Junioři - koncová tabulka, soutěž již skončila:

5. Trutnov  7 5 16 74:109  19
6. Chotěboř  7 4 17 109:158  18
7. Vrchlabí  8 12 18 100:130  18
8. Litomyšl  3 7 18 66:133  13

Dorost: V šestičlenné finálové skupině je Chotěboř na 5. místě s 5 body, vede Jaroměř s 12 b před Poličkou (11) a Novým Městem (7). Čtvrtá je Světlá (6), poslední Jičín (1).

Starší žáci: Chotěboř je 10. z 11 mužstev, s 11 body, vede Choceň (40) před Litomyšlí (32) a Světlou (22).

Mladší žáci: Chotěboř je na 6. místě z 11 mužstev, s 20 b, vede Choceň (37) před Chrudimí (34) a Poličkou (31), Světlá je poslední (4).

Elévové:Chotěboř je na 11. místě z 12 mužstev, s 9 b, vede Choceň (37) před Hlinskem (31) a Pardubicemi (29), Světlá je sedmá (23).

Přípravka A: Chotěboř je na 4. místě z 12 mužstev, s 23 body, vede Choceň (42) před Hr. Králové (39) a Hlinskem (28). Světlá je 10. s 14 b.

Přípravka B: Chotěboř je na 5. místě z 12 mužstev, s 28 body, vedou Pardubice (38) před Chocní (35), Hr. Králové (30) a Hlinskem (28).

Junioři hráli poslední utkání soutěže,
nevíme však, jak dopadli v tabulce

Pátek 23.11. HC Vrchlabí – HC Chotěboř 10 : 4 (3:1; 4:1; 3:2)

Sestava- Chotěboř: Salaquarda, (Hájek) - Kudláček, Novotný, Kadlec, Horák, P. Musílek, Tunheber, Černý, Cakl, Drahoš, Prchal, Janáček, Ondráček
Branky: Musílek, Prchal, Horák, Cakl
Domácí byli od začátku po všech stránkách lepší a zaslouženě vysoko zvítězili.

Sobota HC Chotěboř –Sp. Nové Město n. Metují 4:2 ( 4:1; 0:0; 0:1)

Sestava – Chotěboř: Stejná –navíc Marek
Branky: Kudláček, Horák, Musílek, Prchal.
Chotěbořští junioři chtěli odčinit páteční propadák z Vrchlabí a do favorizovaného soupeře od začátku zakousli. Výsledkem byla jasně vyhraná první třetina, která rozhodla o konečném výsledku. Celé mužstvo zaslouží pochvalu za zodpovědný výkon a důstojné rozloučení s letošní sezónou.

Vzhledem k “perfektní” práci svazových činovníků, kteří opět nezklamali a nevydali v novinách průběžné tabulky, ani nevíme, o co se vlastně v posledním kole hrálo. Z pracně zjištěných výsledků z jiných zdrojů můžeme pouze tušit, že se Chotěboř umístila v konečném účtování na pátém až šestém místě. Jakmile bude známá konečná tabulka, tak ji zašlu. Petr Cakl.

Junioři 8. a 9.2.:

Pátek 8.2.: HC Jiskra Litomyšl – HC Chotěboř 1:4 (0:0; 1:0; 0:4)

Sestava- Chotěboř: Hájek - Kudláček, Kadlec, Dvořák, Horák, P. Musílek, Drahoš, Černý, Ondráček, Prchal, M. Janáček

Branky: Musílek 2x, Drahoš, Ondráček

V prvních dvou třetinách byl průběh utkání vyrovnaný. Šťastnější byli v této fázi domácí, kteří šli v polovině zápasu do vedení. Do třetí části vlétli chotěbořští junioři jako draci, během pěti minut třikrát skórovali a rozhodli tak o důležitém vítězství proti jednomu z mužstev, se kterými bojují o záchranu v soutěži.

Sobota 9.2.: HC Chotěboř – HC Jaroměř 6:7 ( 0:2; 1:2; 5:3)

Sestava – Chotěboř: Stejná – chytal Salaquarda, nehrál M. Janáček, Horák, navíc Marek a Nepokoj

Branky: Prchal 2x, Musílek, Marek, Kudláček

V sobotu sehráli domácí junioři proti jednomu z aspirantů na postup smolný zápas. I když se hrál od začátku vyrovnaný hokej, přesnou mušku měli do poloviny utkání jenom hosté a získali si až čtyřbrankové vedení. Důležitý gól vstřelil ještě před koncem druhé části Musílek. Chotěbořští si od té doby vynutili místy drtivý tlak, zůročený v závěrečné části pěti brankami. Bohužel, při útočení několikrát zapoměli na zadní vrátka, čehož dokázal soupeř využít k udržení šťastného vítězství. Domácí zaslouží pochvalu, že ani za nepříznivého stavu utkání nezabalili a až do konce nabízeli divákům zajímavý hokej.

Junioři v prvním únorovém víkendu

Pátek 1.2.:
HC Chrudim - HC Chotěboř 6:4 (3:2; 1:1; 2:1)

Sestava- Chotěboř: Salaquarda - Novotný, Kadlec, Kudláček, Horák, P. Musílek, Tunheber, Černý, Cakl, Prchal, M. Janáček, R. Janáček
Branky: Prchal 2x, Cakl, Černý
Chrudimi vyšel začátek zápasu, po deseti minutách vedla 3:0 a to rozhodlo. Potom se chotěbořští probrali, hra se vyrovnala, ale domácí si již vítězství vzít nenechali.

Sobota 2.2.
HC Chotěboř - HC Trutnov 2:3 (0:0; 1:1; 1:2)

Sestava- Chotěboř: stejná, chytal Hájek, chyběl Horák, navíc Krédl, Drahoš, Marek
Branky: Prchal, Marek
Chotěboř dostala v tomto zápase lekci z produktivity, když z jasné převahy v první třetině nevytěžila vůbec nic. Naopak to byli hosté, kteří šli v polovině utkání do vedení. Domácí sice v závěru druhé třetiny vyrovnali, i v poslední části měli herní převahu, ale z koncovkou byli na rozdíl od hostí na štíru, a to rozhodlo.

Mládež Chotěboře v tabulkách k 27.1.
(tabulky vyšly v Novinách Vysočiny 2.2., na internetu nejsou)

Junioři: 6. místo, 14 b, vede Jaroměř s 35 b. Tabulku přinášíme na stránce juniorů.
Dorost: finálová skupina začala 25.1., 5. místo, 1 b, vede Jaroměř se 4 b. Tabulku přinášíme na stránce dorostu.
St. žáci: 11. místo, 7 b, vede Choceň s 30 b.
Ml. žáci: 5. místo, 14 b, vede Choceň s 28 b.
Elévové: 11. místo, 7 b, vede Choceň s 28 b.
Přípravka A: 4. místo s 19 b, vede Choceň s 31 b.
Přípravka B:
5. místo s 22 b, vedou Pardubice s 30 b

Junioři 25. a 26.1. - nejlepší výkon sezóny,
přinášíme výsledky i tabulku

Pátek 25.1.2002: Sp. Nové Město n. Metují - HC Chotěboř 6:3 (1:2; 2:1; 3:0)
rozhodnout zápas ve svůj prospěch.

Sobota 26.1.2002: HC Chotěboř - HC Choceň 7:3 ( 4:0; 1:1; 2:2)
strany domácích to byl zatím nejlepší výkon v letošní sezóně a ten
nejsprávnější krok do poslední čtvrtiny soutěže.

Další utkání dvojkola: Chrudim - Jaroměř nehráno, Litomyšl - Trutnov 2:5, Vrchlabí - Trutnov 4:2, Litomyšl - Jaroměř 4:3, Chrudim - N. Město 5:2

Junioři 18. a 19.1.

Pátek18.1.2002 HC Jaroměř– HC Chotěboř   4:1 (2:0; 0:1; 2:0)
Branka: Prchal
Sestava- Chotěboř: Hájek - Novotný, Kadlec, Kavalír, Horák, P. Musílek, Tunheber, Černý, Cakl, Drahoš, Prchal, Krédl, Moravec, Adamec
Domácí byli první třetinu lepší a zaslouženě šli do dvoubrankového vedení. Ve druhé části se hra vyrovnala, Chotěboř snížila na rozdíl jediného gólu, ale srovnat se jí nepodařilo, a to i přes to, že měla několik slibných příležitostí. Tento stav trval až do 58 minuty, kdy hosté ve snaze vyrovnat, zapoměli na zadní vrátka a do odkryté obrany dvakrát inkasovali.

Sobota19.1.2002 HC Chotěboř – HC Vrchlabí 5:1 ( 0:0; 3:1; 2:0)
Branky: Cakl, Musílek, Kavalír, Prchal, Drahoš
Sestava – Chotěboř: Stejná – nehráli Tunheber, Moravec a Adamec, navíc Marek, Nepokoj, Odvářka
Do poloviny zápasu se hrál vyrovnaný hokej. Potom se hosté ujali vedení, ale domácí přidali a stačili ještě do konce třetiny vývoj otočit. Ve třetí části chotěbořští pokračovali v dobrém výkonu, který vyjádřili ještě dvěma brankami.

Umístění mládeže (k 13.1.):

Sehnat tabulky soutěží mládeže, to je výkon. Objevují se jen někdy v novinách, na internetu vůbec. Takže pozdě, ale přece, jak si stály naše mládežnické oddíly (všechny hrají I.Vč ligu) k 19. lednu:
Junioři: 7. místo, 10 b, vede Jaroměř s 31 b.
Dorost: Skončil základní skupinu a postoupil do finálové, začala 25.1.
St. žáci: 10. místo, 7 b, vede Choceň s 24 b.
Ml. žáci: 4. místo, 13 b, vede Choceň s 24 b.
Elévové: 11. místo, 5 b, vede Choceň s 22 b.
Přípravka A: 5. místo s 15 b, vede Choceň s 25 b.
4. místo s 14 b, vedou Pardubice s 24 b

Junioři o víkendu 11. a 12.1.

Pá. 11.1. v 19 h: Trutnov – Chotěboř  6:2 (3:1; 2:1; 1:0)
Sestava- Chotěboř: Hájek, Salaquarda - Novotný, Kadlec, Cakl, Horák, P. Musílek, Černý, M.Janáček, R. Janáček, Prchal, Kudláček
Branky: Cakl, Musílek
Trutnovští se brzy ujali tříbrankového vedení a to rozhodlo. Od druhé třetiny měl zápas vyrovnaný průběh, obě mužstva si vytvořila několik vyložených příležitostí, ale domácí byli v koncovce důraznější.

So. 12.1. v 17 h: Chotěboř – Litomyšl  2:2 (1:0, 0:2, 1:0)

Branky: Musílek, Prchal
Sestava – Chotěboř: Salaquarda - Hospodka, Kavalír, Novotný, Horák, Kadlec, Dvořák, Musílek, M Janáček, R. Janáček, Prchal, Němec, Paul, Ondráček, Moravec, Němec,
Utkání mělo po celou dobu vyrovnaný průběh, dělba bodů je spravedlivá. Domácí sestavu, zdecimovanou zraněními a nemocemi, doplnilo v tomto utkání šest dorostenců a tak mužstvo po dlouhé době hrálo na tři kompletní útoky.

Připomínáme, že junioři hrají dále svoji I.Vč ligu juniorů, která se nedělí jako v ostatních kategoriích.

Junioři 4. a 5.1.2002 prohráli, v sobotu při -19 stupních

Pátek 4.1.: HC Choceň – HC Chotěboř 13:4 (2:0; 6:2; 5:2)
Sestava- Chotěboř: Hájek, Salaquarda- Kadlec, Kudláček, Novotný, T. Němec, Musílek, Tunheber, Horák, Cakl, Drahoš, Prchal,

Branky: Musílek 2x, Tunheber, Prchal
Zranění a nemoci provázejí od začátku sezóny Chotěbořské juniory. To je hlavní příčina vysoké porážky v tomto utkání, neboť ještě ve dvanácté minutě druhé třetiny byl stav 2:2. Potom dali domácí tři slepené góly a hosté hrající na dvě pětky, zcela odpadli.

Sobota 5.1.: HC Chotěboř – HC Chrudim 5:9 ( 1:2; 0:3; 4:4)
Sestava – Chotěboř: Stejná – bez Horáka a Tunhebera, navíc Dvořák, Janáček
Branky: Prchal 3x, Musílek, Janáček
Na otevřeném ZS se hrálo za extrémních podmínek při teplotě -19 stupňů Celsia. Skóre se poprvé měnilo až v 16. minutě - 0:1. Chlapci obou mužstev obaleni v šalách museli popíjet horký čaj. O výsledku se rozhodlo především v závěru druhé třetiny, kdy si hosté zajistili dostatečný náskok. Domácí je nutno pochválit za to, že ani za tohoto stavu utkání nezabalili a ve třetí části sehráli zcela vyrovnanou partii.

27. a 30.12.2001

27.12. Chrudim - Chotěboř 11:4

30.12. přeložené utkání Vrchlabí - Chotěboř 2:1

21. a 22.12.

Pá 21.12. v 18 h: Vrchlabí – Chotěboř - hosté neprojeli sněhem, odloženo na 30.12.

So 22.12. v 17 h: Chotěboř – Nové Město 7:7

14. a 15.12.

Junioři: Pá 14.12. v 19 h: Litomyšl – Chotěboř  2:6 (viz níže)
So 15.12. v 17 h: Chotěboř – Jaroměř  6:7 (viz níže)

14.12.2001 HC Jiskra Litomyšl – HC Chotěboř 2:6 (0:0; 2:3; 0:3)
Sestava- Chotěboř: - Salaquarda - Novotný, Kudláček, Kadlec, Meloun, P. Musílek, Tunheber, Cakl, Černý, Ondráček, Němec, Horák.
Branky: Tunheber 3x, Cakl, Meloun, Kudláče
k.
Hrálo se za velkého mrazu (-18°C). Chotěboř měla po celý zápas herně navrch a postupně zvyšovala svoji převahu, kterou dokázala vyjádřit i střelecky.

15.12.2001 HC Chotěboř – HC Jaroměř 6:7 ( 2:1; 2:1; 2:5)
Sestava – Chotěboř: Stejná – Chyběl Ondráček a Němec, navíc Krédl, Prchal, Cinegr.

Branky: Tunheber 3x, Prchal 2x, Musílek.
Domácí dlouho sahali proti prvnímu mužstvu tabulky po nečekaném úspěchu. Dvě třetiny byli lepším mužstvem, bohužel posledních deset minut již nevydrželi se silami a trochu nezaslouženě prohráli.
Mužstvo provází od začátku sezóny neuvěřitelná smůla, neboť ke čtyřem dlouhodobě zraněným hráčům ( Hájek, Drahoš, Dvořák, Horák) přibyl po pátku i Ondráček ( zlomená ruka).

8. 12.

Junioři: So. 8.12. v 17.h: Chotěboř – Trutnov  3:3 (1:1, 2:1, 0:1)
Sestava- Chotěboř: Salaquarda - Novotný, Kadlec, Meloun, Kudláček, P. Musílek, Cinegr, Tunheber, Krédl, Cakl, Drahoš, Rakušan, Němec, Dvořák.
Branky: Kudláček 2x, Krédl.

Po vyrovnané první třetině se postupně více prosazovali herně domácí borci, ale v zakončování šancí opět propadli na plné čáře. To hosté byli v tomto směru mnohem šikovnější, vytěžili z minima maximum, a tak se nakonec zrodila remíza, která znamená, vzhledem k průběhu zápasu, pro domácí strátu.

Pátek 7.12.: Junioři a dorost místo hraní plesali

Junioři: Pá. 7.12. v 20 h: Chrudim – Chotěboř odloženo
V pátek se nehrálo, utkání byla odložena, protože dorost a junioři šli houfně plesat na Maturitní ples SOU Chotěboř. Uvidíme, jak zahrají v neděli po plese...

30.11. a 1.12.

Junioři: So. 1.12. v 17 h: Chotěboř – Choceň  4:11 (1:4, 2:3, 1:4)
Sestava – Chotěboř: Stejná jako v pátek – navíc Krédl , Kudláček, Tunheber.
Branky: Musílek 2x, Prchal, Kudláček.
Ani v sobotu se chotěbořským juniorům proti silnému soupeři příliš nedařilo. Výsledek je sice vzhledem k předvedené hře příliš krutý, ale největší rozdíl mezi oběma mužstvy byl v důrazu při zakončení a bránění.

Junioři: Pá. 30.11. v 19 h: Nové Město – Chotěboř 14:2 (5:0; 6:0; 3:2)
Sestava- Chotěboř: Hájek, Salaquarda - Novotný, Kadlec, Meloun, Němec, P. Musílek, Černý, Cakl, Prchal, Němec, Nepokoj, Rakušan, Dvořák
Branky: Musílek, Prchal.
Chotěboř odjela k zápasu oslabena o několik klíčových hráčů ( maturitní ples, marodka) a tak není divu že si odvezla z ledu jednoho z favoritů soutěže pěkný příděl.

23. a 24.11.

Junioři: So. 24.11. v 17 h: Chotěboř – Vrchlabí  7:2 ( 3:1; 2:1; 2:0)
Branky: Tunheber 2x, Krédl, Musílek, Prchal, Cakl, Drahoš
Sestava – Chotěboř: Stejná jako v pátek – chytal Salaquarda; navíc Ondráček.
Chotěboř byla od začátku jasně lepší a po celý zápas nebylo pochyb o vítězi. Celkový dojem tak zkazily, vzhledem k jasnému vývoji zápasu, pouze některé zbytečné šarvátky mezi hráči obou mužstev, čímž pochopitelně nejvíce utrpěla plynulost a kvalita hry.

Junioři: Pá. 23.11. v 19 h: Jaroměř – Chotěboř  4:2 (2:0; 1:2; 1:0)
Branky: Musílek, Kudláček
Sestava- Chotěboř: Hájek - Kudláček, Novotný, Kadlec, Meloun, P. Musílek, Tunheber, Černý, Cakl, Drahoš, Prchal, Krédl, Cinegr, Němec, Nepokoj.
Domácí byli první třetinu lepší a zaslouženě šli do dvoubrankového vedení. Ve druhé části se hra vyrovnala, Chotěboř snížila na rozdíl jediného gólu, ale srovnat se jí nepodařilo, a to i přes to, že měla možnost trestného střílení. Bohužel Musílek neproměnil. Ve třetím dějství si hosté dokonce vytvořili mírnou převahu, ale z několika dobrých příležitostí se jim nepodařilo skórovat ani jednou. A tak to byli nakonec domácí, kteří pečetili šťastnou výhru dvě minuty před koncem z přesilovky.

16. a 17.11.

Junioři: So 17.11. v 17 h: Chotěboř – Litomyšl  8:2 (1:1, 3:1, 4:0)
Branky: Krédl 3, Cakl, Černý, Musílek, Kadlec, Tunheber
Sestava – Chotěboř: Stejná jako v pátek – chytal Salaquarda, v poli navíc Kudláček, Němec.Po vyrovnané první třetině přidali domácí na tempu a svého soupeře jasně přehráli. Prim hráli tentokrát obránci Kadlec s Melounem a druhý útok ve složení Krédl, Cakl, Černý.

Junioři: Pá 16.11. v 19 h: Trutnov – Chotěboř  2:2 (0:0; 1:0; 1:2)
Branky: Novotný, Tunheber
Sestava - Chotěboř: Hájek, - Novotný, Kadlec, Meloun, P. Musílek, Tunheber, Krédl, Černý, Cakl, Drahoš, Nepokoj, Ondráček.
Zápas byl po celou dobu vyrovnaný a dělba bodů je zasloužená. U Chotěboře zachytal spolehlivě Hájek, v poli se nejvíce dařilo dvojici Musílek,Tunheber.

9. a 10.11.:
Junioři v Chocni nedohráli, dostali nakládačku i na budku !
Doma s Chrudimí taky.

Junioři: Pátek 9.11.
HC Choceň – HC Chotěboř 10:1 (1:1; 7:0; 2:0) - nedohráno
Sestava- Chotěboř: Hájek, Salaquarda- Kudláček, Novotný, Dvořák, Meloun, P. Musílek, Tunheber, Horák, Černý, Cakl, Drahoš
.
Branka: Musílek.
Chotěboř odjela k utkání pouze s deseti borci v poli a to mělo největší vliv na jeho průběh.
Proti exligovému soupeři vydrželi hráči se silami pouze první třetinu, kdy se hrál vyrovnaný hokej.
Bohužel do druhé třetiny již nemohli pro zranění nastoupit Dvořák a Horák. Domácí postupně získávali převahu, kterou dokázali využít i střelecky. Do třetí části nastoupilo osm statečných s odhodláním dohrát zápas se ctí a pokud možno bez dalších zranění. Domácí však byli jiného názoru a dvěma nevybíravými zákroky
, kdy to odnesli nepěknými šrámy v obličeji Cakl a Drahoš, v podstatě donutili hlavního rozhodčího předčasně ukončit zápas pro nedostatečný počet hráčů hostí.

So 10.11.  v 17 h: Chotěboř - Chrudim 4:8 (0:1, 1:4,3:3)
Sestava – Chotěboř: Stejná – bez zraněných Horáka a Dvořáka, navíc Ondráček, Krédl, Kadlec.
Branky: Ondráček, Černý, Musílek, Tunheber.
V sobotu se hrál v Chotěboři dobrý zápas. Domácí sehráli s favoritem celkem vyrovnanou partii a nebýt několika zbytečných chyb při rozehrávce, které soupeř dokázal pohotově potrestat, mohl být výsledek mnohem příznivější. Právě v proměňování nabídnutých příležitostí byl největší rozdíl.

Zpět na výsledky nejnovějšího týdne, starší referáty jsou zde: dospělí,dorost, žáci