26.2.2002* 1.VčL Dorost: Chotěboř - Světlá 5:3
Třetiny: 3 : 0, 0 :2, 2 : 1
Střelci branek Chotěboř: Adamec 2, Pelouch, Bílek, Ronovský.
Sestava: Pelouch R., Slanař: - Ondráček, Bílek, Pelouch M., Odvářka, Čermák, Dvořák, Hospodka V., Hospodka J., Marek, Paul, Ronovský, Baumgartner, Dostál, Dušek.
Dohrávku odloženého utkání - poslední zápas sezóny začali domácí velmi dobře a po první třetině odcházeli do kabin spokojeni s tříbrankovým vedením. Ve druhé třetině již asi začali přemýšlet nad děkovačkou divákům, a jak se stalo v posledních zápasech zvykem, přestali hrát. Soupeř dotáhl na 3:2, a když na začátku třetí třetiny srovnal na 3:3, začali mít domácí oprávněné obavy o výsledek. Obavy se rozplynuly až 2 minuty před koncem zápasu, kdy dvěmi brankami Bílka a Ronovského během 20-ti vteřin, rozhodli chotěbořští zápas ve svůj prospěch.
Všem hráčům patří dík za dobře odehranou sezónu a to i přes velký počet zranění, které celé mužstvo od začátku sezóny pronásledovala. Poděkování patří také rodičům a všem ostatním divákům za výbornou podporu mužstva.

Konečné umístění v tabulce finálové skupiny zatím neznáme, tabulku přinesou snad Noviny Vysočiny 2.3.2002.

Výsledky zápasů mládežnických mužstev HC Chotěboř v Novinách Vysočiny již nehledejte. Z důvodu neustálých problémů se zařazováním našich příspěvků do novin, je již do redakce Novin Vysočiny nebudeme zasílat, a budou pouze na internetových stránkách Chotěbořský Courier Harry.

Díky za pochopení. Bau

Chotěbořský dorost čeká poslední utkání

22.2.2002* 1.VčL Dorost: Chotěboř - Polička 2:2
Třetiny: 1 : 0, 1 :1, 0 : 1
Střelci branek Chotěboř: Bílek, Ondráček.
Sestava: Pelouch R., Slanař: - Ondráček, Bílek, Pelouch M., Odvářka, Čermák, Dvořák, Hospodka V., Hospodka J., Paul, Ronovský, Baumgartner.
Domácí odehráli dobře první třetinu a jen díky nepřesné střelbě skončila jenom jednobrankovým vedenim. Ve druhé a třetí třetině polevili, hosté se dostali do hry a domácí se museli spokojit s remízou.

23.2.2002* Jičín - Chotěboř 1:3
Třetiny: 0 : 2, 1 : 0, 0 : 1
Střelci branek Chotěboř: Bílek, Janáček, Ondráček.
Sestava: stejná - navíc Janáček, Moravec a Kadlec.
I v posledním zápase finálové skupiny o “Přeborníka kraje” ( 26.2. se ještě hraje dohrávka Chotěboř - Světlá) vyšla hostům první třetina na jedničku a nikdo z chotěbořských diváků nepochyboval, že bude zápas jednoznačnou záležitostí hostů. Ve druhé třetině však hosté opět přestali hrát a nechali domácí snížit na rozdíl jedné branky. V poslední třetině ale tentokrát neponechali nic náhodě, soupeře do vážnějších šancí nepustili a brankou Ondráčka pojistili vítězství.

I dorost skončil, ale Chotěboř a Světlá
ještě v úterý dohrávají

Pá 22.2. 19:15h, Chotěboř - Polička  2:2
So 23.2 16:30 h, Jičín - Chotěboř  2:4

Podrobnosti přineseme během úterý. Soutěž dorostu již skončila, ale v úterý 26.2. se ještě hraje odložené utkání Chotěboř - Světlá. Teprve pak bude definitivně konec...

Dorost hrál jen v neděli

Zápas ze dne 15.2. 2002 Chotěboř - Světlá je přeložen pro nezpůsobilost ledové plochy ( verdikt rozhodčích ) na 26.2.2002 od 19.30 hod.

17.2.2002* 1.VčL Dorost: Nové Město - Chotěboř 4:2
Třetiny: 1 : 0, 1 : 1, 2 : 1
Střelci branek Chotěboř: Odvářka, Čermák.
Sestava: Pelouch R., Slanař: - Ondráček, Bílek, Moravec, Pelouch M., Odvářka, Čermák, Dvořák, Hospodka V., Hospodka J., Paul, Adamec, Ronovský.
V první polovině vyrovnaného utkání inkasovali hosté dvě branky po hrubých chybách v obraně. Ve třetí třetině se za stavu 2:1 pokusili o zvrat, ale místo toho přišla po brejku další branka domácích. V otvřené hře hosté obdrželi i čtvrtou branku a bylo o vítězi rozhodnuto. O kosmetickou úpravu skóre se po pěkné akci v závěru utkání postarala dvojice Čermák - Bílek.

8. a 9.2. dorost vítězně

8.2.2002* 1.VčL Dorost: Chotěboř - Jičín 9:4
Třetiny: 4 : 1, 1 : 2, 4 : 1
Střelci branek Chotěboř: Ronovský 3, Čermák 2, Bílek, Hospodka J, Kavalír, Pelouch M.
Sestava: Pelouch R., Slanař: - Ondráček, Bílek, Pelouch M., Odvářka, Čermák, Dvořák, Hospodka V., Hospodka J., Paul, Ronovský, Kavalír, Dostál.
Domácí začali proti vítězi skupiny “SEVER” velmi dobře a po první třetině odcházeli do kabin s tříbrankovým vedením. Ve druhé třetině však přestali bruslit, soupeře pustili do hry, a nechali ho stáhnou stav na rozdíl jedné branky. Ještě na konci druhé třetiny sice přidala nejproduktivnější dvojice Ronovský - Čermák pátou branku, ale za laxní hru následovala v kabině bouře v režii nespokojeného trenéra Novotného. V poslední třetině domácí opět zabrali a dotáhli zápas do vítězného konce. Hosté, kteří neunesli vysokou porážku vyvolali v závěru utkáni několik šarvátek a na samém konci se strhla hromadná bitka, která pokazila jinak korektní zápas.

9.2.2002* Chotěboř - Jaroměř 4:2
Třetiny: 2 : 0, 1 : 0, 1 : 2
Střelci branek Chotěboř: Moravec 2, Čermák, Hospodka J.
Sestava: stejná - navíc Moravec, Marek.
S pevným rozhodnutím oplatit porážku z předchozího zápasu v Jaroměři nastoupili domácí proti prvnímu mužstvu finálové skupiny. Tentokrát dobrou disciplinovanou hrou neponechali nic náhodě, jen v poslední třetině si po chybách v obraně trochu zkomplikovali život. Velmi dobré výkony v obou zápasech podával brankář Radek Pelouch. Za dobrý výkon je třeba pochválit celé mužstvo.

Dorost v prvním víkendu února

1.2.2002* 1.VčL Dorost: Světlá - Chotěboř 3:6
Třetiny: 1 : 1, 1 : 3, 1 : 2
Střelci branek Chotěboř: Moravec 2, Adamec, Čermák, Hospodka, Bílek.
Sestava: Pelouch R., Slanař: - Ondráček, Bílek, Moravec, Pelouch M., Odvářka, Čermák, Dvořák, Hospodka V., Hospodka J., Paul, Dušek, Dostál.
Prvním branka zápasu padla sice do sítě hostů, ale ještě do konce první třetiny bylo vyrovnáno. Celý zbytek zápasu hrála Chotěboř velmi dobře a nedovolila domácím zvrat v zápase.

2.2.2002* Polička - Chotěboř 2:1
Třetiny: 2 : 0, 0 : 1, 0 : 0
Střelci branek Chotěboř: Čermák.
Sestava: stejná - navíc Kavalír, nehrál Dušek.
Ve velmi tvrdém zápase, jak se již stalo v Poličce zvykem, měla Chotěboř sice herně navíc, ale nedokázala svou převahu potvrdit brankami.

Mládež Chotěboře v tabulkách k 27.1.
(tabulky vyšly v Novinách Vysočiny 2.2., na internetu nejsou)

Junioři: 6. místo, 14 b, vede Jaroměř s 35 b. Tabulku přinášíme na stránce juniorů.
Dorost: finálová skupina začala 25.1., 5. místo, 1 b, vede Jaroměř se 4 b. Tabulku přinášíme na stránce dorostu.
St. žáci: 11. místo, 7 b, vede Choceň s 30 b.
Ml. žáci: 5. místo, 14 b, vede Choceň s 28 b.
Elévové: 11. místo, 7 b, vede Choceň s 28 b.
Přípravka A: 4. místo s 19 b, vede Choceň s 31 b.
Přípravka B:
5. místo s 22 b, vedou Pardubice s 30 b

Dorost zahájil 25. a 26.1. finálovou skupinu,
přinášíme výsledky i tabulku

25.1.2002* 1.VčL Dorost: Jaroměř - Chotěboř 7:3
Třetiny: 3 : 1, 2 : 1, 2 : 1
Střelci branek Chotěboř: Bílek, Odvářka, Paul.
Sestava: Pelouch R., Slanař: - Ondráček, Bílek, Pelouch M., Odvářka, Čermák, Dvořák, Hospodka V., Ronovský, Hospodka J., Paul, Baumgartner, Perka, Dušek, Kolouch, Dostál.
V prvním zápase finálové skupiny musela Chotěboř doplnit četnými zraněními pronásledované mužstvo hráči starších žáků a na výborně bruslící domáci nestačila.

26.1.2002* Chotěboř - Nové Město 1:1
Třetiny: 0 : 0, 1 : 1, 0 : 0
Střelci branek Chotěboř: Moravec.
Sestava: stejná - navíc Moravec, nehrál Ronovský.
V zápase dobré úrovně domácí mužstvo soupeře přebruslilo, ale nedařilo se mu prosadit střelecky přes výborného brankaře hostů.

Další utkání 1. a 2. kola: Jičín - Polička 2:2, N.Město - H. Brod B/Světlá přeloženo na 24.2., Polička H.Brod B/Světlá 3:3, Jičín - Jaroměř 1:5.

Dorost hraje o přestávce přáteláky

Dorost má nyní až do 25.1. přestávku před finálovou částí I.Vč ligy. Využil ji k přátelským utkáním doma i venku:
Pá 18.1. Chotěboř - Choceň  3:5 (1:0, 1:3, 1:2)
So 19.1. Světlá n.S. - Chotěboř  8:9 (2:1, 5:6, 1:2)

Umístění mládeže (k 12.1.):

Sehnat tabulky soutěží mládeže, to je výkon. Objevují se jen někdy v novinách, na internetu vůbec. Takže pozdě, ale přece, jak si stály naše mládežnické oddíly (všechny hrají I.Vč ligu) k 19. lednu:
Junioři: 7. místo, 10 b, vede Jaroměř s 31 b.
Dorost: Skončil základní skupinu a postoupil do finálové, začala 25.1.,
St. žáci: 10. místo, 7 b, vede Choceň s 24 b.
Ml. žáci: 4. místo, 13 b, vede Choceň s 24 b.
Elévové: 11. místo, 5 b, vede Choceň s 22 b.
Přípravka A: 5. místo s 15 b, vede Choceň s 25 b.
4. místo s 14 b, vedou Pardubice s 24 b

Dorost dohrával 11.1. základní kolo a postoupil

11.1.2002* 1.VčL Dorost: Skuteč - Chotěboř 5:3
Třetiny: 0 : 2, 3 : 1, 2 : 0
Střelci branek Chotěboř: Moravec 2, Hospodka J..
Sestava: Pelouch R:, Slanař - Ondráček, Adamec, Kavalír, Odvářka, Pelouch M., Čermák, Moravec, Paul, Dvořák, Hospodka V., Hospodka J., Pelouch M., Ronovský, Dostál
Chotěboř hrála bez motivace, ukolébaná již jistou účastí ve finálové skupině. Tříbrankové vedení v polovině zápasu se jim zdálo dostačující a nechali hrát domácí. Ti se postupně dostali do vedení a za stavu 4:3, kdy se hosté pokoušeli hrou bez brankáře o vyrovnání přidali do prázdné branky pátý gól.

Dorost tímto utkáním skončil základní kolo a postupuje do finálové skupiny I.Vč ligy dorostu.

Do ní postoupila ze základních kol tato mužstva: Ze skupiny Jih H.Brod/Světlá (1. v zákl.kole), Chotěboř (2.), Polička (3.). Ze skupiny Sever Jičín (1.), Nové Město (2.) a Jaroměř (3.).
Začíná se v Pá 25.1., naši jedou do Nového Města. Druhé kolo finálové skupiny bude v So 26.1.

Dorost si vybojoval finálovou skupinu,
soutěž juniorů se nedělí a pokračuje dále

Dorost HC Chotěboř si o víkendu vybojoval postup do finálové skupiny (i když má ještě jednu dohrávku základního kola 11.1. ve Skutči. Do finálové skupiny také postoupil dorost Světlé n.S. Finálová utkání začnou 25.1., rozlosování zatím neznáme.
Junioři hrají soutěž, kde se finálová skupina nekoná, takže jejich utkání probíhají podle dřivějšího rozlosování až do konce února (viz níže vpravo).

Dorost o prvním víkendu 2002: remíza a výhra

4.1.2002* 1.VčL Dorost: Chotěboř - Kutná Hora 2:2
Třetiny: 1 : 0, 0 : 0, 1 : 2
Střelci branek Chotěboř: Paul, Ondráček.
Sestava: Pelouch R., Slanař: - Ondráček, Bílek, Pelouch M., Kavalír, Odvářka, Čermák, Moravec, Dvořák, Hospodka V., Ronovský, Hospodka J., Paul.
V utkání, kdy domácí odehráli 90% času ve třetině soupeře, a svou střeleckou neschopností nedokázali nastřílet branky, nepomohl ani silný tlak v posledních minutách k zisku dvou bodů.

5.1.2002* Hlinsko - Chotěboř 1:6
Třetiny: 0 : 0, 1 : 5, 0 : 1
Střelci branek Chotěboř: Bílek 2, Kavalír, Čermák, Moravec, Ondráček.
Sestava: stejná - jako 4.1.
Mužstvo Chotěboře se probralo z polospánku z minulého zápasu a bylo jak vyměněné. Hrálo dobře kombinačně, nedělalo tolik chyb v obraně a dařilo se výjmečně i zakončení.

28. a 29.12.2001

28.12.2001* dorost Světlá - Chotěboř 7:3
Třetiny: 3 : 0, 3 : 1, 1 : 2
Střelci branek Chotěboř: Odvářka, Dvořák, Ondráček.
Sestava: stejná jako 26.12. - bez Slanaře, Duška, Perky a Koloucha.
V utkání dobré úrovně se Chotěboři střelecky totálně nedařilo a za stálého tlaku na domácí branku dostávala po hrubých chybách v obraně zbytečné branky.

29.12.2001* dorost Chotěboř - Polička 4:2
Třetiny: 2 : 0, 1 : 2, 1 : 0
Střelci branek Chotěboř: Bílek 2, Moravec, Ondráček.
Sestava: stejná - pomohli Kadlec a Dušek.
Po velmi dobrém výkonu vyhrála Chotěboř zaslouženě. Pochvalu za bojovnost zaslouží celý kolektiv a hlavně střelci branek.

26.12. Dorost dohrával

26.12.2001* Skuteč - Chotěboř 2:4
Třetiny: 1 : 0, 1 : 2, 0 : 2
Střelci branek Chotěboř: Hospodka V. 2, Hospodka J, Ondráček.
Sestava: Pelouch R., Slanař: - Ondráček, Bílek, Pelouch M., Kavalír, Odvářka, Čermák, Moravec, Dvořák, Hospodka V., Ronovský, Hospodka J., Paul, Dostál, Dušek, Kolouch, Perka.
Ve velmi tvrdém zápase Chotěboř zahrála velmi dobře a disciplinovaně. První dvě třetiny byly vyrovnané, v poslední třetině byla Chotěboř lepší. Poslední branku Chotěboře vstřelil Hospodka V. do prázdné brány soupeře při hře domácích bez brankaře. Pochvalu zaslouží brankář Pelouch.

21. a 22.12.

21.12.2001* 1.VčL Dorost: Chotěboř - Hlinsko 3:2
Třetiny: 1 : 1, 1 : 1, 1 : 0
Střelci branek Chotěboř: Bílek 2, Moravec.
Vyrovnané utkání domácí rozhodli ve svůj prospěch až v poslední třetině, kdy začali zodpovědněji plnit pokyny trenéra.

22.12.2001* Chotěboř - Skuteč 5:1
Třetiny: 0 : 0, 2 : 0, 3 : 1
Střelci branek Chotěboř: Čermák 2, Hospodka V., Ondráček , Odvářka.
Sestava: stejná - pomohli Kadlec, Dušek, Dostál.
První dvě třetiny hrála Chotěboř velmi špatně, mírné zlepšení přišlo až v poslední třetině.

14. a 15.12.

Dorost: Pá 14.12., 19.30: Polička - Chotěboř 4:4 (viz níže)
So 15.12., 16.30: K. Hora - Chotěboř  6:6 (viz níže)

14.12.2001* 1.VčL Dorost: Polička - Chotěboř 4:4
Třetiny: 1 : 1, 1 : 1, 2 : 2
Střelci branek Chotěboř: Moravec, Kavalír, Odvařka, Marek.
Sestava: Pelouch R., Slanař: - Ondráček, Marek, Bílek, Pelouch M., Kavalír, Odvářka, Čermák, Moravec, Dvořák, Hospodka V., Adamec, Ronovský, Hospodka J., Paul.
Ve vyrovnaném zápase se Chotěboři střelecky příliš nadařilo. Vyrovnávací branku vstřelil 50 vteřin před koncem Marek v početní převaze při odvolaném brankaři. Pochvala za výborný výkon patří Bílkovi.

15.12.2001* 1.VčL Dorost: Kutná Hora - Chotěboř 6:6
Třetiny: 2 : 2, 1 : 4, 3 : 0
Střelci branek Chotěboř: Marek 3, Ondráček 2, Paul.
Sestava: stejná - bez Bílka.
První třetina byla pod taktovkou Chotěboře což vyjádřili i poměrem střel na branku 23:4. Ve druhé třetině se podařilo převahu zúročit i brankami. Třetí třetinu začali spokojeni s tříbrankovým náskokem velmi vlažně a domácí toho využili k vyrovnání.

7. a 8.12.

Dorost: So 8.12., 17.00: Světlá - Chotěboř 8:3
Třetiny: 3 : 0, 1 : 2, 4 : 1
Střelci branek Chotěboř: Marek 2, Moravec.
Sestava: Pelouch R., Slanař: - Čermák, Marek, Bílek, Kavalír, Dušek, Odvářka, Moravec, Hospodka J.,Paul, Ondráček, Adamec, Ronovský, Dvořák.
Chotěboř zahrála již tradičně špatně první třetinu a nechala domácí utéct na 3:0. Ve druhé třetině se dvěmi brankami dostala do hry, ale před koncem třetiny opět inkasovala. Na začátku třetí třetiny svitla naděje hostů, když po Moravcově brance stálo vedení domácích opět na jednu branku, ale pátá branka domácích již definitivně rozhodla utkání.

Pátek 7.12.: Junioři a dorost místo hraní plesali

Dorost: Pá 7.12., 19.00: Skuteč - Chotěboř  odloženo
V pátek se nehrálo, utkání byla odložena, protože dorost a junioři šli houfně plesat na Maturitní ples SOU Chotěboř. Uvidíme, jak zahrají v neděli po plese...

30.11. a 1.12.

Dorost: So 1.12., 17.00: Hlinsko - Chotěboř  9:1 (2:0, 2:0, 5:1)
Třetiny: 2 : 0, 2 : 0, 5 : 1
Střelci branek Chotěboř: Bílek.
Sestava: stejná jako v pátek  - nehrál Hospodka V., navíc Paul.
Chotěboř pokračovala ve špatném výkonu, bohužel ani brankáři za nefungující obranou nic nezmohli a tak se zrodila slušná mikulášská nadílka.

Dorost: Pá 30.11., 19.15: Chotěboř - Kutná Hora 6:0
Třetiny: 1 : 0, 2 : 0, 3 : 0
Střelci branek Chotěboř: Ondráček 2,Marek, Odvářka, Hospodka J, Bílek.
Sestava: Pelouch R., Slanař: - Ondráček, Marek, Pelouch M., Kavalír, Dušek, Odvářka, Bílek, Čermák, Moravec, Dvořák, Hospodka V., Perka, Adamec, Ronovský, Hospodka J., Kolouch.
Chotěboř zahrála zatím nejhorším utkání a neukázala téměř nic hokejového. Podržel pouze brankář Pelouch.

23. a 24.11.

Dorost: So 24.11., 14 h: Chotěboř - Polička  7:3
Třetiny: 1 : 3, 2 : 0, 4 : 0
Střelci branek Chotěboř: Odvářka 2, Marek 2, Moravec, Hospodka J., Hospodka V.
Sestava: stejná jako v pátek - nehrál Perka a Dušek.
Polovinu zápasu potřebovali domácí k tomu, aby se přizpůsobili tvrdé hře tělem hostující Poličky. Ve druhé půli zápasu již našli svůj klid a pěknou kombinační hrou soupeře přehráli.
Slovo trenéra: Kluci hráli tento zápas i pro ledaře, kteří jim vytváří skvělé podmínky, za což jim patří dík.

Dorost: Pá 23.11., 19.15: Chotěboř - Světlá  9:5
Třetiny: 3 : 2, 5 : 2, 1 : 0
Střelci branek Chotěboř: Marek 3, Bílek 2, Ondráček, Adamec, Čermák, Moravec.
Sestava: Pelouch R., Slanař: - Ondráček, Marek, Pelouch M., Kavalír, Dušek, Odvářka, Bílek, Čermák, Moravec, Dvořák, Hospodka V., Perka, Adamec, Ronovský, Hospodka J..
Po nezdařeném úvodu první třetiny, kdy Chotěboř prohrávala již 2:0, se domácí vzchopili a ještě do konce třetiny dokázali otočit na 3:2. Ostatní dvě třetiny již byly plně v režii domácích.

16. a 17.11.

Dorost: So 17.11., 14.00: Chotěboř - Skuteč   8:1 (5:1, 0:0, 3:0)
Střelci branek Chotěboř: Hospodka V. 2, Čermák 2, Moravec, Marek, Pelouch M.,Bílek.
Sestava: stejná jako v pátek.
V zápase slabší úrovně si Chotěboř odehrála jen co potřebovala.
Trenér Jarda Novotný pro náš list: V druhé a poslední třetině jsem už jen dával pokyny klukům, co si mají různého zkoušet. Byl to trénink.

Dorost: Pá 16.11., 19.15: Chotěboř - Hlinsko   4:3 (1:1, 2:0, 1:2)
Střelci branek Chotěboř: Ondráček, Pelouch, Čermák, Dvořák.
Sestava: Pelouch R., Slanař: - Ondráček, Marek, Pelouch M.,Kavalír, Dušek, Odvářka, Bílek, Čermák, Moravec, Dvořák, Hospodka V., Perka.
Oboustranně velmi pohledný zápas. Chotěboř mohla rozhodnout zápas ve svůj prospěch již ve druhé třetině, kdy dostala hosty pod velký tlak, ale střelecky se nedařilo. V poslední třetině naopak začali domácí pouštět hosty do hry a byly obavy o výsledek.

9. a 10.11.:
Dorost při chuti v Poličce i Hoře Kutné

Dorost: Pá 9.11., 19.30: Polička - Chotěboř   6:8 (2:0, 3:5, 1:3)
Branky našich dali Marek 3, Čermák 2, Paul, Bílek, Dvořák.
Sestava: Slanař, Pelouch R: - Ondráček, Marek, Adamec, Kavalír, Odvářka, Pelouch M., Bílek, Čermák, Kadlec, Moravec, Paul, Dvořák, Hospodka V..
Po zlepšeném výkonu ve druhé a třetí třetině rozhodla Chotěboř zápas ve svůj prospěch.
Trenér Jarda Novotný:
My musíme vždycky nejdřív prohrávat a to nás vzpamatuje. V druhé třetině jsme dotáhli a v třetí otočili na vítězství.

So
10.11., 16.30: Kutná Hora - Chotěboř  1:9 (0:2, 1:2, 0:5)
Branky našich dali Marek 4, Ondráček 3, Odvářka, Moravec.
Sestava: stejná - nehrál Kadlec.
Chotěboř hrála zodpovědně po celý zápas.

Dorost začal 3.11. jako první z chotěbořských

So 3.11. v 17 h: Chotěboř - Světlá   3:7 (1:3, 2:1, 0:3)
Mužstvo Chotěboře, které dovedli trenéři od přípravky až k dorostu prakticky ve stejném složení, hrálo poprvé jako dorost, poprvé za tmy pod reflektory, poprvé před 150 diváky. A mělo pořádnou trému. Proto první třetina byla v režii hostí, i když štika Baumgartner již v ní zaznamenal historicky první branku chotěbořského dorostu. V druhé třetině se hra vyrovnala a domácí dotahovali. Bohužel šanci vyrovnat před odchodem do šaten nevyužili. Celých 15 minut poslední třetiny se pak domácí urputně snažili vyrovnat a bojovali, leč vytoužená branka nepadla. Pak přišla přesilovka domácích a tedy další šance, po minutě však vyloučen i domácí hráč, při hře 4 na 4 více zkušená Světlá dala pátou branku a do konce přesilovky ještě šestou. To rozhodilo domácí nováčky natolik, že nsi dali vstřelit v poslední minutě ještě sedmý gól.
Branky domácích: Baumgartner, Pelouch M., Ondráček.
Trenér Jarda Novotný: Jsem nespokojen s výsledkem, ale s hrou ano. Nedali jsme vyrovnávací gól a ten pátý nás zlomil. Nevadí, budeme se zlepšovat.
Vedoucí mužstva Fanďas Musil: Neříkám, že hráli špatně! Zaplatili jsme nováčkovskou daň, kluci měli doma poprvé trému, venku se jistě chytnou. Souhlasím s rozhodčím, který řekl, že většinu utkání jsme bojovali my.    A budeme bojovat dál, všechno teprve začalo...
Sestava: Slanař, Pelouch R: - Ondráček, Marek, Hospodka J., Kavalír, Pelouch M., Bílek, Čermák, Baumgartner, Kadlec, Dušek, Moravec, Paul, Dvořák, Odvářka, Hospodka V.