. místě za Chocní a Chrudimí.

První utkání: Chotěboř - Kutná Hora 11:0 !!!
Překvapivě vysoké vítězství na úvod soutěže vyvolalo euforii u hráčů i 500 diváků. Třetiny 4:0, 2:0, 5:0.
Z domácích střelecky uspěli Kubát Martin 3, Marek 2, Švec 2, Novotný, Čelanský, Nečas, Hart po 1.
Oboustranně opatrná hra skončila již ve 2. min., kdy Kubát dal první branku. Domácí pak převzali iniciativu, ve 13. min. po akci Šotoly a Nečase dal Novotný na 2:0, hned za minutu Marek zvýšil na 3:0 po přihrávce Šotoly. Tři sekundy před koncem 1. třetiny v přesilovce zvýšil Če.lanský na 4:0 a bylo po starostech. Hosté se ještě v druhé třetině snažili, ale neuspěli, poslední část hry tedy patřila zcela domácím.

Rozhodčí Blumel, Malivánek, Mrázek.
Sestava domácích: Nejedlý (Kejř) v bráně, Nepokoj, Hart, Šotola, Nečas, Haltuf, Kubát Martin, Marek, Švec, Slavík, Novotný, čelanský, Němec, Kubát David, Koubek, Brzek David, Bříza Radek.

Zpět na hlavní stránku Sport v Chotěboři * Zpět na hlavní stránku Chotěbořského Couriera