Harry pro vás vyčmuchal...

Drby z vrby
aneb z chotěbořské i jiné společnosti
(nové drby jsou vždy nahoře)

Byli jsme na Luďkově svatbě
Gratulace i od starostky Brielle

Konečně vám přinášíme snímky ze svatby dr. Luďka Sedláka v Havl. Brodě, která se konala o svátku sv. Jiří.

sedlaksv1.jpg (9320 bytes)

Novomanželé Simona a Luděk Sedlákovi krátce poté, co řekli ANO.

sedlaksv2.jpg (9855 bytes)

Gratulovat jim přišla také paní starostka Brielle (uprostřed ve tmavém), holandského družebního města Havlíčkova Brodu. Vpravo od ní (ve světlém kostýmu) oddávající místostarostka ing. Jana Pajskrová, která s potěšením přihlížela brilantní francouzské konverzaci mezi ženichem a paní starostkou.

sedlaksv3.jpg (16633 bytes)

Chotěbořská delegace sleduje nejdůležitější chvíli obřadu, v jejich tvářích se zračí napětí, zda jejich kamarád skutečně řekne ANO. Zleva Jirka Uttendorfský, Pavel Štětina, Ivo Krátký. Čtvrtý člen delegace, Harryho pán, tuto fotku fotil.

sedlaksv4.jpg (15699 bytes)

Už je po všem, takže bylo možno připít na štěstí novomanželů. Připíjelo se whiskou, na štěstí novomanželů i na Jiříky.

Luděk Simoně neodolal a žení se nám...
Svatební oznámení zní na 24. duben

sedlakozn.jpg (9774 bytes)

Tak a je to tu. Co absolventek chotěbořské ekonomické školy zapláče... Dr. Luděk Sedlák (bývalý profesor Obchodní akademie v Chotěboři, o němž píšeme hodně dole na starší stránce Drbů) přece jen neodolal sličné slečně Simoně Kubešové (20)  z Lázní Toušeň a žení se nám na havlíčkobrodské radnici právě na svátek Harryho pána, 24. dubna v 10 hodin a 20 minut SELČ (StředoEvropského Letního Času). Jelikož Harryho pán bude slavit svůj svátek až odpoledne, vypraví se s několika přáteli na zmíněnou akci rozloučit se s dosud svobodným kamarádem (a možná bude fotka). Tak hodně štěstí Simčo a Luďku, ať vám to vydrží !

Další starší Drby z vrby

Zpět na hlavní stránku