St. žáky trénují Václav Hospodka a Jan Rychlý, vedoucí je Zdeněk Burýšek.  Ml. žáky trénují Luboš Souček a Martin Ressl, vedoucí je Jirka Kadlec.  Elévy trénuje Jiří Turek.  Přípravku vede Martin Plutnara Eis, vedoucí je Coufal

Zpět na výsledky nejnovějšího týdne, starší referáty jsou zde: dospělí, junioři, dorost
Fotky mužstev: dospělí, junioři, dorost, žáci

Rozlosování pro žáky:

Žáci a přípravky 16. a 17.2.

16.2.2002* 1.VčL Starší žáci: Chrudim - Chotěboř 2:4  Třetiny: 1 : 0, 0 : 2, 1 : 2
Střelci branek Chotěboř: Perka, Kolouch, Odvářka, Šimoňák.
Sestava: Burýšek, Tecl - Dušek, Šimoňák, Ledvinka, Bělohlávek, Musílek, Perka, Kolouch, Dvořák, Vosička, Odvářka, Říčan, Rychlý.
Předposlední zápas sezóny odehráli hosté posíleni o trojici mladších žáků a zahráli dobrý hokej. První branka padla sice do sítě hostů, ale ti měli více ze hry, byli útočnější a ve druhé třetině otočili na 1:2. Třetí třetina již byla záležitost hostí. Celé mužstvo zaslouží pochvalu za bojovnost.

17.2.2002* Chotěboř - Světlá 3:6  Třetiny: 1 : 0, 1 : 1, 1 : 4
Střelci branek Chotěboř: - Perka, Ledvinka, Kolouch.
Sestava: stejná chyběl Odvářka.
V polovině zápasu za stavu 2:0 byli domácí na koni, ale závěr druhé třetiny nezvláli, prakticky se nedostali ze třetiny a bylo vyrovnáno. V poslední třetině domácím docházeli síly a hosté ji bez problémů vyhráli.

16.2.2002* 1.VčL Mladší žáci: Chrudim - Chotěboř 7:0  Třetiny: 0 : 0, 3 : 0, 4 : 0
Střelci branek Chotěboř: -
Sestava: Bořil - Háněl, Hájek, Novotný, Šimoňák, Kadlec, Klement, Paul, Pokorný, Dražil, Pešek, Ptáček, Turek, Balada.
Hosté působili zcela oddaným dojmem, nebruslili, a snad ani hokej hrát nechtěli.

17.2.2002* Chotěboř - Světlá 7:2  Třetiny: 1 : 0, 1 : 1, 5 : 1
Střelci branek Chotěboř: - Dražil 2, Pešek 2, Šimoňák, Pokorný, Klement.
Sestava: stejná - bez Hájka, navíc Škaryd, Ondráček a Bukáček.
Ve vlažném utkání se domácí nemohli dlouho střelecky prosadit. Hosté s 10-ti hráči hráli 2 třetiny vyrovnaný zápas, až v poslední třetině jim docházeli síly a toho domácí využili.

16.2.2002* 1.VčL Přípravka “A”: Chotěboř - Chrudim 8:1
Střelci branek Chotěboř: Žemlička 4, Plutnar 2, Turek, Pilař.
Sestava: Nožka - Eis, Žemlička, Ludvík, Šrámek, Turek, Pilař, Plutnar, Málek.

16.2.2002* 1.VčL Přípravka “B”: Chotěboř - Chrudim 5:2
Střelci branek Chotěboř: Chudoba 3, Ludvík, Špitálník.
Sestava: Pilař - Ludvík, Čermák, Kolář, Dvořák L., Ficek, Coufal, Chudoba, Pospíšil, Špitálník.
Poslední vystopení obou přípravek se vydařilo. Děkujeme všem chlapcům za předvedené výkony v celé sezóně, kterou vzhledem k podmínkám a jiným okolnostem považujeme za úspěšnou.

Žáci a přípravka 9. a 10.2.

9.2.2002* 1.VčL Starší žáci: Litomyšl - Chotěboř 7:0
Třetiny: 3 : 0, 1 : 0, 3 : 0
Sestava: Burýšek - Dušek, Musílek, Meloun, Hajšman, Perka, Kolouch, Dvořák, Vosička, Odvářka, Říčan, Rychlý.
Již v 7. minutě první třetiny hosté s lepším domácím celkem prohrávali 3:0. Potom se hra sice vyrovnala, ale časté vylučování v poslední třetině umožnilo hostům nastřílet další branky.

10.2.2002* Chotěboř - Choceň 1:11
Třetiny: 0 : 5, 1 : 5, 0 : 2
Střelci branek Chotěboř: - Kolouch.
Sestava: stejná plus Tecl, bez Hajšmana.
Celý zápas se odehrával v režii hostující Chocně, která v soutěži neztratila ani bod, a byla nad síly domácích.

9.2.2002* 1.VčL Mladší žáci: Litomyšl - Chotěboř 3:5
Třetiny: 1 : 1, 1 : 2, 1 : 2
Střelci branek Chotěboř: - Dražil 2, Šimoňák, Bělohlávek, Hájek.
Sestava: Škaryd - Háněl, Bělohlávek, Hájek, Novotný, Šimoňák, Kadlec, Klement, Cempírek, Ondráček, Paul, Pokorný, Dražil, Bukáček, Mergl.
V dramatickém zápase, kde domácím vydatně pomáhali rozhodčí, si zaslouženě oba body odvezli hosté. Trenéři děkují celému mužstvu za bojovnost.

10.2.2002* Chotěboř - Choceň 1:9
Třetiny: 0 : 5, 0 : 3, 1 : 1
Střelci branek Chotěboř: - Pokorný .
Sestava: stejná - navíc Ledvinka.
Domácí na vedoucí tým neměli jak herně, tak fyzicky.

9.2.2002* 1.VčL Přípravka “A”: Chotěboř - Litomyšl 9:3
Střelci branek Chotěboř: Žemlička 4, Plutnar 3, Eis, Ludvík.
Trenéři: Plutnar, Eis. Ved. mužstva: Coufal.

10.2.2001* Choceň - Chotěboř 5:3
Střelci branek Chotěboř: Eis, Žemlička, Plutnar.
Sestava: stejná - plus Tůma a Křivohlavý

9.2.2002* 1.VčL Přípravka “B”: Chotěboř - Litomyšl 7:0

Střelci branek Chotěboř: Špitálník 2, Ludvík T., Kolář, Dvořák L., Čermák, Ficek.
Sestava: Pilař - Ludvík, Čermák, Kolář, Dvořák L., Ficek, Coufal, Chudoba, Pospíšil, Špitálník, Křivohlavý.

10.2.2002* Choceň - Chotěboř 4:2
Střelci branek Chotěboř: Chudoba, Čermák.
Sestava: stejná - plus Filák, nehrál Křivohlavý.

Žáci a přípravky 2. a 3.2.

2.2.2002* 1.VčL Starší žáci: Polička - Chotěboř 2:3
Třetiny: 0 : 1, 2 : 2, 0 : 0
Střelci branek Chotěboř: - Dvořák 2, Kolouch.
Sestava: Tecl - Dušek, Meloun, Hajšman, Perka, Kolouch, Dvořák, Vosička, Moravec, Říčan, Rychlý.
Chotěboř do poloviny zápasu domácí přehrávala a vytvořila si tříbrankové vedení. V druhé půli se poměr sil na ledě obrátil, domácí stáhli na rozdíl jedné branky, ale Chotěboř si vítězství již vzít nenechala.

3.2.2002* Chotěboř - Třebechovice 2:7
Třetiny: 0 : 3, 0 : 2, 2 : 2
Střelci branek Chotěboř: - Moravec, Dušek.
Sestava: stejná plus Burýšek a Odvářka.
Hosté byli první dvě třetiny lepším týmem. Ve třetí třetině se domácí probudili, hru vyrovnali, ale na zvrat v zápase již bylo pozdě.

2.2.2002* 1.VčL Mladší žáci: Polička - Chotěboř 5:2
Třetiny: 0 : 1, 3 : 1, 2 : 0
Střelci branek Chotěboř: - Šimoňák, Hájek.
Sestava: Škaryd - Bělohlávek, Hájek, Novotný, Šimoňák, Kadlec, Klement, Cempírek, Ondráček, Paul.
Marodkou oslabené mužstvo Chotěboře ještě v polovině zápasu vyhrávalo 2:0. Druhou polovinu zápasu nezvládli jak po taktické, tak po fyzické stránce.

3.2.2002* Chotěboř - Třebechovice 10:0
Třetiny: 3 : 0, 4 : 0, 3 : 0
Střelci branek Chotěboř: - Pokorný 3, Dražil 2, Hájek, Bělohlávek, Šimoňák, Klement, Kadlec.
Sestava: stejná - navíc Pokorný a Dražil.
V utkání se slabším soupeřem se domácí střelecky prosadili a získali povinné vítězství.

2.2.2002* 1.VčL Přípravka “A”: Chotěboř - Hradec Králové 1:10
Střelci branek Chotěboř: Žemlička.
Sestava: Nožka - Eis, Žemlička, Křivohlavý, Ludvík, Šrámek, Turek, Pilař, Plutnar, Málek, Tůma.

3.2.2001* Pardubice - Chotěboř 6:3
Střelci branek Chotěboř: Eis 3.
Sestava: stejná - nehrál Tůma a Křivohlavý

2.2.2002* 1.VčL Přípravka “B”: Chotěboř - Hradec Králové 3:2 Střelci branek Chotěboř: Chudoba 2, Dvořák T.
Sestava: Pilař - Ludvík, Čermák, Kolář, Dvořák T., Dvořák L., Ficek, Coufal, Klodner, Filák, Chudoba, Pospíšil.

3.2.2002* Pardubice - Chotěboř 9:2 Střelci branek Chotěboř: Chudoba, Křivohlavý.
Sestava: stejná - plus Špitálník, Křivohlavý a Tůma, nehrál Filák.

Mládež Chotěboře v tabulkách k 27.1.
(tabulky vyšly v Novinách Vysočiny 2.2., na internetu nejsou)

Junioři: 6. místo, 14 b, vede Jaroměř s 35 b. Tabulku přinášíme na stránce juniorů.
Dorost: finálová skupina začala 25.1., 5. místo, 1 b, vede Jaroměř se 4 b. Tabulku přinášíme na stránce dorostu.
St. žáci: 11. místo, 7 b, vede Choceň s 30 b.
Ml. žáci: 5. místo, 14 b, vede Choceň s 28 b.
Elévové: 11. místo, 7 b, vede Choceň s 28 b.
Přípravka A: 4. místo s 19 b, vede Choceň s 31 b.
Přípravka B:
5. místo s 22 b, vedou Pardubice s 30 b

Žákovská utkání byla přeložena

1.VčL Starší žáci + Mladší žáci - zápasy z 26.-27.1.2002 přeloženy na 16.-17.2.2002.

Elévové a přípravky o minulém víkendu

26.1.2002* 1.VčL Elévů: Kutná Hora - Chotěboř 2:2
Třetiny: 0 : 2, 1 : 0, 1 : 0
Střelci branek Chotěboř: Turek, Ptáček.
Sestava: Novák - Turek, Veselý, Pfeffer, Jelínek, Ptáček, Balada, Nožka, Žemlička, Vařejčka, Každan, Navrátil, Tecl, Krejčí, Piskač.
Chotěboř zahrála dobře první třetinu zápasu. Ve zbývajících dvou třetinách předvedla nezodpovědný výkon, který vedl ke zbytečné ztrátě jednoho bodu.

27.1.2002* Chotěboř - Polička 2:2
Třetiny: 1 : 0, 0 : 1, 1 : 1
Střelci branek Chotěboř: Balada, Nožka.
Sestava: stejná, nehrál Vařejčka
Chotěboř podávala po celý zápas velmi dobrý výkon. Pochvalu zaslouží celý kolektiv.

26.1.2002* 1.VčL Přípravka “A”: Kutná Hora - Chotěboř 2:8
Střelci branek Chotěboř: Plutnar 4, Eis, Ludvík, Šrámek, Pilař.

27.1.2001* Polička - Chotěboř 2:7
Střelci branek Chotěboř: Eis 3, Plutnar 2, Turek, Tůma
Sestava: stejná

26.1.2002* 1.VčL Přípravka “B”: Kutná Hora - Chotěboř 0:13
Střelci branek Chotěboř: Dvořák L. 4, Chudoba 4, Pospíšil 2, Klodner, Čermák, Filák.
Sestava: Pilař - Čermák, Kolář, Dvořák L., Ficek, Ludvík T., Klodner, Filák, Chudoba, Pospíšil..

27.1.2002* Polička - Chotěboř 6:8
Střelci branek Chotěboř: Dvořák L. 3, Chudoba 2, Ludvík 2, Kolář.

Umístění mládeže (k 19.1.):

Sehnat tabulky soutěží mládeže, to je výkon. Objevují se jen někdy v novinách, na internetu vůbec. Takže pozdě, ale přece, jak si stály naše mládežnické oddíly (všechny hrají I.Vč ligu) k 19. lednu:
Junioři: 7. místo, 10 b, vede Jaroměř s 31 b.
Dorost: Skončil základní skupinu a postoupil do finálové, začala 25.1.
St. žáci: 10. místo, 7 b, vede Choceň s 24 b.
Ml. žáci: 4. místo, 13 b, vede Choceň s 24 b.
Elévové: 11. místo, 5 b, vede Choceň s 22 b.
Přípravka A: 5. místo s 15 b, vede Choceň s 25 b.
4. místo s 14 b, vedou Pardubice s 24 b

19.1.2002* 1.VčL Starší žáci: Chotěboř - Kutná Hora 2:6
Třetiny: 0 : 3, 1 : 2, 1 : 1
Střelci branek Chotěboř: - Dvořák, Odvářka.
Sestava: Burýšek, Tecl - Dušek, Meloun, Hajšman, Perka, Kolouch, Dvořák, Odvářka, Vosička, Moravec, Říčan.
Utkání rozhodla již první třetina. Domácí špatným výkonem a neproměnenými šancemi neudrželi s hosty krok.

20.1.2002* Starší žáci: Skuteč - Chotěboř 5:1
Třetiny: 1 : 0, 1 : 1, 3 : 0
Sestava: stejná.
V první dvě třetiny se hrál vyrovnaný hokej. Třetí třetina byla již v režii domácích

19.1.2002* 1.VčL Mladší žáci: Chotěboř - Kutná Hora 1:4
Třetiny: 0 : 1, 0 : 0, 1 : 3
Střelci branek Chotěboř: - Šimoňák.
Sestava: Škaryd - Háněl, Bělohlávek, Hájek, Ledvinka, Novotný, Šimoňák, Pokorný, Dražil, Kadlec, Klement, Cempírek, Ondráček, Bukáček, Paul.
Donácím hráčům chyběla chuť po vítězství.

20.1.2002* Mladší žáci: Skuteč - Chotěboř 2:2
Třetiny: 0 : 2, 0 : 0, 2 : 0
Střelci branek Chotěboř: - Dražil, Hájek.
V dobře rozehraném zápase hosté neporměnili vyložené šance, prohráli poslední třetinu, a museli přijmout remízu.

19.1.2002* 1.VčL Elévů: Skuteč - Chotěboř 5:2
Třetiny: 0 : 2, 2 : 0, 3 : 0
Střelci branek Chotěboř: Nožka, Ptáček.
Sestava: Novák, Pilař - Turek, Veselý, Pfeffer, Jelínek, Ptáček, Balada, Nožka, Jureček, Žemlička, Vařejčka, Každan, Navrátil, Tecl, Krejčí.
Chotěboř zahrála dobře první polovinu zápasu pak nastal obrat. Nejlepší hráč Chotěboře byl Ptáček.

19.1.2002* 1.VčL Přípravka “A”: Skuteč - Chotěboř 7:4
Střelci branek Chotěboř: Chudoba 2, Žemlička 2.
Sestava: Pilař - Žemlička, Křivohlavý, Ludvík, Šrámek, Turek, Chudoba, Dvořák L.,Pilař.

20.1.2001* Chotěboř - Světlá 1:9
Sestava: stejná - navíc Tůma, nehrál Dvořák L.

19.1.2002* 1.VčL Přípravka “B”: Skuteč - Chotěboř 5:3
Střelci branek Chotěboř: Lidvík, Dvořák, Špitálník.
Sestava: Plutnar - Čermák, Špitálník, Kolář, Dvořák T., Ficek, Coufal, Ludvík T., Klodner, Filák.

20.1.2002* Chotěboř - Světlá 4:2
Střelci branek Chotěboř: Dvořák L. 3, Špitálník.
Sestava: stejná - nehrál Klodner, navíc Dvořák L.

Žáci  a přípravky 12. a 13.1.

12.1.2002* 1.VčL Starší žáci: Chotěboř - M. Třebová 1:2
Třetiny: 0 : 1, 1 : 1, 0 : 0
Střelci branek Chotěboř: - Kolouch
Sestava: Burýšek - Dušek, Meloun, Hajšman, Perka, Kolouch, Vosička, Odvářka, Dvořák, Říčan, Moravec, Musílek, Rychlý.
Domáci si v první třetině dali vlasní branku, a ve vyrovnaném zápase to byla branka rozhodující.

13.1.2002* Hlinsko - Chotěboř 8:5, Třetiny: 1 : 3, 3 : 1, 4 : 1
Střelci branek Chotěboř: - Perka 2, Kolouch 2, Dušek
Sestava: stejná, nehrál Odvářka.
Chotěboř hrající na dvě pětky dokázala s domácími držek krok jen dvě třetiny. Na poslední třetinu nezbylo dost sil.

12.1.2002* 1.VčL Mladší žáci: Chotěboř - M. Třebová 1:6
Třetiny: 0 : 4, 0 : 1, 1 : 1
Střelci branek Chotěboř: Bělohlávek
Sestava: Škaryd - Bělohlávek, Hájek, Novotný, Ledvinka, Šimoňák, Pokorný, Kadlec, Paul, Cempírek, Ondráček, Dražil, Klement, Mergl, Bukáček.
Domácí bez zraněného brankáře Bořila byli poloviční a navíc obránci vůbec nepomohli. V domácím týmu se nenašel jediný hráč, který by vzal odpovědnost za výsledek na sebe.

13.1.2002* 1.VčL Mladší žáci: Hlinsko - Chotěboř 5:3
Třetiny: 1 : 3, 3 : 0, 1 : 0
Střelci branek Chotěboř: Bělohlávek, Pokorný, Klement.
Sestava: stejná, nehrál Hájek.
I v dalším utkání, opět bez brankáře Bořila, nedokázali mladí hráči Chotěboře vyhrát, ikdyž měli zápas dobře rozehraný.

12.1.2002* 1.VčL Přípravka “A”: Moravská Třebová - Chotěboř 3:7 Střelci branek Chotěboř: Plutnar 3, Eis 3, Málek.
Sestava: Nožka D.- Žemlička L., Eis, Plutnar, Ludvík, Málek, Šrámek, Pilař, Turek Tůma, Křivohlavý.

12.1.2002* 1.VčL Přípravka “B”: Moravská Třebová - Chotěboř 1:4 Střelci branek Chotěboř: Špitálník 2, Chudoba 2.
Sestava: Pilař - Čermák, Špitálník, Pospíšil, Chudoba, Kolář, Dvořák T., Ficek, Coufal, Ludvík, Dvořák L., Klodner.

13.1.2002* 1.VčL Přípravka “A”: Chotěboř - Hlinsko 0:6
Sestava: stejná - nehrál Eis a Tůma

13.1.2002* 1.VčL Přípravka “B”: Chotěboř - Hlinsko 7:5
Střelci branek Chotěboř: Chudoba 3, Pospíšil, Coufal, Ludvík, Čermák .

Třetiny: 9 : 0, 3 : 0, 6 : 0
Sestava: Burýšek Tecl - Dušek, Meloun, Hajšman, Perka, Kolouch, Dvořák, Odvářka, Rychlý, Vosička, Moravec,Musílek, Kavalír, Říčan.
Domácí nedali hostům šanci a po první třetině bylo o výsledku rozhodnuto.

6.1.2002* 1.VčL Starší žáci: Chotěboř - Chrudim 3:3
Třetiny: 2 : 2, 1 : 0, 0 : 1
Střelci branek Chotěboř: - Odvářka, Perka, Kolouch.
Sestava: stejná - bez Duška
Ve vyrovnaném zápase neměli domácí dostatek sil k zisku dvou bodů.

5.1.2002* 1.VčL Mladší žáci: Choceň - Chotěboř 5:3
Třetiny: 3 : 0, 0 : 0, 2 : 3
Střelci branek Chotěboř: Bělohlávek 2, Dražil.
Sestava: Bořil - Bělohlávek, Hájek, Ledvinka, Šimoňák, Pokorný, Kadlec, Bukáček, Paul, Cempírek, Ondráček, Dražil, Pešek, Mergl.
Po prohrané 1. třetině hosté vyrovnali hru a ve 3. třetině již soupeře přehrávali. Manko z první třetiny se jim však srovnat nepodařilo.

6.1.2002* 1.VčL Mladší žáci: Chotěboř - Chrudim 4:4
Třetiny: 1 : 1, 0 : 2, 3 : 1
Střelci branek Chotěboř: Pokorný 2, Bukáček, Hájek.
Sestava: stejná bez Ondráčka
V vtkání, kde domácí začali hrát o body až posledních 10 minut na lepší výsledek než je remíza nestačí. Za dobrý výkon lze pochválit brankaře Marka Bořila.

5.1.2002* 1.VčL Přípravka “A”: Chotěboř - Choceň 3:14

5.1.2002* 1.VčL Přípravka “B”: Chotěboř - Choceň 1:3
Střelci branek Chotěboř: Dvořák L..
Sestava: Pilař - Čermák, Špitálník, Chudoba, Kolář, Dvořák T., Ficek, Coufal, Ludvík, Dvořák L., Klodner.

6.1.2002* 1.VčL Přípravka “A”: Chrudim - Chotěboř 3:6
Střelci branek Chotěboř: Eis 3, Žemlička, Plutnar, Málek.

6.1.2002* 1.VčL Přípravka “B”: Chrudim - Chotěboř 4:7
Střelci branek Chotěboř: Chudoba 4, Dvořák L. 2, Špitálník .

Žáci, elévové a přípravky 15. a 16.12.2001

15.12.2001* 1.VčL Starší žáci: Chotěboř - Polička 3:2
Třetiny: 1 : 1, 2 : 0, 0 : 1
Střelci branek Chotěboř: - Perka, Kolouch, Odvářka.
Sestava: Burýšek - Dušek, Meloun, Neubauer, Hajšman, Perka, Kolouch, Dvořák, Odvářka, Rychlý, Vosička, Moravec,Musílek, Kavalír.
Po vyrovnané 1. třetině se domácí zlepšili, a v 19. minutě 2. třetiny dvěma slepenými góly šli do vedení. Poslední třetina bývá pro domácí nejhorší a tak dostali hned v úvodu branku, ale byla naštěstí poslední.

16.12.2001* Starší žáci: Třebechovice - Chotěboř 3:3
Třetiny: 1 : 1, 0 : 2, 2 : 0
Střelci branek Chotěboř: - Kolouch 2, Dvořák.
Sestava: stejná - bez Neubauera
V první třetině měli silovější domácí navrch. Ve druhé třetině Chotěboř zrychlila hru i přesnost a šli do vedení. Poslední třetinu Chotěboři již docházeli síly a domácí srovnali na konecný stav.

15.12.2001* 1.VčL Elévů: Hradec Králové - Chotěboř 3:1
Třetiny: 1 : 1, 0 : 0, 2 : 0
Střelci branek Chotěboř: Nožka.
Sestava: Novák, Pilař - Veselý, Pfeffer, Jelínek, Ptáček, Balada, Nožka, Piskač, Jureček, Žemlička, Vařejčka, Každan, Navrátil, Dvořák.
První dvě třetiny velmi dobrý výkon celého nužstva Chotěboře s  mnohými šancemi. Poslední třetina - totální výpadek. Pochvalu zaslouží Dvořák a Veselý.

16.12.2001* Chotěboř - Pardubice 1:3
Třetiny: 0 : 1, 0 : 1, 1 : 1
Střelci branek Chotěboř: Jureček.
Chotěboř odehrála celý zápas bez bojovnosti. Pochvalu zaslouží pouze Ptáček, Jureček, Veselý a brankář Novák.

15.12.2001* 1.VčL Přípravka “A”: Hradec Králové - Chotěboř 5:4
Střelci branek Chotěboř: Eis 4.
Sestava: Nožka D., Žemlička L., Eis, Plutnar, Ludvík, Málek, Šrámek, Pilař, Turek.

16.12.2001* Chotěboř - Pardubice 7:7
Střelci branek Chotěboř: Eis 4, Ludvík, Plutnar,Tůma.
Sestava: stejná - navíc Křivohlavý a Tůma.

15.12.2001* 1.VčL Přípravka “B”: Hradec Králové - Chotěboř 5:6
Střelci branek Chotěboř: Chudoba 2, Špitálník, Křivohlavý, Dvořák, Čermák.
Sestava: Pilař, Čermák, Špitálník, Chudoba, Kolář, Dvořák T. Dvořák L., Ficek, Coufal, Ludvík, Křivohlavý, Pospíšil.

16.12.2001* Chotěboř - Pardubice 4:18
Střelci branek Chotěboř: Chudoba, Špitálník, Ludvík, Dvořák L.
Sestava: stejná - nehrál Křivohlavý a Čermák.

Žáci, elévové a přípravka 8. a 9.12.:

8.12.2001* 1.VčL Starší žáci: Světlá - Chotěboř 3:3
Třetiny: 1 : 2, 0 : 0, 2 : 1
Střelci branek Chotěboř: - Odvařka 2, Vosička.
Sestava: Burýšek , Tecl - Dušek, Meloun, Neubauer, Hajšman, Perka, Kolouch, Vosička, Dvořák, Říčan, Moravec, Rychlý, Javorka, Musílek, Kavalír.
Již po 6-ti minutách hosté vedli 0:2. Potom se však hra vyrovnala, domácí snížili a ve druhé třetině měli i více ze hry. Ve třetí třetině za stavu 3:3 hosté spálili tutovku těsně před závěrečnou sirénou a tak se body dělily. Pochvala patří brankáři Burýškovi.

8.12.2001* 1.VčL Mladší žáci: Světlá - Chotěboř 2:8
Třetiny: 0 : 4, 0 : 2, 2 : 2
Střelci branek Chotěboř: Klement 2, Bělohlávek 2, Hájek, Ledvinka, Pokorný, Paul.
Sestava: Bořil - Bělohlávek, Hájek, Novotný, Ledvinka, Šimoňák, Pokorný, Kadlec, Bukáček, Klement, Paul, Cempírek, Ondráček, Dražil.
V vtkání, ve kterém měli hosté od začátku převahu, a v 1. třetině ji vyjádřili i brankami, šel výkon dolu. V poslední třetině pod dojmem vysokého vítězství si nechali od domácích hráčů po hrubých chybách v obraně dát 2 branky.

8.12.2001* 1.VčL Elévů: Chotěboř - Kutná Hora 5:1
Třetiny: 2 : 0, 2 : 0, 1 : 1
Střelci branek Chotěboř: Veselý 2, Pfeffer, Ptáček, Krejčí.
Sestava: Novák, Pilař - Veselý, Pfeffer, Jelínek, Ptáček, Balada, Nožka, Piskač, Jureček, Žemlička, Vařejčka, Každan, Tecl, Ficek, Krejčí, Navrátil.
První dvě třetiny zahrála Chotěboř velmi dobře. V poslední třetině přišlo uspokojení a celé mužstvo polevilo ve výkonu. Pochvalu zaslouží brankář Novák a hráči Veselý, Jelínek , Tecl.

9.12.2001* 1.VčL Elévů: Chotěboř - Polička 2:5
Třetiny: 1 : 3, 0 : 1, 1 : 1
Střelci branek Chotěboř: Veselý, Dvořák.
Sestava: stejná - navíc Dvořák, Ficek.
Celkem vyrovnaný zápas s nepovedenými vstupy do 1. a 3. třetiny. Pochvalu Zaslouží jen brankář Novák a útočník Jelínek.

8.12.2001* 1.VčL Přípravka “A”: Chotěboř - Kutná Hora 10:1
Střelci branek Chotěboř: Žemlička L. 3, Eis 3, Ludvík 2, Šrámek , Turek.

8.12.2001* 1.VčL Přípravka “B”: Chotěboř - Kutná Hora 12:0
Střelci branek Chotěboř: Chudoba 3, Dvořák T.2, Špitálník 2, Ledvinka 2, Coufal Dvořák L., Pospíšil .
Sestava: Pilař - Čermák, Špitálník, Chudoba, Kolář, Ledvinka, Dvořák T., Ficek, Coufal, Ludvík, Dvořák L., Pospíšil.

9.12.2001* 1.VčL Přípravka “A”: Chotěboř - Polička 5:2
Střelci branek Chotěboř: Eis 3, Žemlička L., Pilař.

9.12.2001* 1.VčL Přípravka “B”: Chotěboř - Polička 7:3
Střelci branek Chotěboř: Chudoba 2, Špitálník , Ledvinka , Čermák, Dvořák L.,Ludvík .

Žáci, elévové, přípravky 1. a 2.12.
Přípravka A vyhrála ve Světlé 33:1 !

1.12.2001* 1.VčL Starší žáci: Chotěboř - Skuteč 3:1
Třetiny: 1 : 0, 1 : 0, 1 : 1
Střelci branek Chotěboř: - Kohout 2, Perka.
Sestava: Burýšek - Dušek, Meloun, Neubauer, Hajšman, Perka, Kolouch, Vosička, Dvořák, Říčan, Moravec, Rychlý.
Domácí mužstvo hrálo po dvě třetiny prim, v závěru se hra vyrovnala.

1.12.2001* 1.VčL Mladší žáci: Chotěboř - Skuteč 8:1
Třetiny: 1 : 0, 5 : 0, 2 : 1
Střelci branek Chotěboř: Klement 2, Hájek, Bělohlávek, Šimoňák, Pokorný, Kadlec, Pešek.
Sestava: Bořil, Škaryd - Bělohlávek, Hájek, Novotný, Ledvinka, Šimoňák, Pokorný, Kadlec, Bukáček, Pešek, Klement, Paul, Cempírek, Ondráček, Dražil.
Po vlažné první třetině, kde domácí podcenili soupeře, měli trenéři co říci v kabině hlavně mladým hráčům. Na začátku druhé třetiny se hra zlepšila a přišly i branky. Třetí třetinu již domácí dohrávali herní pohodě.

1.12.2001* 1.VčL Elévů: Světlá - Chotěboř 5:1
Třetiny: 1 : 0, 2 : 1, 2 : 0
Sestava: Novák, Pilař - Veselý, Pfeffer, Jelínek, Málek, Ptáček, Balada, Nožka, Piskač, Jureček, Žemlička, Vařejčka, Každan, Tecl.
První dvě třetiny zahrála Chotěboř vyrovnaný zápas. Ve třetí třetině hosté polevili a inkasovali dvě zbytečné branky. Pochvalu zaslouží Veselý, Balada a Málek.

1.12.2001* 1.VčL Přípravka “A”: Světlá - Chotěboř 1:33
Střelci branek Chotěboř: Žemlička L. 9, Eis 8, Šrámek 7, Ludvík 2, Chudoba 2, Plutnar, Málek, Turek, Pilař, Dvořák.

1.12.2001* 1.VčL Přípravka “B”: Světlá - Chotěboř 1:3
Střelci branek Chotěboř: Chudoba 2, Dvořák.
Sestava: Čermák, Špitálník, Chudoba, Kolář, Ledvinka, Dvořák T., Ficek, Coufal, Ludvík, Křivohlavý, Pilař.

Žáci a přípravka 24.11.

24.11.2001* 1.VčL Starší žáci: Kutná Hora - Chotěboř 5:0 Podrobnosti nebyly hlášeny.

24.11.2001* 1.VčL Mladší žáci: Kuná Hora - Chotěboř 2:5
Třetiny: 1 : 3, 0 : 0, 1 : 2
Střelci branek Chotěboř: Hájek 3, Novotný,Pokorný.
Po vyhrané první třetině se zdálo, že zápas bude jednoznačnou záležitostí Chotěboře. Ve druhé třetině však přestali bruslit a hra se vyrovnala. Poslední třetina, kdy se po domluvě trenérů zlepšil pohyb na hřišti, opět patřila Chotěboři.

. 24.11.2001* 1.VčL Přípravka “A”: Chotěboř - Skuteč 3:5
Střelci branek Chotěboř: Eis 2, Šrámek.
Sestava: Nožka D. Žemlička L., Eis, Plutnar, Ludvík J., Málek, Šrámek, Pilař, Turek.

24.11.2001* 1.VčL Přípravka “B”: Chotěboř - Skuteč 2:5
Střelci branek Chotěboř: Chudoba, Ledvinka.
Sestava: Filák, Čermák, Špitálník, Chudoba, Kolář, Ledvinka, Dvořák T., Dvořák L., Klodner, Ficek, Pospíšil, Coufal, Ludvík T, Mašek.

V sobotu 17.11. žáci hráli s Hlinskem

Starší: Chotěboř - Hlinsko  3:10. Třetiny: 0 : 4, 3 : 5, 0 : 1
Střelci branek Chotěboř: Odvářka, Kolouch, Dvořák.
Sestava: Burýšek,Tecl - Dušek, Meloun, Neubauer, Hajšman, Perka, Kolouch, Vosička, Odvářka, Dvořák, Říčan, Moravec, Javorka, Rychlý.
Polovinu prní třetiny měli domácí sice mírnou herní převahu, ale branky stříleli hosté. Po obdržení třetí branky domácí rezignovali a výsledek hovoří za vše.

Mladší: Chotěboř - Hlinsko  6:6. Třetiny: 3 : 1, 2 : 2, 1 : 2
Střelci branek Chotěboř: Pešek 3, Hájek 2, Šimoňák.
Sestava: Škaryd - Bělohlávek, Hájek, Novotný, Šimoňák, Pokorný, Kadlec, Pešek, Paul, Cempírek, Ondráček, Bukáček.
Ač byli domácí celý zápas ve vedení, nechali hosty v závěru zápasu vyrovnat a museli se o body se soupeřem rozdělit.

Také přípravka hraje I. Vč ligu, začali 10. a 11.11.

HC Chotěboř má svými oddíly pokryté celé věkové spektrum hokejistů, od přípravky až po dospělé.

11.11.2001* 1.VčL Přípravka “A”: Chotěboř - M. Třebová 5:1
Střelci branek Chotěboř: Žemlička L. 3, Eis 2.
Sestava: Nožka D. - Žemlička L., Eis, Plutnar, Ludvík, Málek, Šrámek, Pilař, Turek.

10.11.2001* 1.VčL Přípravka “B”: Chotěboř - M. Třebová 3:2
Střelci branek Chotěboř: Špitálník, Dvořák, Ledvinka.
Sestava: Filák - Čermák, Špitálník, Chudoba, Kolář, Ledvinka, Dvořák T., Dvořák L., Klodner, Ficek, Pospíšil, Coufal.

Starší a mladší žáci a elévové začali 10.11.

10.11.2001* 1.VčL Starší žáci: M. Třebová - Chotěboř 6:0
Třetiny: 0 : 0, 1 : 0, 5 : 0
První dvě třetiny držela Chotěboř se soupeřem krok. Ve třetí třetině po několika chybách v obraně bylo rozhodnuto.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10.11.2001* 1.VčL Mladší žáci: M. Třebová - Chotěboř 2:5
Třetiny: 0 : 1, 1 : 2, 1 : 2
Střelci branek Chotěboř: Pokorný 2, Pešek, Šimoňák, Hájek.
Sestava: Bořil, Škaryd - Bělohlávek, Hájek, Novotný, Ledvinka, Šimoňák, Pokorný, Kadlec, Pešek, Paul, Cempírek, Ondráček.
Ve vyrovnaném utkání rozhodla větší vůle po vítězství hostů.

10.11.2001* 1.VčL Elévů: Chotěboř - M. Třebová 4:3
Třetiny: 2 : 1, 1 : 1, 1 : 1
Střelci branek Chotěboř: Málek 3, Jureček.
Sestava: Novák, Pilař - Veselý, Krejčí, Pfeffer, Jelínek, Málek, Ptáček, Balada, Nožka, Piskač, Jureček, Žemlička, Navrátil, Vařejčka, Každan.
Pochvala celému kolektivu za bojovný výkon s vyrovnaným soupeřem. Vynikli - Balada, Málek, Jelínek, Veselý.

Zpět na výsledky nejnovějšího týdne, starší referáty jsou zde: dospělí,junioři, dorost