ty starší najdete zde:  junioři, juniorky, žáci, žákyně, přípravka

Krajská soutěž mužů, podzim 2001 / jaro 2002

nová zpráva vždy nahoře

Podzimní část 2001

Muži 13.10.
V sobotu 13.10. je volejbalově velmi nabitý (juniorská liga Chotěboř a krajský přebor žáků Ch. i Přibyslav), a tak protože hráči i trenéři mají povinnosti v mládežnických soutěžích, pokračovala utkání v krajské soutěži mužů předehrávaným utkáním mezi Přibyslaví “B” a Chotěboří. Hrálo se v nové a velmi krásné hale v Přibyslavi. musíme uznat, že takovou halu můžeme Přibyslavi jen závidět. Tři kurty vedle sebe a strop ve výšce 10m.

Za domácí nastoupili Pátek a Nejedlý, kteří hostují v juniorské lize v Chotěboři. I ostatní hráči domácích jako Šrámek, Holub a Kunstar jsou naši kamarádi, a tak zápas nabízel dobrou bitvu a pořádně vyhecovanou atmosféru.

1)zápas
Přibyslav “B” : Chotěboř 1 : 3 (20:25, 25:22, 25:21, 25:18)
Sestava Hejtmánek, Vajrych, Veselý, Málek, Vítek, Dostál, Chalupa, Mrtka

2)zápas
Přibyslav “B” : Chotěboř 2 : 3 (25:21, 25:22, 25:17, 20:25, 15:11)
sestava: stejná

První zápas začali lépe domácí, ale postupně jsme převzali iniciativu a soupeře přehráli. Druhý zápas nahrával za domácí Kerbr J. a Kunstar hrál na účku (bez chyb) a hra se velmi vyrovnala. Po třetím setu se zdálo, že hosté již odjedou poraženi, ale čtvrtý set vyhráli. V tie- breaku li více štěstí domácí a tak se dvojzápas skončil spravedlivou remízou.družstvu Chotěboře hrál výborně Vítek. Vajrych, Hejtmánek a Málek odehráli standard. Mladí hráči z dorostu trpí nervozitou a slabým sebevědomím ve hře.

13.10.

1)zápas

2)zápas

6.10.
V sobotu 6.10. pokračovala utkání v kraji Vysočina – krajská soutěž mužů. Naši muži přivítali ve své hale družstvo Světlé nad Sázavou.

1)zápas
Chotěboř : Světlá 0 : 3 (24:26, 21:25, 22:25)
Sestava Hübner, Pátek, Hlavička, Málek, Vítek, Dostál, Kalina

2)zápas
Chotěboř : Světlá 3 : 1 (21:25, 25:17, 25:23, 25:15)

Starý známý soupeř Světlá přijel v obvyklé sestavě (Chyběl pouze Čáp- Přibyslav) a zahrál velmi dobře v poli i na síti. Chotěboři nahrával Kalina a potýkal se špatným příjmem podání a tak první zápas vyhráli domácí. Ve druhém zápase musel Kalina do práce a tak nahrával Petr Vítek a karta se začala obracet. Petr Vítek byl hodně znát. Lepší nervy a kondice v koncovce nám vyhráli další zápas v letošní sezóně.

29.9.
V sobotu 29.9. pokračovala utkání v kraji Vysočina – krajská soutěž mužů. Naši muži jeli na hřiště družstva RISSI Žďár nad Sázavou.
1)zápas
RISSI : Chotěboř 3 : 1 (25:20, 16:25, 25:18, 25:19)
Sestava Hübner, Pátek, Hlavička, Vajrych, Vítek, Dostál, Pravda J.,

2)zápas
RISSI : Chotěboř 2 : 3 (18:25, 25:17, 25:23, 19:25, 11:15)

Soupeř hrál velmi dobře v poli i na síti. Nám se nedařil příjem podání a tak první zápas vyhráli domácí. Ve druhém zápase se začala karta obracet a hlavně Petr Vítek na smeči a na příjmu byl hodně znát. Lepší nervy v koncovce nám vyhráli druhý zápas v letošní sezóně.

23.9.
V sobotu 23.9. pokračovala utkání v kraji Vysočina – krajská soutěž mužů. Na naše muže čekal další neznámý soupeř Hrotovice. Poprvé v této sezóně se hrálo na venkovních kurtech.

1)zápas Chotěboř : Hrotovice 0 : 3 (16:25, 6:25, 12:25)
Sestava Hübner, Kalina, Nádvorník, Danielka, Pátek, Hlavička, Tezner, Mrtka – neúčast Hejtmánka s Vajrychem byla velmi znát a navíc Hübner hrál s teplotou

2)zápas Chotěboř : Hrotovice 0 : 3 (18:25, 19:25, 26:28)

Základ soupeřova družstva tvořili loňští dorostenci ligových Dukovan, kteří velmi dobře podávali a hráli velmi dobře v poli i na síti. Nám opět citelně chyběl Petr Vítek na smeči. Navíc Hejtmánek a Vajrych byli na školení rozhodčích v Praze. Soupeř byl po celý zápas lepší a zaslouženě zvítězil.

15.9.
V sobotu 15.9. pokračovala utkání v kraji Vysočina – krajská soutěž mužů. Na naše muže čekal další neznámý soupeř Polná. Pro nepřízeň předpověďi počasí a turnaj stolního tenisu se hrálo u soupeře.

1. zápas: Polná : Chotěboř 3 : 0 (25:16, 25:18, 25:11)
Sestava
: Vajrych, Hübner, Kalina, Hejtmánek, Nádvorník, Danielka, Pátek, Hlavička

2. zápas: Polná : Chotěboř 3 : 0 (25:19, 25:14, 25:15)

Soupeř měl ve svém středu někdejšího mistra republiky J. Baráka, který hrál s obdivuhodnou jistotou a vedle něho hráli výborně i ostatní hráči. Nám citelně chyběl Petr Vítek na smeči. Soupeř byl po celý zápas lepší a zaslouženě zvítězil.

1. a 2.9. - Začala volejbalová sezóna 2001/2002

V prvním víkendu měsíce září se hrála první utkání v kraji Vysočina – krajská soutěž mužů.
Na chotěbořské muže čekal dosud neznámý soupeř Bystřice nad Pernštejnem. Pro nepřízeň počasí a turnaj stolního tenisu se hrálo u soupeře.

1. zápas Bystřice : Chotěboř 3 : 0 (25:21, 25:20, 25:11)

Sestava Vajrych, Hübner, Kalina, Hejtmánek, Vítek, Nádvorník, Danielka, Pátek, Chalupa

Soupeř byl po celý zápas lepší a zaslouženě zvítězil.

2. zápas Bystřice : Chotěboř 2 : 3 (25:19, 18:25, 22:25, 26:24, 9:15)

Do druhého zápasu nastoupil Hejtmánek na liberu a Vajrych na “účku”. Rozehráli se i ostatní a především Vítek s Kalinou odehráli výborný zápas. Nejdramatičtější byl čtvrtý set kdy od stavu 5:5 neutekl ani jeden ze soupeřů na rozdíl dvou bodů, až naše chyba v koncovce nás poslala do pátého setu. Ten jsme však zvládli lépe. Výborně pískal rozhodčí Kopecký.

V neděli jsme předehrávali s Bezděkovem ( jejich hráči hrají veteránské mistrovství republiky).

Chotěboř : Bezděkov 0 : 3 (20:25, 19:25, 22:25)
Chotěboř : Bezděkov 1 : 3 (22:25, 25:18, 24:26, 20:25)

sestava Ch. : Vajrych, Hübner, Kalina, Hejtmánek, Vítek, Nádvorník, Danielka, Pátek, Chalupa, Hlavička
sestava Bezděkov.: Marek, Hudík, Půža J., Půža M., Kopecký J., Kopecký V., Havlíček, Němec, Slanař

Soupeř využil svojí zkušenosti při vytloukání bloků, my jsme bohužel nezopakovali výkon ze sobotního druhého zápasu. Mrzí nás špatná atmosféra při tomto derby ale vystoupení některých hráčů Bezděkova již před zápasem se ani nehodí komentovat. Mrzí to o to víc, že se jedná o chotěbořáky a naše bývalé hráče. Toto derby bývalo vždy svátkem volejbalu v našem regionu, včera tomu tak nebylo. Na straně Bezděkova zahráli výborně a fair Marek, a oba Půžové.

ty starší najdete zde: junioři, juniorky, žáci, žákyně, přípravka

Zpět na hlavní stránku Chotěbořského Couriera * Zpět na stránku sportu * Zpět na stránku CHnet