Ne 30.03.15:00Dálnice Speřice - FC ChotěbořFC Chotěboř B - SK Přibyslav

Tuto stránku četlo od 6.8.2002 čtenářů:     Výsledky nám ochotně sdělují trenéři a vedoucí mužstev. Děkujeme.
Nové foto mužstva A a jeho nových posil najdete zde

Končíme tuto stránku, začíná jarní sezóna

V našich novinách se o víkendu 22. a 23.3. objeví nová fotbalová stránka pro jaro 2003. Její adresa bude: www.harry.cz/harry/sport/fotbal.htm. Tato adresa bude i do budoucna vždy adresou nejnovějšího zpravodajství.

V krajských soutěžích budou pískat dva Chotěbořští

Dva rozhodčí z Chotěboře budou pískat jarní krajské fotbalové soutěže. V I.A třídě to bude Jan Bělovský ml., v I.B třídě Andres.

Finále Zimního turnaje vyhrála Chotěboř

Zimní turnaj vyvrcholil v sobotu 15.3. závěrečnými boji.

Finále: Chotěboř - St. Ransko 5:1
Branky: Andres 2, Tůma, Provazník, Bílek - Veselský.

Další utkání: Přibyslav B - Víska 1:0, Pohled - Tis 1:1, na penalty 2:4

Zimní turnaj pokračoval, Chotěboř měla volno
a sehrála přípravné utkání v Kutné Hoře

Zimní turnaj měl v sobotu 8.3. na programu dvě dohrávaná utkání v základních skupinách, v neděli hrála o konečné třetí místo Lípa s Veselým Žďárem. Příští víkend jsou na pořadu zbývající utkání o konečné umístění.

Skupina A: Víska - Pohled 0: 0. Skupina B: Přibyslav - Polná A 2: 1.
O 3. místo: Lípa - Veselý Žďár 5: 1.
Podrobnosti najdete zde.

8.3.:  Sparta Kutná Hora - FC Chotěboř A  3:1 (0:1)
Branku Chotěboře dal Doležal.

Nová fotbalová sezóna se blíží

Krajské i okresní soutěže odstartují poslední březnový víkend (29. a 30.3.), jarní premiéra IV. třídy a okresních mládežnických soutěží je stanovena na 11. a 12. dubna. Takže 30.3. se i v našich novinách objeví nová fotbalová stránka pro jaro 2003. Její adresa bude: www.harry.cz/harry/sport/fotbal.htm. Tato adresa bude i do budoucna vždy adresou nejnovějšího zpravodajství.

Halový turnaj přípravek v březnu 2003:

Starší přípravky Havlíčkova Brodu a Chotěboře se představily na halovém turnaji v Hlinsku a oběma okresním zástupcům se podařilo proniknout mezi čtyři nejlepší.  Chotěboř v základní skupině podlehla Chrudimi 0: 3, zdolala Slatiňany 1: 0 (Koutný), Luži 3: 0 (Koutný 2, J. Pešek) a Slatiňany 1: 0 (Klimeš). V semifinále nestačili na Poličku a podlehli 0: 2, v boji o třetí místo byl nad jejich síly Havlíčkův Brod. Sestava: Kos - Šimon, R. Pešek, J. Pešek, Koutný, Dlouhý, Pazderka, Maška, Klimeš. Havlíčkův Brod v základní skupině zdolal Hlinsko B 4: 0 (Berky 2, Mlčoch, Bača), Chotěboř 1: 0 (Berky) a prohrál s Poličkou 0: a s Prosečí 1: 2 (Mlčoch). V semifinále podlehli brodští fotbalisté AFK Chrudim, ale v souboji o třetí místo zdolali Chotěboř 2: 0 (Berky, Mlčoch). Sestava: L. Rajdl - Staněk, Švadlena, Berky, Mlčoch, Vašata, Švec, Bača, Trtík, Kubát.

Zimní turnaj 22. a 23.2.:

Sobota 22.2.:
Veselý Žďár - Polná B 3:0, Polná A - Lípa 2:1. Lípa ztratila touto porážkou šanci na finále.

Neděle 23.2.:
Pohled - Staré Ransko 2:4, Chotěboř A - Tis 12:0 (branky : Pfeffer 3, Provazník 3, Bílek, Polák, Sysel, Blažek, Benák a vlastní)

Ve víkendových zápasech se rozhodlo, že do finále turnaje postoupili fotbalisté Chotěboře A a Starého Ranska. Termín finálového zápasu je 16.března ve 13,00 hodin.
Karel Zdražil, Jan Bělovský.

Přípravné utkání ve Vrdech

Fotbalisté FC Chotěboř se v dalším přípravném utkání vydali za soupeřem do středních Čech.

Vrdy - Chotěboř 3:2 (2:1)
Branky: T. Tůma, Sysel.
Chotěboř: Fiala - Pátek, Polák, Čapek, Hospodka - Pfeffer, T. Tůma, Sysel, Provazník - Blažek, Bílek, střídali: Andres, P. Tůma, Holas a Zvolánek.
Na velice těžkém zledovatělém terénu se v prvním poločase Chotěboř proti bétřídnímu soupeři dokázala prosadit. Po změně stran poslal trenér Žejdlík na hřiště čtveřici náhradníků a domácím se podařilo vývoj zápasu otočit.

Zimní turnaj 15. a 16.2.:

Skupina A

Veselý Žďár - Staré Ransko 0: 3
Fakta - branky: Janáček 2, Mitáček. Poločas 0: 1. Veselý Žďár: Dvořák - Červený, M. Kubát, Jiráček, Petr - Halík, Jiří Kubát, Bohuslav - Nový, Berger. Staré Ransko: Žák - Málek, Kafka, Šedivý, Novosad - L. Dohnal, Mitáček, T. Dohnal - Janáček, Novotný, Nepovím, střídal Zvolánek. Favorit nastoupil pouze v deseti lidech a na svého soupeře nestačil.

Polná B - Víska 1: 3

Fakta - branky: Pavlíček - Hejduk 2, Houfek. Poločas 1: 1. Víska: Nikrmajer - Málek, Čapek, R. Křivský, A. Křivský - Nedbal, Hejduk, Záruba - Kocourek, Houfek, Pospíšil. Po vyrovnaném prvním poločase patřila druhá část utkání vítězům.

Skupina B

Tis - Lípa 1: 1

Fakta - branky: Novotný - Bouchner. Poločas 1: 1. Tis: Havel - Miřátský, Pártl, Karlík, Sviták - R. Pipek st., Krpálek, Šoupal - Polák, J. Pipek, Novotný, střídali: R. Pipek ml., Radil. Lípa: Merunka - Bouda, Kutlvašr, Souček, Čech - P. Kučírek, Krpálek, M. Kučírek - Dušek, Bouchner, Kotěra, střídali: Zajíček, Klofáč a Baloun. Ani v tomto zápase se favorit neprosadil a obě mužstva si body rozdělila.

Polná A - Přibyslav odloženo. Polenští mají velkou marodku a se soupeřem se dohodli na náhradním termínu.

Zimní turnaj 8. a 9.2.: Chotěboř zaváhala...

Zimní turnaj pokračoval třetím kolem. Nové foto mužstva A a jeho nových posil najdete zde.

fotbacko0203g.JPG (32757 bytes) fotbacko0203h.JPG (20465 bytes)

Zimní turnaj se hraje na zasněženém tréninkovém hřišti (vlevo), zatímco hlavní hřiště (vpravo) odpočívá před jarní sezónou.
Níže najdete další foto ze Zimního turnaje.

Skupina A:

Veselý Žďár - Pohled 2: 1 (0:1). Branky: M. Kubát, Petr - Sehnal. Veselý Žďár: Dvořák - D. Šimek, Jiráček, Bohuslav, M. Kubát - Zadina, Petr Kubát, Petr - Červený, Halík, Nový ( D. Šimek, Přibyl). Pohled: J. Pokorný - Arbelovský, Kotouč, Roztočil, Eis - Šnobl, Sehnal, P. Mazánek - Mach, P. Pokorný, Meloun ( Růžička).
Víska - St. Ransko 3: 3 (2:1). Branky: Hejduk, Málek, R. Křivský - Brychnáč 2, Janáček. Víska: Nikrmajer - Čapek, A. Křivský, R. Křivský, Hejduk - Nedbal, Švec, Záruba - Kocourek, Málek, Čejka ( Vaněk). Staré Ransko: Žák - Málek, Brychnáč, Veselský, Kafka - Janáček, Novosad, Otradovský - R. Nepovím, L. Dohnal, T. Dohnal ( Šedivý, M. Nepovím, Mitáček, Novotný).

Pořadí: 1. Ves. Žďár 6, 2. St. Ransko 4, 3. Pohled 1, 4. Polná B 1, 5. Víska 1

Skupina B:

Chotěboř - Lípa 2: 3 (1:3). Branky: Provazník, T. Tůma - Bouchner 2, Kotěra. Chotěboř: Štefánek - Sysel, Hospodka, Polák, Pátek - Pfeffer, T. Tůma, Čapek, - Bílek, Provazník, Benák ( Doležal, T. Blažek, P. Tůma). Lípa: Merunka 46. Čech) - Bouda, Souček, Kutlvašr, J. Fejt ( 46. Baloun) - Kotěra, Krpálek, Prostřední ( 46. Klofáč), M. Fejt - Dušek ( 46. Havel), Bouchner. Hosté překvapili soupeře velmi dobrým nástupem, z něhož vytěžili dvoubrankový náskok. Po změně stran se domácí výrazně zlepšili, ale podařilo se jim už pouze snížit.
Přibyslav - Tis 7: 1 (1:1). Branky: Křesťan 3, Zvolánek, Hájek, Teml, Němec - R. Pipek. Přibyslav: Beděra - Hájek, Vykoukal, Teml, Henzl - Zvolánek, Kalenda, Dočekal - Němec, Křesťan, M. Blažek ( Jirásek). Tis: Havel - Sviták, Krpálek, Karlík, Machota - Fanta, Pipek, Pártl - Polák, Karlík, Radil.

Pořadí: 1. Chotěboř 6, 2. Lípa 6, 3. Přibyslav 3, 4. Tis 3, 5. Polná A 0

fotbacko0203f.JPG (29346 bytes)

Snímek z utkání Chotěboř A - Lípa

Karel Zdražil, Jan Bělovský, FC Chotěboř. Foto Chotěbořský Courier Harry.

Další kolo Zimního turnaje 1. a 2.2.

Sobota 1.2.: Tis - Polná A 2:1, Staré Ransko - Polná B 4:3

Neděle 2.2.: Chotěboř A - Přibyslav 4:2 (branky : Tůma 2, Čapek 2)

Plánovaný dopolední nedělní zápas Pohled - Víska nebyl odehrán kvůli omluvě oddílu Pohledu z důvodi nemoci řady jejich hráčů, zápas bude odehrán v náhradním termínu.
Karel Zdražil.

Zimní turnaj fotbalistů začal

A-mužstvo FC Chotěboř vstoupilo do přípravy na jarní část. Odehrálo svůj první zápas v Zimním turnaji FC Chotěboř 2003.

Už v sobotu začal další ročník tohoto tradičního turnaje za účasti 10 mužstev (Chotěboř A, Polná A, Polná B, Přibyslav, Veselý Žďár, Lípa, Pohled, Staré Ransko, Tis a Víska). Každou sobotu a neděli se hrají 2 zápasy na škvárovém hřišti dle rozlosování.

Sobotní výsledky (25.1.): Přibyslav - Lípa 1:2, Víska - Veselý Žďár 1:3
Nedělní výsledky (26.1.): Polná B - Pohled 2:2, Chotěboř A - Polná A 8:2.
Branky za Chotěboř : Provazník 3, Doležal 2, Tůma 2 a Bílek.

Ve sportovní hale v Chotěboři se hrál 12.1.2003 fotbalový turnaj mladších přípravek.

Za účasti šesti družstev se mužstva utkala systémem každý s každým, hrací doba byla 2 x 10 minut.
Z vítězství se nakonec zaslouženě radovala Chrudim, která neztratila ani jeden bod, druhé místo obsadili domácí, třetí skončila Třemošnice, čtvrté Hlinsko, pátý Ždírec a šestý Havlíčkův Brod, který však startoval s mladšími chlapci. Všechny zápasy odpískal rozhodčí Petr Zadina.
Nejlepším hráčem turnaje vyhlásili pořadatelé domácího Filipa Dlouhého, mezi tyčemi kraloval chrudimský Lukáš Kudláček a nejlepší mušku měl jeho oddílový kolega Lukáš Juliš, který zaznamenal osm branek. Nejmladším hráčem turnaje byl vyhlášen havlíčkobrodský Adam Polívka, jenž má v rodném listě datum narození 16. listopadu 1996.
Nejlepší hráči jednotlivých mužstev: AFK Chrudim - Daniel Žalud, FC Chotěboř - Luboš Dvořák, SK Třemošnice - Jakub Turek, FC Hlinsko - David Půlpán, Dekora Ždírec - Václav Kratochvíl, FC ISOline Havlíčkův Brod - Jaroslav Kubát.
Turnaj proběhl pod záštitou města Chotěboře, ceny vítězům předal starosta Tomáš Škaryd. Sponzorsky se na vydařené akci dále podíleli: GCE - Autogen s. r. o., Zelená lékárna, Interlignum a. s., Nábytek Kristina, Prorys s. r. o., Marek a Fialka Ovoce - Zelenina, SODU DUO s. r. o. Nová Ves, Pivovar Rychtář Hlinsko, Cukrárna Fontána Přibyslav, Spektrum Holas Havlíčkův Brod, VVS Verměřovice, PML a. s. Nový Bydžov.

Výsledky: Chotěboř - Ždírec 5: 0, H. Brod - Hlinsko 1: 1, Chrudim - Třemošnice 3: 2, Chotěboř - H. Brod 3: 1, Ždírec - Chrudim 0: 3, Hlinsko - Třemošnice 0: 3, H. Brod - Chrudim 0: 10, Chotěboř - Hlinsko 3: 0, Ždírec - Třemošnice 2: 2, Chotěboř - Chrudim 1: 6, H. Brod - Třemošnice 0: 2, Ždírec - Hlinsko 0: 2, Chotěboř - Třemošnice 3: 1, Hlinsko - Chrudim 1: 7, Ždírec - H. Brod 3: 1.

Sestavy a střelci branek - Chotěboř: Kudla - Čermák, Ninger, Somerauer, Dvořák (4), Dlouhý (6), Culek, Tuhý, Kaderka, Zmek (1), Pospíšil, Chudoba (4).
Ždírec: Kolář - Nepovím (1), Dymáček, Pátek, Tlustý (3), Kratochvíl (1), Doležal, Havlíček.
Havlíčkův Brod: Jiří Kubát - Brož, Dvořák, Palán, Pučalík, Jenčo, Henek, Polívka, Jaroslav Kubát, Mihulec (3).

Zde každý týden přinášíme zpravodajství: V neděli výsledky, v pondělí dopoledne stručné zprávy, večer podrobné výsledky kola, v úterý poránu tabulky dospělých, dorostu i žáků. Až v sobotu pak výsledky benjamínků.

Již probíhá hokejová sezóna Chotěboře. Sledujte naši stránku  Hokej

Přinášíme již všechny tabulky přezimování
Po dohrávkách 9. a 10.11.:

I.A třída, skupina A: Speřice - Habry 1: 4I.B třída, skupina A: V. Žďár - Vrchovina B 2: 4, Radostín - Lučice 0: 2
14. Lukavec 13 3 1 9 17 :38 10

KP dorostu - starší : Bedřichov - Jihlava B 1:2.

11. Měřín 0 0 10 6:53 0

KP dorostu - mladší: Bedřichov - Jihlava B 0:3.

11. Měřín 0 1 9 12:58 1

KP žáků - starší: Třebíč B - Bedřichov 0:3, Náměšť - Žďár n. S. 0:2.

12. Pelhřimov 1 0 10 13:35 3

KP žáků - mladší: Třebíč B - Bedřichov 1:2, Náměšť - Žďár n. S. 4:0.

Branka FC: 73. Pešek Diváci: 60 (30 z Chotěboře) Rozhodčí: Henzel
Sestava FC: Fiala – Pátek, Jávorka ,Novotný, Hospodka – Benák, Tůma, Linek (60. Pešek), Provazník – Andres (46. Pfeffer), Bílek (85. Hospodka D.).

Utkání s druhým týmem tabulky začala Chotěboř odvážněji a v průběhu 30 minut se třikrát uvolnil na levé straně Provazník po kombinaci ve středu pole, ale tentokrát ho zradila koncovka , když dvakrát vystřelil těsně vedle a potřetí se vyznamenal brankář domácích, kteří se v 1. poločase výrazněji neprosadili.
Na začátku 2. poločasu hosté chtěli rozhodnout a tlačili se k bráně domácích, ale domácí se hlavně díky brankáři ubránili a podnikali rychlé útoky, které se dařilo zastavovat,až v 72. min. po trestném kopu domácí hráč vyskočil nejvýše a hlavou zavěsil. Hostům se však za minutu podařilo vyrovnat po závaru v pokutovém území Peškem. V závěru se ani jeden tým už neprosadil.

Chotěboř se snažila vyhrát, přestože se ji to nepodařilo, je bod z hřiště soupeře velmi cenný a udržela si v čele tabulky náskok. Výkon hráčů FC nebyl oslnivý, proti dobře bránícímu soupeři se těžko prosazovali.
František Hruška, vedoucí mužstva A

Skupina A, 13. kolo: Svratka - Čejov 3:0 (0:0), Speřice - Budíkov 2:0 (1:0), Velká Bíteš - Habry 0:2 (0:1), Lípa - Jiřice 5:0 (2:0), Doubravník - Nová Ves 0:2 (0:1), Věžnice - Rozsochy 4:1 (3:0), Janovice - Chotěboř 1:1 (0:0).

Na "Smolné Sapeláky" by se mohl přejmenovat oddíl z Janovic. Ten si totiž vybral porci smůly i v posledním podzimním kole, kdy doma hostil lídra tabulky z Chotěboře. Domácí totiž nad svým soupeřem vedli, ale v druhém poločase si janovičtí obránci nešťastně srazili míč do vlastní branky, a ani přes drtivý tlak v závěru už Janovice vítězství zpět nevybojovaly.

Bilance 13. kola I.A třídy mužů, skupiny A: 5 ­ 1 ­ 1.
VELKÁ BÍTEŠ ­ HABRY 0:2 (0:1) Hosté byli v první půli jasně lepší a po přestávce si vítězství a s ním spojené tři body pohlídali. Branky: Toma J., Baroch. Rozhodčí: Petřivý.
LÍPA ­ JIŘICE 5:0 (2:0) Poslední celek tabulky, Jiřice, ukázal, proč mu náleží místo právě na dně. Na nejslabší tým soutěže si vyšlápla i jedenáctá Lípa a jednoznačně vyhrála 5:0. Branky: Hrdlička 2, Kutlvašr, Kučírek M., Krpálek. Rozhodčí: Kaláb.
SVRATKA ­ ČEJOV 3:0 (0:0) Domácí měli stálou převahu, kterou vyjádřili jen třemi góly. Branky: Moučka 2, Prokůpek. Rozhodčí: Macek, 80 diváků.
DOUBRAVNÍK ­ NOVÁ VES 0:2 (0:1)Domácí na začátku utkání neproměnili dvě jasné šance. Nová Ves se svými příležitostmi nakládala daleko obezřetněji a ve třicáté minutě šla do vedení. Po přestávce se gólovou ránou z levé strany prezentoval ještě Novotný. Doubravník v závěru sice nastřelil břevno a tyč, ale míč si cestu do branky nenašel. Branky: Šandera, Novotný. Rozhodčí: Sojka, 200 diváků.
VĚŽNICE ­ ROZSOCHY 4:1 (3:0) Domácí byli zvláště v prvním poločase pány na hrací ploše a utkání rozhodli třemi brankami. Hosté sice okamžitě po příchodu z kabiny snížili po samostatném úniku na 3:1, ale domácí po deseti minutách opět zvýšili a ještě další šance neproměnili. Branky: Bačkovský 3, Lapeš ­ Bureš. Rozhodčí: Šmíd, 100 diváků.
JANOVICE ­ CHOTĚBOŘ 1:1 (0:0) Téměř dvě stovky diváků sledovaly vynikající duel 3. týmu tabulky s prvním. Už během první čtvrthodiny hry hosté dvakrát zahrozili, ale domácí brankář Krpálek potvrdil své kvality. Na druhé straně šly těsně mimo střely Sapeláků Pojezného, Mareše a Urbana. Vše podstatné se odehrálo až v druhém poločase. Ve 49. minutě připravil Ohnsorg tutovku pro Hamaru, ale ten trefil pouze brankáře. V 56. minutě Doucha z malého čtverce přestřelil branku hostí. V 69. minutě si na Marešův roh naskočil Špendlíček a gólman hostí byl bez šancí. Smůla ale Sapeláky neopustila ani tentokrát. V 73. minutě si totiž domácí obrana srazila míč za záda bezmocného brankáře. V závěrečném drtivém tlaku si Sapeláci ještě vytvořili šance, ale ani tutovka Reitermana nenašla svůj cíl. Branky: Špendlíček ­ vlastní. Rozhodčí: Henzel, 200 diváků.
SPEŘICE ­ BUDÍKOV 2:0 (1:0) Derby přineslo víc bojovnosti než pohledného fotbalu. Domácím citelně chyběl Jančík. Speřice z mnoha šancí sice proměnily pouze dvě, ale i to jim ke třem bodům stačilo. Branky: Bláha, Folejtar. Rozhodčí: Beneš, 120 diváků.

5. Speřice 12 7 2 3 28 :18 23
10. Lípa 13 3 4 6 16 :22 13
11. Rozsochy 13 4 1 8 22 32 13
12. Habry 12 3 2 7 16 :20 11

Branky: 83. Holas (PK)- 30. Halík.
Rozhodčí: Zelenka. ŽK: 2: 1. Diváci: 130.
Chotěboř B: Doležal - Haltuf (60. Marek), Stehno, Holas, R. Mudruňka - J. Mudruňka, Turek, Sobotka, Nepokoj - Holub, Žemlička.

Domácím se loučení s podzimem příliš nepovedlo. Hosté měli více šancí a po půlhodině šli do vedení zásluhou Halíka. další šance však nevyužili a sedm minut před koncem vyrovnal z pokutového kopu Holas.

Skupina A, 13. kolo: Chotěboř B - Veselý Žďár 1:1 (0:1), Herálec (HB) - Herálec (ZR) 3:0 (1:0), SFK Vrchovina Nové Město na Moravě B - Přibyslav 5:1 (2:1), Lučice - Lukavec 2:1 (2:0), Bohdalov - Radostín 0:0, Okrouhlice - Dobronín 1:3 (1:0), Rovečné - Plačkov 4:0 (3:0).

Závěrečné kolo podzimu přineslo radost hlavně poslední Lučici, která doma porazila Lukavec a polepšila si v boji o záchranu. Na druhé místo tabulky poskočil po domácí výhře nad žďárským Herálcem Herálec z Havlíčkobrodska. Nečekaly se domácí remízy Bohdalova s Radostínem nad Oslavou a rezervy Chotěboře s Veselým Žďárem. Překvapila i rezerva Vrchoviny, který doma rozstřílela vedoucí Přibyslav. Dobronín veze výhru z Okrouhlice a Rovečné doma deklasovalo Plačkov.

Bilance 13. kola 1. B třídy, sk. A: 4 ­ 2 ­ 1.
HERÁLEC (HB) ­ HERÁLEC (ZR) 3:0 (1:0) V zápase mužstev, která se stejně jmenují, uspěl Herálec z Havlíčkobrodska. Jeho hráči zvítězili před početným publikem zaslouženě, po prvním poločase vedli o gól a o své výhře rozhodli v nástupu do druhé půle. Branky: Paták P. 2, Vašák V. Rozhodčí Nenadál, 430 diváků.
VRCHOVINA B ­ PŘIBYSLAV 5:1 (2:1) První poločas nenaznačoval, že by domácí mohli vyhrát takovým rozdílem. Do kabin šli za jednobrankového vedení, když se vrátili na hřiště, favorizovaní hosté padli. Dostali během chvíle dvě branky, nevyužili penaltu a do konce utkání Vrchovina přidala pátou trefu. Branky: Bukáček 3, Šacl, Šoustar ­ Křesťan. ČK: Plhal (Vrchovina). Rozhodčí Kalina, 80 diváků.
CHOTĚBOŘ B ­ VESELÝ ŽĎÁR 1:1 (0:1) Chotěboř šla do zápasu v roli favorita, ale tu v zápase s předposledním celkem tabulky nepotvrdila. Hosté po prvním poločase díky Halíkovi vedli, ve druhém domácí přidali a dočkali se alespoň vyrovnání. Branky: Holas ­ Halík. Rozhodčí Toman.
LUČICE ­ LUKAVEC 2:1 (2:0) V první půli byla Lučice jednoznačně lepším týmem a vedla o dvě branky. Po změně stran ale domácím hráčům došly síly a iniciativu převzali hosté. Snížili, ale vyrovnání se už nedočkali. Branky: Fiala, Nedoma ­ Kocour. Rozhodčí Rosický, 50 diváků.
BOHDALOV ­ RADOSTÍN 0:0 Radostín sousední vesnici zaskočil. Bohdalov měl podle papírových předpokladů vyhrát, ale doplatil na špatnou koncovku. Rozhodčí Masopust, 250 diváků.
OKROUHLICE ­ DOBRONÍN 1:3 Hosté se představili jako kvalitní tým, ale domácí po špatně zahraném ofsajd systému brzy vedli. Pak zabral Dobronín a převzal režii zápasu. Ve zbytku zápasu domácí celek přehrával a bez větších potíží zvítězil. Branky: Dolejší Z. ­ Klenovský, Sedláček L., Krautšnajdr. Rozhodčí Fridrichovský, 50 diváků.
ROVEČNÉ ­ PLAČKOV 4:0 (3:0) V souboji sousedů v tabulce byli jednoznačně lepší domácí a výhru si zajistili už v prvním poločase. Nastříleli v něm tři branky a svůj triumf korunovali po změně stran ještě čtvrtou trefou. Střelecky se zaskvěl domácí Bednář, autor hattricku. Branky: Bednář L. 3, Havránek. Branky: Bednář L. 3, Havránek. Rozhodčí Trifanov, 100 diváků.

14. Lučice 12 2 2 8 10 :28 8

FC Chotěboř dorost st. a ml.FC Chotěboř žáci st. a ml.
11. kolo, Ne 3.11.: FC Chotěboř - Bedřichov  starší 0:5 (0:2), mladší 2:2 (2:2)11. kolo, So 2.11.: Velké Meziříčí - FC Chotěboř  starší 1:2 (0:1), mladší 1:1 (1:0)
Starší: Chotěboř - Bedřichov 0:5
Rozhodčí: Bůček.
Chotěboř: Janovský - Bílek, Zvolánek, Palán, Odvářka - Novotný, Čapek, Čáp - Hospodka, Dušek, Kníže.
Domácí mladíci nemají zřejmě o kopanou zájem, neboť starších nastoupila pouze polovina a zbývající posty museli obsadit jejich mladší kamarádi, kteří už měli v nohách jeden zápas.

Mladší: Chotěboř - Bedřichov 2:2
Góly:Odvářka 2. Rozhodčí:Klement.
Chotěboř: Dušek - Bárta, Kocourek, Odvářka, Šemík - Novák, Čáp, Jiří Hlaváček - Bílek, Michalíček, Šimon (Jan Hlaváček).
V prvním poločase se hrála vyrovnaná partie, po přestávce měli domácí mírně navrch, ale rozhodnout nedokázali. Trenér Odvářka chválí za druhou půli všechny hráče.

Krajský přebor dorostu ­ 11. kolo:
OKŘÍŠKY ­ BYSTŘICE N. P. 0:4 (0:2) starší. Kroupa, Kučera, Sekeráš, Škorpil. 1:2 (0:0) mladší. Kovář ­ Hloušek, Vícha.
MĚŘÍN ­ VRCHOVINA 0:2 (0:1) starší. Zadina, Hladík. 0:7 (0:3) mladší. Tulis 3, Mičánek 2, Mužátko 2.
HAVLÍČKŮV BROD ­ VELKÉ MEZIŘÍČÍ 3:0 (2:0) starší. Janďourek, Šimoníček, Šťastný. 4:2 (3:2) mladší. Pertl 2, Kocián, Teplan ­ Němec, Nováček.
CHOTĚBOŘ ­ BEDŘICHOV 0:5 starší, 2:2 mladší.
JIHLAVA B ­ ŽĎÁR N. S. 4:0 (1:0) starší. Pícha 2, Kremín, Kružík. 2:1 (2:1) mladší. Padrnos, Šindelka ­ Bajda.

Góly: Kocourek, Turek. Rozhodčí: Šimek.
Chotěboř: Benc - Dražil, Ďoubal, Šmíd, Vajrych - Kučera, Turek, Langer (49. Novotný), Mergl (65. Nykl) - Kocourek, Hromádka (69. Linhart).
Hosté měli daleko větší vůli po vítězství a na podmáčeném trávníku se zaslouženě dočkali úspěchu. Trenér chválí všechny své svěřence.

Mladší žáci: Velké Meziříčí - Chotěboř 1:1
Gól: Langer. Rozhodčí: Šimek.
Chotěboř: Doležal - Linhart, Bukáček, Somerauer, Turek - Langer, Novotný, Vydra, Fikejsl (30. Štěrba) - Klimeš, Jelínek (50. Hruška).
Domácí šli z ojedinělého útoku do vedení, ale po obrátce se prosadil Langer a stanovil smír.

Krajský přebor žáků ­ 11. kolo:
ŽĎÁR N. S. ­ MORAVSKÉ BUDĚJOVICE 8:1 (4:0) starší. Pecha M. 3, Veselský J. 2, Kučera D. 2, Inwald T. ­ Plocek. 4:0 (2:0) mladší. Filipi 2, Němec P., vlastní.
BEDŘICHOV ­ NÁMĚŠŤ N. O. 2:1 (1:0) starší. Stránský, Kremín ­ Plesar. 6:5 (5:2) mladší. Volák 2, Pártl, Mátl, Kolman, Vostál ­ Budzinský 3, Rabušic 2.
BYSTŘICE N. P. ­ VRCHOVINA 0:7 (0:1) starší. Mužátko 4, Smetana 2, Hyesbök. 1:1 (0:1) mladší. Řebíček ­ Polnický.
VELKÉ MEZIŘÍČÍ ­ CHOTĚBOŘ 1:2 (0:1) starší. Pól A. ­ Turek, Kocourek. 1:1 (1:0) mladší. Jaša ­ Langer.
HUMPOLEC ­ TŘEBÍČ B 4:2 (2:1) starší. Paťha 2, Kanobiak, Kap ­ Dvořák, Kříž. 3:0 (2:0) mladší. Kalivoda 2, Pikl.
JIHLAVA ­ PELHŘIMOV 2:1 (2:0) starší. Follprecht, Demeter ­ Goldman. 3:0 (3:0) mladší. Vacek M., Mareš, Průcha.

7:0 (5:0)

Góly: 3., 18. a 55. Slavík, 6. a 34. Kolouch, 28. Veselý, 65. M. Kántor.
Rozhodčí: Kotrba (Třebíč), ŽK: 2:2. Diváci: 300.
Ždírec nad Doubravou: Tuček (75. Čermák) - Veselý, Uhlíř, Volejník - Čalkovský, Kozlík, M. Kántor, Kaluža (58. J. Kántor), Ptáčník (46. Jiří Matějka) - Slavík, Kolouch.

Do humpolecké brány se poprvé na podzim postavil mladík Brzoň a jeho spoluhráči mu ostrý debut v žádném případě neulehčili. Rozjetá Dekora na Humpolec vlétla a ve 3. minutě už vedla. Střelu Koloucha stačil Brzoň jenom vyrazit a všudybyl Slavík odstartoval svůj hattrick. Za další tři minuty si strnulou obranou naběhl na Kántorův přízemní centr Kolouch a ve skluzu zvýšil. V 18. minutě se v životní formě hrající M. Kántor u lajny báječně uvolnil a levačkou posadil míč na hlavu Slavíka, pro něhož dát gól byla povinnost. Další trest přiletěl opět ze vzduchu, na roh Kántora si naskočil nekrytý dlouhán Veselý a angličanem roztleskal publikum počtvrté. Poločasové bůro stanovil krátce po půlhodině Kolouch, jehož hlavu parádně zahraným trestňákem našel Čalkovský.
Po přestávce si namlsaní diváci užili ještě dvou branek. Nejprve vyzval Slavíka ke skórování Čalkovský a poslední slovo patřilo po Brzoňově minele nejlepšímu hráči na trávníku Michalu Kántorovi.

Výsledky kola: FC ŽĎAS Žďár n.Sázavou - Spartak Pelhřimov odloženo. Sokol Bedřichov - Slavoj Pacov 1:1 (1:0) , FC Slavoj Žirovnice - FK SKLO BOHEMIA Světlá n. Sáz. 0:2 (0:1) , Kovofiniš Ledeč n.Sázavou - SK Bystřice n.Pernštejnem 2:2 (1:2) , FC Náměšť n.Oslavou - Horácký fotbalový klub Třebíč s.r.o. B 1:1 (0:1) , SK DEKORA Ždírec n.Doubravou - FK Humpolec 7:0 (5:0) , JR Marketing s.r.o.(ISO line H.Brod) - SFK Vrchovina 0:0 (0:0).

1. Bystřice n/P 13 9 3 1 36 :17 30
2. Ždírec n/D 13 9 2 2 28 :5 29
3. Ledeč n/S 13 9 2 2 24 :10 29
4. Náměšť n/O 12 5 6 1 20 :8 21
5. Pelhřimov 12 5 3 4 17 :13 18
6. Třebíč B 13 4 4 5 24 :23 16
7. Vrchovina 13 4 3 6 16 :23 15
8. Bedřichov 12 3 6 3 16 :16 15