Starší žáci: HC Chotěboř - HC Nové Město

Třetiny: 0 : 0, 2 : 1, 3 : 0

Sestava: Čermák, Dlouhý - Šimoňák, Fejfar / Janáček R., Janáček M., Šrámek - Ronovský, Krupička / Adamec, Moravec, Vopršal.

Trenéři: Novotný, Souček J. Ved. mužstva: Musil

Střelci branek domácí: Adamec, Vopršal, Moravec, Janáček R., Fejfar

Za pěkného počasí si Chotěbořští vzpomněli na staré dobré časy a velmi dobrým výkonem překonali svého halového soupeře.

28.2.1999
Starší žáci: HC Choceň - HC Chotěboř
5 : 3

Třetiny: 1 : 1, 3 : 2, 1 : 0

Sestava: Stejná

Střelci branek hosté: Krupička, Šrámek, Janáček M.

Za bojovný výkon si zaslouží pochvalu všichni hráči, zejména hráči z Havlíčkové Borové.

27.2. 1999
Mladší žáci: HC Chotěboř - HC Nové Město
0 : 3

Třetiny: 0 : 1, 0 : 2, 0 : 0

Sestava: Slanař, Pelouch J. - Hospodka V, Nermuť / Hospodka J., Bílek, Ondráček J. - Meloun,

Dušek / Perka, Paul, Novotný - Odvářka R., Hejkal / Ondráček M.,

Čermák, Pelouch M. - Polívka, Dvořák, Odvářka M.

Trenéři: Hospodka, Souček L. Ved. Mužstva: Baumgartner

Velmi teplé počasí vytvořilo z ledu koupaliště a i přes snahu obou mužstev nebylo moc hokeje vidět.

28.2.1999
Mladší žáci: HC Choceň - HC Chotěboř
5 : 1

Třetiny: 1 : 1, 3 : 0, 1 : 0

Střelci branek hosté: Novotný

Poslední zápas sezony přinesl průměrný hokej. Ve vyrovnaném utkání rohodly chyby v obraně a malý důraz před brankou soupeře.

20.2.1999
Starší žáci: HC Chotěboř - HC Moravská Třebová
4 : 8

Třetiny: 1 : 4, 0 : 1, 3 : 3

Sestava: Janáček M. - Šimoňák, Smejkal / Ronovský, Marek, Němec - Šrámek, Krupička / Fejfar, Janáček R., Moravec

Střelci branek domácí: Němec, Janáček R., Marek, Ronovský

Velká marodka neomlouvá špatný výkon mužstva. V jejich hře se jen stěží hledají prvky hokeje.

21.2.1999
Starší žáci: HC Náchod - HC Chotěboř
10 : 1

Třetiny: 4 : 0, 2 : 0, 4 : 1

Sestava: Stejná - navíc v brance Čermák

Střelci branek hosté: Fejfar

Při slabém výkonu Chotěboře, jak se již stalo zvykem, si domácí dali za cíl desítku. To se jim několik vteřin před koncem povedlo .

20.2.1999
Mladší žáci: HC Chotěboř - HC Chrudim (dohrávka)
4 : 5

Třetiny: 0 : 0, 3 : 3, 1 : 2

Sestava: Burýšek, Slanař - Dušek, Nermuť / Ondráček J., Bílek, Hospodka J. - Baumgartner, Meloun / Čermák, Paul, Hospodka V. - Perka, Dvořák, Polívka, Pelouch

Trenéři: Hospodka , Souček L. ved. mužstva Baumgartner

Střelci branek domácí: Nermuť 2, Baumgartner, Hospodka J.

Ve vyrovnaném zápase dobré úrovně měla více střeleckého štěstí hostující Chrudim.

20.2.1999
Mladší žáci: HC Chotěboř - Moravská Třebová
8 : 1

Třetiny: 3 : 0, 3 : 0, 2 : 1

Sestava: - stejná, nehráli Meloun, Burýšek - navíc Odvářka M.

Střelci branek domácí: Baumgartner 3, Hospodka J. 2, Odvářka M., Dvořák, Bílek.

Chotěboř přehrála hosty ve všech směrech. Jen již tradiční střelecká smůla domácích zachránila soupeře od většího debaklu.

21.2.1999
Mladší žáci: HC Náchod - HC Chotěboř
1 : 2

Třetiny: 0 : 1, 1 : 0, 0 : 1

Sestava: Stejná - navíc Odvářka R., Novotný,

Střelci branek hosté: Bílek, Nermuť

Chotěbořští opět zahráli dobrou kombinační hru a po celý zápas měli více ze hry. Těsný výsledek byl důsledkem slabší koncovky a malým důrazem před brankou soupeře.

13.2.1999
Starší žáci: HC Dvůr Králové - HC Chotěboř
10 : 4

Třetiny: 3 : 0, 4 : 3, 3 : 1

Sestava: Endrle - Šimoňák, Krupička / Fejfar, Ronovský, Adamec - Šrámek, Smejkal / Janáček R., Moravec,Němec

Střelci branek hosté: Němec, Krupička, Fejfar, Šimoňák

Chotěboř podala i při vysoké marodce bojovný výkon ale na soupeře nestačila.

14.2.1999
Starší žáci: HC Chotěboř - HC Litomyšl
2 : 10

Třetiny: 0 : 3, 0 : 5, 2 : 2

Střelci branek domácí: Němec 2.

Antihokej starších žáků Chotěboře si hosté plně vychutnali v podobě brakových žní.

13.2.1999
Mladší žáci: HC Dvůr Králové - HC Chotěboř
10 : 3

Třetiny: 3 : 2, 4 : 0, 3 : 1

Sestava: Slanař, Tecl - Odvářka R., Nermuť / Ondráček J., Paul, Hospodka V. - Baumgartner,Meloun, Perka , Hospodka J., Dušek - Odvářka M., Dvořák, Polívka

Střelci branek hosté: Hospodka J., Ondráček J., Paul .

Po 15-té minutě první třetiny, kdy Chotěboř vedla 2:1, následoval zlom a režii zápasu převzali domácí. Chotěboř úplně odevzdala druhou třetinu a zpátky do hry již dostala.

14.2.1999
Mladší žáci: HC Chotěboř - HC Litomyšl
2 : 3

Třetiny: 0 : 2, 1 : 0, 1 : 1

Sestava: Stejná - nehráli Odvářka R., Odvářka M., navíc Bílek, Pelouch

Střelci branek domácí: Paul 2.

Chotěbořští měli po celý zápas více ze hry ale nebyli schopni se střelecky prosadit. Hosté naopak stoprocentně zužitkovali minimum svých brankových příležitostí.

Datum: 6.2.1999
Starší žáci: HC Chotěboř - HC Choceň
1 : 11

Třetiny: 0 : 3, 1 : 4, 0 : 4

Sestava: Endrle , Čermák - Šimoňák, Hospodka V. / Fejfar, Krupička,Moravec, - Ronovský,Šrámek /Janáček M, Paul, Moravec

Trenér: Novotný, Souček J. Ved. Mužstva: Musil

Střelci branek domácí: Janáček M.

Chotěboř opět nastoupila bez sebevědomí. Během jedné minuty dostala dvě branky a bylo rozhodnuto.

Datum: 7.2.1999
Starší žáci: HC Chotěboř - HC Chrudim
1 : 14

Třetiny: 0 : 6, 0 : 7, 1 : 1

Sestava: Stejná - bez Paula a Hospodky V., doplnili Janáček R. a Adamec.

Střelci branek domácí: Krupička.

Hra starších žáků Chotěboře přípomíná jógu a v této meditaci je od 30-ti branek zachránil jen brankář Endrle a husté sněžení.

Mladší žáci: HC Chotěboř - HC Choceň
1 : 8

Třetiny: 0 : 4, 1 : 2, 0 : 2

Sestava: Slanař, - Odvářka R., Nermuť / Novotný, Hospodka J. Meloun. - Hejkal, Dušek /Čermák, Perka , Dvořák - Pelouch, Odvářka M.

Střelci branek domáci: Novotný.

Bezkrevný výkon domácí Chotěboře, hrubé chyby v obraně a absence střelců. To byly tři hlavní díly mozaiky ze kterých se skládalo celé utkání.

Mladší žáci: HC Chotěboř - HC Chrudim

Utkání odloženo, po dohodě se soupeřem, pro nezpůsobilost ledové plochy (husté sněžení) na 18.2.1999 .

Datum: 30.1.1999
Starší žáci: HC Chotěboř - HC Náchod
3 : 8

Třetiny: 2 : 3, 1 : 5, 0 : 0

Sestava: Endrle , Dlouhý - Šimoňák, Vopršal / Fejfar, Krupička,Marek, - Smejkal,Šrámek / Janáček R, Janáček M, Moravec,-Ronovský

Střelci branek domácí: Janáček R. 3.

Nezodpovědně sehraná druhá třetina rozhodla o výhře hostů.

Datum: 31.1.1999
Starší žáci: HC Nové Město - HC Chotěboř
10 : 2

Třetiny: 2 : 0, 6 : 2, 2 : 0

Sestava: Stejná - bez zraněného Marka, doplnil Moravec.

Střelci branek hosté: Janáček R., Krupička.

Jako obvykle nezodpovědně zahrané celé utkání. Větší nasazení do hry by mohli starší žáci dávat již s ohledem na dobré výsledky mladších a na hrozící sestup do nižší soutěže.

Mladší žáci: HC Chotěboř - HC Náchod
7 : 3

Třetiny: 3 : 0, 3 : 2, 1 : 1

Sestava: Slanař, - Odvářka R., Nermuť / Novotný, Bílek, Paul. - Hejkal, Meloun / Pelouch, Dvořák, Perka - Dušek, Odvářka M.

Střelci branek domáci: Bílek 3, Paul 3, Odvářka.

Ve stále trvající marodce Chotěboř pokračovala ve výborných výkonech. Pochvalu zaslouží střelci branek.

Mladší žáci: HC Nové Město - HC Chotěboř
11 : 1

Třetiny: 3 : 1, 6 : 0, 2 : 0

Sestava: Stejná , nehrál Paul.

Střelci branek hosté: Meloun.

S nejlepším mužstvem soutěže sehráli Chotěbořští dobrou a bojovnou hru ale ani to neodvrátilo vysokou porážku. Celé mužstvo zaslouží pochvalu za velké nasazení v obou zápasech. Uznání za výborný výkon patří nejmladšímu hráči Martinu Odvářkovi.

Datum: 23.1.1999
Starší žáci: HC Litomyšl - HC Chotěboř
5 : 4

Třetiny: 1 : 1, 3 : 0, 1 : 3

Sestava: Endrle , Dlouhý - Šimoňák, Kavalír / Fejfar, Marek, Šrámek - Vopršal, Hospodka V./ Janáček R, Janáček M., Ronovský - Paul

Trenér: Novotný, Souček J. Ved. mužstva: Musil

Střelci branek hosté: Janáček R. 2, Šrámek, Marek.

Po vyrovnané první třetině Chotěboř ve druhé části hry polevila a dohnat náskok domácích již nestihli.

Datum: 24.1.1999
Starší žáci: HC Moravská Třebová - HC Chotěboř
14 : 1

Třetiny: 2 : 0, 6 : 1, 6 : 0

Sestava: Stejná - bez zraněného Kavalíra, doplnil Moravec.

Střelci branek hosté: Fejfar.

Chotěboř hrála celé utkání nezodpovědnou, kombinačně špatnou hru bez koncovky.

Mladší žáci: HC Litomyšl - HC Chotěboř 4 : 4

Třetiny: 1 : 1, 1 : 3, 2 : 0

Sestava: Slanař, Čermák - Odvářka R., Nermuť / Novotný, Bílek, Ondráček J. - Hejkal, Baumgartner / Meloun, Perka, Ondráček M.- Dvořák.

Trenéři: Hospodka , Souček L. Ved. mužstva Baumgartner

Střelci branek hosté: Bílek, Baumgartner, Novotný, Ondráček J.

Zraněními a nemocností oslabené mužstvo Chotěboře předvedlo bojovný výkon. I přes silný tlak Chotěboře v posledních minutách zápasu však zůstalo u nerozhodného výsledku.

Mladší žáci: HC Moravská Třebová - HC Chotěboř
2 : 6

Třetiny: 1 : 1, 0 : 3, 1 : 2

Sestava: Stejná , navíc Odvářka M.

Střelci branek hosté: Baumgartner 3, Meloun 2, Ondráček J.

Mužstvo Chotěboře pokračovalo v sérii dobrých výkonů a zaslouží pochvalu za oba zápasy. Výborný výkon předvedli obránci Nermuť a Baumgartner, který měl navíc dobrou mušku.

Datum: 16.1.1999
Starší žáci: HC Chrudim - HC Chotěboř
8 : 2

Třetiny: 2 : 1, 4 : 1, 2 : 0

Sestava: Endrle , Dlouhý- Fejfar,Marek, Krupička, Šimoňák, Kavalír - Janáček Radek, Paul, Janáček Mirek, Vopršal, Hospodka Vaclav - Ronovský, Šrámek, Moravec, Smejkal

Trenér: Novotný. Ved. Mužstva: Fejfar, Musil

Střelci branek hosté: Moravec, Janáček Mirek.

Velmi špatný výkon hostující Chotěboře.

Datum: 17.1.1999
Starší žáci: HC Chotěboř - HC Dvůr Králové 4 : 9

Třetiny: 3 : 3, 0 : 3, 1 : 3

Sestava: Stejná - nehrál Hospodka Václav, Paul, Kavalír

Střelci branek domácí: Moravec, Šrámek, Krupička, Janáček Mirek.

Chotěboř zahrála dobrý hokej, ale střelecky se nedařilo. Pochvalu za oba zápasy zaslouží Šrámek.

Mladší žáci: HC Chrudim - HC Chotěboř
2 : 5

Třetiny: 1 : 2, 0 : 2, 0 : 1

Sestava: Slanař, Tecl - Baumgartner, Bílek, Hospodka Jan, Ondráček Jaroslav, Perka, Odvářka, Čermák M., Nermuť, Dušek, Polívka, Ondráček Marek, Novotný, Meloun, Dvořák

Trenéři: Hospodka , Souček, ved. mužstva Baumgartner

Střelci branek hosté: Baumgartner 3, Bílek 2.

Za dobrý a bojovný výkon lze pochválit celé mužstvo Chotěboře.

Mladší žáci: HC Chotěboř - HC Dvůr Králové
8 : 4

Třetiny: 2 : 2, 3 : 1, 3 : 1

Sestava: Stejná - navíc Paul, Hospodka Václav.

Střelci branek domácí: Paul 3, Čermák 2, Ondráček Jaroslav, Hospodka Vaclav, Meloun.

Domácí Chotěboř zopakovala výborný výkon z předcházejícího zápasu. Za oba zápasy je třeba vyzvednout výkon kapitána domácích Pavla Bílka.

Datum: 9.1.1999
2 : 5

Třetiny: 0 : 3, 1 : 2, 1 : 0

Sestava: Čermák , Dlouhý- Ronovský, Smejkal, Fejfar, Vopršal, Kavalír, Janáček Radek, Marek, Šimoňák, Moravec, Hospodka Václav, Paul Krupička, Šrámek

Trenér: Novotný Ved. Mužstva: Fejfar, Musil

Střelci branek domácí: Ronovský, Šimoňák.

Chotěboř hrála, hosté stříleli branky.

Datum: 10.1.1999
5 : 7

Třetiny: 1 : 3, 1 : 1, 3 : 3

Sestava: Stejná - bez Kavalíra

Střelci branek hosté: Janáček Radek 3, Krupička, Moravec, Marek, Fejfar.

Chotěboř zahrála kombinačně dobrou první třetinu. Další dvě třetiny se snažili udržet náskok.

11 : 2

Třetiny: 0 : 1, 1 : 6, 1 : 4

Sestava: Slanař, Tecl - Baumgartner, Bílek, Hospodka Jan, Ondráček Jaroslav, Hejkal, Perka, Čermák M., Nermuť, Dušek, Polívka, Paul, Novotný, Meloun

Trenéři: Hospodka , Souček ved. mužstva Baumgartner

Střelci branek domáci: Hospodka J., Bílek.

Domácí Chotěboř na vedoucí mužstvo tabulky nestačila.

9 : 3

Třetiny: 7 : 1, 2 : 1, 0 : 1

Sestava: Stejná .

Střelci branek hosté: Hospodka Jan, Bílek, Ondráček Jaroslav.

Po naprostém kolapsu Chotěboře v první třetině, následovali dvě vyrovnané třetiny, ale na zvrat utkáni bylo již pozdě.

Datum: 12.12.1998
Starší žáci: HC Dvůr Králové - HC Chotěboř 12 : 3

Třetiny: 6 : 0, 3 : 2, 3 : 1

Sestava: Endrle, Čermák - Ronovský, Smejkal, Kavalír, Fejfar, Němec , Vopršal, Adamec, Šrámek, Šimoňák.

Střelci branek hosté: Fejfar 2, Adamec.

Bezkrevný výkon zraněními oslabeného mužstva Chotěboře umožnil domácím v podprůměrném zápase vysokou výhru.

Datum: 13.12.1998
2 : 9

Třetiny: 0 : 3, 2 : 3, 1 : 3

Sestava: Stejná - navíc Janáček Radek, Hospodka Václav, Paul

Střelci branek domácí: Paul, Šrámek.

Domáci Chotěboř si při svých slabých výkonech ještě asi neuvědomila, že se hraje o udržení v soutěži. Utkání tedy probíhalo podle starého scénáře. Pochvalu zaslouží pouze Šrámek za bojovný výkon.

5 : 7

Třetiny: 2 : 4, 1 : 0, 2 : 3

Sestava: Slanař, Tecl - Baumgartner, Bílek, Hospodka Jan, Ondráček Jaroslav, Hejkal, Perka, Odvářka, Čermák M., Nermuť, Dušek, Polívka, Dvořák, Ondráček Marek, Paul, Meloun, Hospodka Václav.

Střelci branek domáci: Čermák 2, Paul 2, Hospodka Václav, Baumgartner, Odvářka.

I přes vedení Chotěboře 1:4 v první třetině, domácí srovnali hru a na začátku třetí třetiny vyrovnali na 4:4. Po bojovném výkonu v závěru utkání však body zaslouženě odváželi hosté.

6 : 5

Třetiny: 3 : 0, 2 : 3, 1 : 2

Sestava: Stejná - nehráli Paul, Hospodka Václav.

Střelci branek domácí: Perka, Hospodka Jan, Bílek, Ondráček Jaroslav, Čermák, Ondráček Marek.

Domácí Chotěboř si asi myslela, že k vítězství stačí zahrát jen první třetinu, a tak další dvě vypustila. Body sice zůstaly doma, ale jen díky velkému stěstí v závěru zápasu.

Datum: 5.12.1998
Starší žáci: HC Chotěboř - HC Choceň 2 : 3

Třetiny: 0 : 0, 0 : 0, 2 : 3

Sestava: Endrle, Dlouhý - Ronovský, Smejkal, Kavalír, Fejfar, Krupička, Němec , Vopršal, Janáček Radek, Janáček Mirek, Moravec, Šrámek, Šimoňák, Hospodka Václav.

Střelci branek domácí: Kavalír, Němec.

Ve vyrovnaném utkání domácí drželi vedení 2 : 1 až do 15-té minuty poslední třetiny. 5 vteřin před koncem zápasu však střelou hostů od modré po vhazování skončily naděje domácích i na potřebný bod.

Datum: 6.12.1998
Starší žáci: HC Chotěboř - HC Chrudim 1 : 8

Třetiny: 3 : 0, 3 : 1, 2 : 0

Sestava: Stejná - nehrál Hospodka Václav

Střelci branek domácí: Němec.

Hostující Chrudim přehrála domácí po všech stránkách.

Mladší žáci: HC Chotěboř - HC Choceň 4 : 6

Třetiny: 1 : 2, 2 : 2, 1 : 2

Sestava: Slanař, Čermák Z. - Baumgartner, Bílek, Hospodka Jan, Ondráček Jaroslav, Hejkal, Perka, Odvářka, Čermák M., Nermuť, Dušek, Novotný, Polívka, Dvořák, Ondráček Marek, Paul, Meloun.

Střelci branek domáci: Bílek 2, Hospodka Jan 2.

Ve vyrovnaném zápase se domácím podařilo srovnat stav na 4 : 4 , po dobrém výkonu ve druhé a na začátku třetí třetiny. Hrubé chyby v obraně v závěru utkání znamenaly body pro hosty.

Mladší žáci: HC Chotěboř - HC Chrudim 7 : 2

Třetiny: 2 : 0, 0 : 2, 3 : 0

Sestava: Stejná - nehráli Polívka, Dvořák, Ondráček Marek, - posílil Hospodka Václav.

Střelci branek domácí: Novotný, Hospodka Václav 2, Ondráček J, Paul, Meloun, Hospodka J.

Až na krátké zaváhání ve druhé třetině nedali domácí hostům šanci. Za bojovný výkon lze pochválit celé mužstvo.

28.11.
Starší žáci: HC Chotěboř - HC Náchod 3:11

Třetiny: 1 : 1, 1 : 3, 1 : 7

Sestava: Endrle, Čermák - Ronovský, Smejkal,Fejfar, Krupička, Němec - Hospodka, Vopršal, Janáček Radek, Janáček Mirek, Moravec - Šrámek, Šimoňák.

Trenér: Novotný.Ved. Mužstva: Fejfar, Musil

Střelci branek domácí: Fejfar, Janáček Mirek, Janáček Radek.

Po vyrovnaných dvou třetinách hosté přehráli domácí po všech stránkách.

29.11.
Starší žáci: HC Nové Město - HC Chotěboř 5 : 6

Třetiny: 3 : 0, 1 : 0, 2 : 5

Sestava: Stejná - nehrál zraněný Šimoňák

Střelci branek hosté: Fejfar 2, Janáček Mirek, Moravec, Janáček Radek.

Po špatných dvou třetinách, Chotěbořští ve třetí zahráli, na vyrovnání to však nastačilo.

28.11.
Mladší žáci: HC Chotěboř - HC Náchod 1 : 2

Třetiny: 0 : 0, 0 : 2, 1 : 0

Sestava: Slanař, Tecl - Baumgartner, Bílek, Hospodka Jan, Ondráček Jaroslav, Hejkal - Perka, Odvářka, Čermák, Nermuť, Dušek - Novotný, Polívka, Dvořák, Ondráček Marek, Meloun.

Střelci branek domáci: Čermák

Ve vyrovnaném zápase se domácím opět nepodařilo střelecky prosadit.

29.11.
Mladší žáci: HC Nové Město - HC Chotěboř 15 : 2

Třetiny: 3 : 1, 2 : 0, 10 : 1

Střelci branek hosté: Ondráček, Marek, Nermuť

V zatím nejslabším zápase sezóny hosté předvedli jak se nemá hokej hrát.

21.11.
Starší žáci: HC Litomyšl - HC Chotěboř 7 : 8

Třetiny: 2 : 2 2 : 6 3 : 0

Sestava: Endrle, Čermák - Fejfar, Adamec, Krupička, Smejkal, Němec - Janáček Radek, Moravec, Vopršal, Ronovský, Hospodka Václav, Šimoňák, Janáček Mirek.

Střelci branek hosté: Janáček Radek 2, Němec, Fejfar, Smejkal, Krupička, Šimoňák, Adamec

Po vyrovnaných dvou třetinách hosté třetí třetinu vypustili. Chotěboř lze pochválit za bojovný výkon.

22.11.
Starší žáci:
HC Mor. Třebová - HC Chotěboř 5 : 2

Třetiny: 0 : 0 2 : 1 3 : 2

Střelci branek hosté: Krupička 2.

Chotěbořští drželi dvě třetiny krok se soupeřem. Po hrubých chybách ve třetí třetině inkasovali a do konce utkání hráli nezodpovědně. Výsledek odpovídá jejich hře.

21.11.
Mladší žáci: HC Litomyšl - HC Chotěboř 6 : 9

Třetiny: 1 : 3 3 : 2 2 : 4

Střelci branek hoste: Baumgartner 2, Hospodka Jan 2, Bílek 2, Čermák 2, Perka

Za dobrý výkon lze pochválit celé mužstvo hostující Chotěboře.

22.11.
Mladší žáci:
HC Mor. Třebová - HC Chotěboř 1 : 3

Třetiny: 0 : 0 1 : 1 0 : 2

Střelci branek hosté: Hospodka, Ondráček Jaroslav, Nermuť

I přes neustálý tlak hostující Chotěboře, bylo mužstvo postiženo střeleckou impotencí a tak výsledekutkání odpovídá spoustě zahozených šancí.

15.11.
SŽ    HC Chrudim - HC Chotěboř  13:2
třetiny: 1:1, 7:1, 5:0
sestava: Endrle, Dlouhý,Fejfar, Adamec, Krupička, Smejkal, Němec, Paul, Moravec, Vopršal, Ronovský, Hospodka V., Šimoňák.
trenér: Novotný,   Ved. m. Musil
střelci branek hosté: Fejfar, Hospodka V.

16.11.98
SŽ   HC Chotěboř - HC Dvůr Králové 4:13
třetiny: 1:6, 0:6, 3:1
sestava: stejná - posílili Kavalír, Marek
střelci branek domácí: Kavalír 2, Marek, Ronovský
Špatný výkon jako v předchozím zápase, až ve 3. třetině bylo mírné zlepšení.

15.11.
MŽ   HC Chrudim - HC Chotěboř  4:1
třetiny: 1:0, 2:0, 1:1
sestava:Slanař, Tecl, Baumgartner, Bílek, Hospodka J., Ondráček J., Hejkal, Perka, Odvářka, Čermák, Nermuť, Dušek, Novotný, Polívka, Dvořák, Ondráček M, Meloun
trenéři: Hospodka V., Souček L.     ved. m. Baumgartner
střelec branky hosté: Ondráček M.
  Slabý výkon hostující Chotěboře, Nejlepší hráči Slanař a Odvářka.

16.11.
MŽ  HC Chotěboř - HC Dvůr Králové  3:10
třetiny: 0:3, 1:0, 2:7
sestava: stejná
střelci branek domácí: Bílek, Ondráček J., Perka
Po vyrovnané první půli zápasu se domácí plně odevzdali do rukou soupeře. Nejlepší hráči opět Slanař a Odvářka.

Fotopříloha Sport v Chotěboři

Hokejová přípravka v akci: Pod dohledem trenéra se adepti rozvičují, na ledové ploše se ještě hraje.

Družstvo hokeje - dorostenci
Zleva stojící: ved.mužstva Kubát Václav, Nejedlý Radek, Kubát David, Zábojník Josef, Hruška Roman, Dvořák Jan, Miřácký Jan, Kubát Václav, Pejchar Jiří, Kudláček Roman, Tunheber Miroslav, Salač Luděk, Ruč Daniel, Brzek David, trenér Cakl Petr, asist. trenéra Slavík Luboš.
Zleva klečící: Musílek Jaroslav, Marek Pavel, Slavík Luboš, Tunheber Kamil, Meloun Martin, Černý Vladimír.
Zleva ležící: Pešek Lukáš, Šidlák Ondřej.